USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.95

Луцький чиновник заплатить 17 тисяч штрафу за хабар у 40 тисяч

28 Січня 2016 23:30
Луцький чиновник, якого спіймали на хабарі в 40 тисяч гривень, заплатить 17 тисяч штрафу. М'який вирок підсудний заробив визнанням свого злочину, - інформує Перша інстанція.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайсуду Волинської області від 29 грудня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з матеріалами досудового розслідування, у жовтні 2015 до начальника реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції звернувся підприємець. Він хотів здійснити процедуру державної реєстрації права власності на магазин продтоварів, але отримав відмову від державного реєстратора. Причиною відмовистала відсутність законних підстав для реєстрації.

Начальник реєстраційної служби пообіцяв вплинути на прийняття рішення і організувати для бізнесмена позитивний результат - за 2 тисячі доларів. Він дав вказівку підприємцю подати той же пакет документів до Луцької міськради, а гроші попросив передати через свого підлеглого у вигляді карток на бензин. Під час отримання цих карток - на 40 тисяч гривень - співробітника злочинця затримала міліція.

Звинувачення інкримінувало підсудному частину 2 статті 15, частину 2 статті 369-2 КК України - одержання хабара за надання впливу на держслужбовця. Той свою провину визнав повністю, і суд - взявши до уваги каяття злочинця - обрав мірою покарання штраф в 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що посадовець ухилявся від органів досудового розслідування та його оголошували в розшук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
.aaaa Показати IP 28 Січня 2016 23:44
40000-17000 . 2x - 17000 . x -?
Слава Суддям))) до .aaaa Показати IP 29 Січня 2016 10:16
вперед Корупція !!!Прокурора і суддяю повісити за .я.ця,а Ариванючку за вигородження хабарника їм за компанію.Книш тепер лиш сміятиметься з цієї всієї історії....
корупція до .aaaa Показати IP 29 Січня 2016 10:32
Гайворовський О. В-прокурор Покидюк Вячеслав Миколайович-суддя. Обвинувачений- Книш Сергій "Вирішували" справу-прокурор Шпота,приватний нотаріус - Ариванюк
mda... Показати IP 28 Січня 2016 23:46
Kara jak zaochochennja !
СТОП Показати IP 29 Січня 2016 00:03
СЛАВА СУДЯМ
Допитливий Показати IP 29 Січня 2016 00:03
Чи не діва це Соломко?Чи хтось інший?
В. Показати IP 29 Січня 2016 00:20
Це не покарання, це податок. :) Немає культурних слів...
луцк Показати IP 29 Січня 2016 00:41
прошу понять и простить. цирк с маржой
wer Показати IP 29 Січня 2016 07:07
Де він ТАКІ гроші візьме??? Він може картками на паливо заплатити ;-)
Паша Показати IP 29 Січня 2016 07:11
Здається мені що теща Ариванюк "порішала" за свого зятя книша. Справедливість чк завжди перемогла..
Паша Показати IP 29 Січня 2016 07:12
http://www.volynnews.com/news/authority/oholosheno-v-rozshuk-nachalnyka-reyestratsiynoyi-sluzhby-na-volyni/
123 Показати IP 29 Січня 2016 07:25
"да здравствует наш суд..."
7777 Показати IP 29 Січня 2016 08:06
Це Книш
777 Показати IP 29 Січня 2016 08:22
браво суд!
Крот Показати IP 29 Січня 2016 09:12
Я думаю штраф в 17000 замало. Хай би прокуратура подала апеляцію і взяла хоть би 34000. А то аж смішно.
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 09:38
Суддю на мило.
лана Показати IP 29 Січня 2016 10:20
ось вам боротьба з корупцією та хабарями, браво судді, Невже такі судді в європі? І чи наші судді думають, що про це не читає світ?
справедливісь Показати IP 29 Січня 2016 10:53
Потрібно знайти Прокурора, судю, і цього чиновника і зробити мусорну люстрацію. Можливо в когось є якась інформація? Жалко підприємця тепер цей чиновник жити йому не дасть.
тупер йому зроблять до справедливісь Показати IP 29 Січня 2016 11:33
))
Такий самий Показати IP 29 Січня 2016 12:08
Свободу Деточкину!!!
шок Показати IP 29 Січня 2016 15:03
за 1 000 грн садять на 5 років а за 2 тис. дол. штраф. Цікаво прокурор буде писати Апеляцію, чи він теж в долі? Відповідь знаходиться сама, якщо прокурор змінив статтю з 368 на 369 КК України. БРАВО.
Костянтин Показати IP 1 Лютого 2016 11:04
Шановне панство, а реально що робити нам конкретно, щоб без цих балачок, які ніхто крім нас не читає? От хто що запропонує з цього приводу конкретно?