USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лідер Правого сектору не мав ні копійки легального доходу

2 Квітня 2014 09:55
Лідер Правого сектору Дмитро Ярош протягом 2013 року не мав жодної гривні офіційного доходу.

Відповідна інформація міститься в декларації про доходи Яроша за 2013 рік, оприлюднена на сайті Центрвиборчкому.

Як випливає з декларації, родина з п'яти осіб протягом року мала лише 803 гривні доходу, який отримали члени сім"ї Яроша.

Ні Ярош, ні члени його родини за станом на кінець 2013 року не мають банківських заощаджень або внесків до статутних капіталів.

У власності Яроша є квартира площею 46,4 метри, а у членів його родини - 53,9 метри.

Ярош має автомобіль Шкода Октавія 2009 року виробництва, а члени його родини - автомобіль Опель Астра 2006 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Александр Показати IP 2 Квітня 2014 10:01
Вот! И чтобы не было вопросов ни у кого: настоящему народному президенту скрывать нечего и люстрацию проходить смысла нет. А 2.5 млн. залога за президентство было выделено благодарными предпринимателями.
Тарас до Александр Показати IP 2 Квітня 2014 10:16
Немав доходів але має дві практчно нових машини, за що цікаво купив? Живе за пожертви майдану. При вдалому завершені розблокування Грушевського миав отримати від Яника 10 міл. дол. напевно основне джерело доходів це торгівля провокаціями поки, що це здійснюється в інтересах наших ворогів. Ганьба христопродавцям ! Слава Україні!
йося моргенштерн до Тарас Показати IP 2 Квітня 2014 11:54
на Волині свій "ярош" - гузь!!!
йося моргенштерн до Александр Показати IP 2 Квітня 2014 11:57
у 2013 році літр пального коштував приблизно нехай 8 гривень!!! , на 2 машини 100 літрів пального і НІ*** НЕ ЇСТИ!!!
вибір Показати IP 2 Квітня 2014 10:06
І о то таке у президенти???!!! Почманіли чи що?:(
Коля Показати IP 2 Квітня 2014 10:09
Людина ніде не працює. Про що з ним говорити?
НЕЛУЧАНИН до Коля Показати IP 2 Квітня 2014 10:16
колюня !!! ти проспався ? іди хлесни ще сто грам і вали досипати
Василь до Коля Показати IP 2 Квітня 2014 10:19
Знімає добрий кущ за реалізацію проекту по розвалу України
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 10:12
Ярош-бідолага жив за рахунок грабунків. Героям слава!
то я Показати IP 2 Квітня 2014 10:13
Прийде до влади і назбирає собі грошенят!!! і буде другий Яник
шок Показати IP 2 Квітня 2014 10:15
І що той нероба може запропонувати?
123 Показати IP 2 Квітня 2014 10:22
за кого вони нас мають брешуть як нівчьому і небувало і думають що люди бидло у все повірять
111 Показати IP 2 Квітня 2014 10:24
біографія як і в Гузя.... після 2001 року як закінчив педінститут..ніде толком не працював.... одна гвардія..12 років безробітний... і тут як не Тризуб то Правий сектор... активна сторінка біографії 2013 рік напівлиста вікіпедії.... Ну що можна сказати.... якщо мені скажуть... що цей Ярош є героєм...не повірю.... а знаєте чому...бо людина не може за 12 років яких в біографії нема... виношувати в собі патріотизм та героїзм.....вона точно проплачена... а доходи як і у всіх" чесних" українців..... прихований.... І де та ненька буде багата.... горе одне
Луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 10:27
Хто підтримував майдан, кого ви привели до влади?????????? Майдануті віддали Крим, та ще й бандюгана хочуть в президенти!!!!!!!!!!!! Боже, врятуй Україну!
украіна до Луцьк Показати IP 2 Квітня 2014 10:52
Чому ж сидів вдома? Потрібно було брати і зброю йти захищати Крим....Та ще не пізно йди відвойовуй!!!!
ми до украіна Показати IP 2 Квітня 2014 15:04
Заварили кашу ще й пропонуєте виправляти ваші помилкі???
Луцьк до украіна Показати IP 2 Квітня 2014 15:33
Ти придурок? Що значить брати зброю, вона під кожним кущем валяється? Ліпіни - твій дім!
Москаль Показати IP 2 Квітня 2014 10:44
Все равно его не выберут. Проект Ukraine Elections (Выборы Украины) проводит он-лайн опрос относительно предстоящих президентских выборов на Украине. Дата начала онлайн-голосования - 31 марта 2014 года. В настоящее время в опросе приняло участие 3213 респондентов. Лидером голосования среди представленных 27 кандидатов в настоящее время является выдвинутый "Интернет партией Украины" Дарт Вейдер - он набирает 42,02% голосов. Вторым в списке кандидатов идет Петр Порошенко - 15,59%. На третьей позиции Олег Ляшко - 10,64%. Дмитрий Ярош - 1,81% (10 позиция).
ми до Москаль Показати IP 2 Квітня 2014 15:13
Піду і я за Дарта проголусую. Він єдиний хто не визиває огиди
Гость Показати IP 2 Квітня 2014 10:50
Цей Ярош бандит, ставленник російських спецслужб. Ні йомуц ні йому подібних Україна не потрібна. Діти наші загинули дарма, бо нічого не змінилося всі ворюги при владі,як сиділи так і сидять і далі пхають своїх. Нічого награбованого в них не позабирали.А ми скоро подохнем при зарплаті 1500 і пенсії 1000 ми не заплатимо за квартиру, а ліки і їжа взагалі чи одяг нам не доступний. Хто заплатить за квартиру 1200 якщо піднімуть на 50 проц. квартплату. А продукти, які дорогі, все дороге.Здхитаи бджуемо медленно, а вони жирувати будуть,як жирували і з нас міються прямо в обличчя.Яка влада у нас ці Гузі,Козли, Пустовіти і йому подібні-це вся непотріб,яка сидить при владі
я до Гость Показати IP 2 Квітня 2014 13:36
російським спецслужбам... він явно непотрібен.. а Америці явно вигідний...
ми до я Показати IP 2 Квітня 2014 15:15
Все правильно говорите)
Москаль Показати IP 2 Квітня 2014 10:59
http://ukraine-elections.com.ua/vybory/result/5 Можете зайти, проголосовать.
777 Показати IP 2 Квітня 2014 11:02
Як це не мав.Ми на маршрутку давали) 2.50гр.
опиум Показати IP 2 Квітня 2014 11:04
кто нас проконсультирует из квалифицированных юристов.Скажите? теперь можно отпиздить и Гуся и Данильчука-как они в свое время это делали.а то желание есть.При много благодарны)) а то еще же сцена в центре стоит пустует.
драп до опиум Показати IP 2 Квітня 2014 12:01
не только можно!!! єто просто НЕОБХОДИМО!!!
my_gift Показати IP 2 Квітня 2014 12:32
А як Тимошенко заробила 180 тис. грн., перебуваючи у в'язниці?
Лучанка до my_gift Показати IP 2 Квітня 2014 13:48
Партія на лікування видавала))
До ВН Показати IP 2 Квітня 2014 13:49
В декларації пише "803 грн", а ви в статті пишете "807". Навіщо накинули 4 гривні? Якщо в таких дрібницях прибріхуєте, то що вже казати за серйозніші речі....