USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцькрада планує взяти 50-мільйонний кредит на тролейбуси

17 Грудня 2013 17:48
50 мільйонів кредиту міськрада планує отримати терміном на 10 років під державні гарантії.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів міськради сьогодні, 17 грудня.

Як з’ясувалося саме заради вирішення цього питання і збирається позачергова сесія міськради, яка запланована на завтра.

Заступник міського голови Тарас Яковлев, доповідаючи з цього питання, зауважив, що нині в тролейбусному парку міста їздять близько 30 тролейбусів, а на початку роботи підприємства електротранспорту їх було вдвічі більше.

За проект рішення проголосувати 4 члени комісії, проти – 1 депутат, "утримався" теж 1.

Окрім закупівлі нових тролейбусів, міськрада планує взяти кредит ще й на будівництво мереж водовідведення в мікрорайоні Вересневе та на вулиці Львівській. На це планують взяти позику в сумі 17 та 8 мільйонів гривень відповідно.

Зі слів Тараса Яковлева, загальна сума кредиту по цих трьох пунктах складає більше 80 мільйонів. Утім, частину зобов’язується погасити держава. Місто за 10 років має повернути близько 50 мільйонів гривень. Тіло кредиту місто має сплачувати з бюджету розвитку, а відсотки - з загального фонду.

Нагадаємо, цього року Луцька міська рада повністю розрахувалася з кредитами, які отримала ще за керівництва попереднього міського голови Богдана Шиби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 17 Грудня 2013 18:06
Без підняття тарифу до 5 грн та зменшення пільговиків, кредит брати не можна.
Корінний лучанин до дідо Показати IP 17 Грудня 2013 18:15
ТЕБЕ ТРЕБА У МЕРИ НЕГАЙНО!!! У КИЄВІ ПРОЇЗД У МЕТРО ДЕШЕВШЕ!
дідо до Корінний лучанин Показати IP 17 Грудня 2013 18:51
За послуги треба платити, а не, як бомжара, жебрати,щоб дешевше було.
Корінний лучанин до дідо Показати IP 17 Грудня 2013 19:40
Ціна повинна бути оптимальною!!! А як вам приміром , "впиндюрать" ціну за компослуги в 2рази і скажуть що так і ТРЕБА, тоді ви я думаю "ХАЙ" великий піднімете!!!
Корінний лучанин Показати IP 17 Грудня 2013 18:14
Так конкретно, скільки тролейбусів мають закупити? Попередня мова була за 10од. Якщо Вінниця вже замовила тролейбуси на 1-е півріччя 2014р. то коли для Луцька будуть постачатись? Постачальником, маю на увазі ДП"АСЗ№1" Луцьк.
TFA до Корінний лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 09:13
Судячи з кількості грошей, які планують виділяти, то виходить 30 шт. Раніше говорилося, що спочатку мали 10 взяти, а потім ще 20. Поставки почнуться, як буде проведено тендер.
абиш Показати IP 17 Грудня 2013 19:12
Твеба взяти кведит ще більший - 100 мільйонів гвивень. Обгвутування пвосте - зі 100 млн. вквасти мона більше. Твовейбуси твеба купити в Польщі, бо там ще мона догововитись пво пвовізію, яка не завадить. Банк тоже може гавненько стимулювати такий кведит. Гововне мати жителів міста гвибоко в сваці. Свава меву Воманюку вівному пводовжувачу спвави мева Шиби. Свава Буватіну!!!
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 00:16
Які саме тролейбуси мають закупити? Польські? Якщо нові комфортабельні, то згідний платити за проїзд перший рік за ціною проїзду в маршрутці, якщо ж відповідно і графік руху буде адекватний. А на металобрухт не сяду принципово. Кредит під металобрухт себе не виправдає!
TFA до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 09:11
Ні, не польські, а нові наші.
читач Показати IP 18 Грудня 2013 10:40
дідо ти больний на голову. 5 грн проїзд, а зарплата яка і пенсія копійки. Ти напевно мент чи чиновник колишній.Но на голову больний точно