USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Маршрутки Луцька перевели на економ-режим

15 Квітня 2014 11:36
У вихідні містом курсуватиме менше маршруток.

Про це стало відомо під час круглого столу з обговорення граничної вартості тарифів на проїзд.

Перевізники запропонували скоротити кількість маршруток, які курсуватимуть містом у вихідні. Пробний виїзд вони зробили вже минулими вихідними. Мовляв, лучани не скаржилися, що маршрутки ходять у неділю рідше.

Перевізники вирішили, що вони домовляться про те, скільки маршруток у вихідні скоротять – половину, чи 30% і повідомлять про це громадськість.

Заступник міського голови Тарас Яковлев таку ініціативу підтримав, лише додав, що необхідно буде попередити лучан про те, скільки маршруток їздитиме у вихідні і який у них буде графік руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вова Показати IP 15 Квітня 2014 11:41
напевне ще нічого не зробили хорошого для людей. одні проблеми
не маршрутка до Вова Показати IP 15 Квітня 2014 12:23
треба на 50 коп. піднімати. не рентабельно.
Вові Показати IP 15 Квітня 2014 12:06
А тобі все не так-то скажи як? Щоб і перевізники в збитку не були і пасажирам щоб було не накладно. Спробуй, як такий мудрий, а то понаучувались тільки все паплюжити і критикувати, а саме безголове!
я Показати IP 15 Квітня 2014 12:07
напевне головні перевізники.. Голєва і тому подібні.... затягнули паски...
добродій Показати IP 15 Квітня 2014 12:10
усім пересісти на ровери....
Просто Лучанин до добродій Показати IP 15 Квітня 2014 13:53
Згіний з такою пропозицією, але тут знову постає питання в парковочних місцях для велосипедів.
павло Показати IP 15 Квітня 2014 12:12
Тролейбуси де?
ілля Показати IP 15 Квітня 2014 12:22
перевізники ще ніколи не були в збитку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!вони там добре хапають ще не кожен так може заробити і взагалі багато без работи
Семен Показати IP 15 Квітня 2014 12:39
Знакомый маршрутчик говорил, что он каждай день в карман помимо кассы 200 гривен приносит - если меньше - то он даром работал.
Просто Лучанин до Семен Показати IP 15 Квітня 2014 13:57
Хорошо 200 грн в день, умножаем на количество рабочих дней +- 15-20 примерно от 3000 до 4000 грн, и помимо этого я знаю не одного маршрутчика, который покупает как шины, лампочки, так и другие запчасти сообща с колегами для поддержки рейсового состояния маршрутки.
Анонім до Семен Показати IP 15 Квітня 2014 14:33
Тролейбусами їздимо дешево і сердито плюс не забруднюють повітря