USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі перевізники не бояться людського протесту

8 Квітня 2014 11:20
Перевізники Луцька вимагають від міської ради підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Нагадаємо, в місті планують підняти тарифи на перевезення пасажирів до 2.5 гривні. Утім, це не влаштовує перевізників. Вони вимагають підняти тарифи мінімум до 3 гривень. Адже, кажуть, пальне піднялося вище 13 гривень. З цією метою вони прийшли на нараду до заступника міського голови Тараса Яковлева сьогодні, 8 квітня.

Перевізникам навіть байдуже, що лучани будуть незадоволені підвищенням тарифів.

«Чого ви боїтеся резонансу? – запитують перевізники. - Люди будуть не задоволені, але коли йдуть в аптеку за ліками, купувати на ринок запчастину, чи на АЗС пальне – всі незадоволені, але стають перед фактом».

Натомість Тарас Яковлев наводить приклади інших міст, де пасажиропотік не менший.

Наприклад, у Львові, Івано-Франківську проїзд в міському транспорті коштує 2 гривні. У Полтаві, Чернівцях, Хмельницькому – 2,5 гривні.

Крім того, управління транспорту міської ради проведе моніторинг пасажиропотоку. Начальник управління Анатолій Миронюк зауважує, що перевізники не надають правдиві дані про пасажиропотік. З його слів, 28 листопада фахівці дослідили, що перевізники задекларували наполовину меншу кількість пасажирів, ніж подали фактичну.

Перевізники ж кажуть, що не проти моніторингу пасажиропотоків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Туристка Показати IP 8 Квітня 2014 11:23
Я розумію, що ми завжди змиримся і пристосуємось до нових цін, але хоча б поступово! 3грн - 3,5 грн - це яку зарплату я маю отримувати?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 11:25
ЗОБОВЯЗАТИ ПЕРЕВІЗНИКІВ ВСТАНОВИТИ КАСОВІ АПАРАТИ З МЕТОЮ КОНТРОЛЮ ПАСАЖИРОПОТОКУ. ВСТАНОВИТИ ШТРАФ У РОЗМІРІ 1700 ГРН. ЗА НЕВИДАЧУ ЧЕКА
Я до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 11:53
касових апаратів наші підприємці бояться як чорт ладану..... а вони будуть.... і тоді буде видно всі 30 проданих кофтинок... а не 3 по папірцях
20 Показати IP 8 Квітня 2014 11:30
Не зупиняться вони. Духу в них не хватить. Будуть і далі їздити і скиглити будуть. Немає чого боятися.
111 до 20 Показати IP 8 Квітня 2014 11:52
а ім це на руку..... держава ніколи багатою не буде..... допоки штрафи будемо платити ми з вами... а не підприємці... які в день мають тисячі гривень, а звітують як сотні гривень... мда Єуропа..майданутим слава (((((
Антон Показати IP 8 Квітня 2014 12:09
люди не допускаємо це зробити. Гнати міського голову і його раду в шию. ЩО ВОНИ ДЛЯ людей добре зробили?????????????????????????
НЕЛУЧАНИН до Антон Показати IP 8 Квітня 2014 17:45
МОЖЕ ТЕБЕ, РОЗУМНОГО, ПОСТАВИТИ ?
Juliya Показати IP 8 Квітня 2014 12:19
Нехай міська рада зробить перевізникам вартість солярки хоча б 9 грн. і запчастини на рівні минулого року.Тоді всі будуть задоволені і будуть їздити за дві гривні. А доплачувати за солярку, щоб мати велику честь возити на своїх автобусах пасажирів підприємці не будуть. Краще продати.
НЕЛУЧАНИН до Juliya Показати IP 8 Квітня 2014 12:35
ЖУЛІЧКА !! НЕ РОЗКАЗУЙ БАЙКИ ПРО БІДНИХ КОЗЛИКІВ. ТИ ХОЧ ЗНАЄШ, ЯКІ ВІДКАТИ НОСЯТЬ У МІСЬКВИКОНКОМ ЗА ТАК ЗВАНІ ТЕНДЕРИ ? А ПОТІМ ТІ ГРОШІ З НАШОЇ КИШЕНІ ДІСТАЮТЬ, ПІДВИЩУЮЧИ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ.
1 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Квітня 2014 12:59
Ну так розкажіть які відкати носять. Бажано з цифрами і прізвищами. Якщо дійсно знаєте, а не з пальця інформаціія висосана
йося моргенштерн до 1 Показати IP 8 Квітня 2014 13:38
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до 1 Показати IP 8 Квітня 2014 17:47
Я ЗНАЮ, ЩО ТАКЕ НАКЛЕП. А ДОКАЗІВ НІХТО ТОБІ НЕ ДАСТЬ. ЗАКОН ТАКИЙ, ЩО ТОЙ, ХТО ДАЄ ХАБАР, ТАКОЖ Є ЗЛОЧИНЦЕМ
Лучани Показати IP 8 Квітня 2014 13:22
на бідних лучанах і тут наживаються хай всі міська рада їздить на маршрутках і тоді буде більше грошей в перевізників. скільки ви вже будете знущатися щ людей? скільки вже ви будете жиром давитися а дехто думає як вижити місяць і хліб купити за що і дітей одягнути по сезону. ПРИ таких умовах жити ?!!
Думка Показати IP 8 Квітня 2014 13:32
Вони скоро в держави дотацію будуть просити,бо бачите їм не рентабельно возити людей в ржавих коломагах!
Я Показати IP 8 Квітня 2014 15:07
Чи є можливість маршрутчиків заставити мити маршрутки. Пилюка, ще з осені, вонь страшна. До вікна рукавом страшно доторкнутись.
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 8 Квітня 2014 17:49
ЦЕ ВСЕ ПИТАННЯ ТЕНДЕРУ. ЗАСІКЛИ БРУДНУ МАРШРУТКУ - КОПЕН ДУПЕН
Фірташ Показати IP 8 Квітня 2014 17:32
Чого ж ти не купив маршутку? Був би ще один міліонер! А перевізники ще платять кредити з 2007 року.
НЕЛУЧАНИН до Фірташ Показати IP 8 Квітня 2014 17:50
ЯК ХТО. ДЕХТО ЇХ І НЕ БРАВ. НАПРИКЛАД ТІ, ХТО ЇЗДИТЬ ПІД МЄНТОВСЬКОЮ КРИШЕЮ
999 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Квітня 2014 20:53
Обкурений чи дурний?