USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Міноборони вимагає негайно відправити волинський тербатальйон на Схід

21 Червня 2014 15:30
Бійцям першого батальйону територіальної оборони «Світязь» потрібно ще хоча б 2 тижні на злагодження, фізичну та психологічну підготовку. Однак Міністерство оборони, не забезпечивши бійців амуніцією та засобами захисту, вимагає відправити бійців на Схід негайно.

Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик сьогодні, 21 червня.

З його слів, Міністерство оборони тисне на керівництво батальйону територіальної оборони, щоб їх відправити у зону АТО. Однак, у бійців немає касок, бронежилетів, амуніції. У них ще немає бойового злагодження і стійкого психологічного стану. Для підготовки бійців керівництво просить ще 10-14 днів. Та Міністерство оборони не зважає на ці прохання.

Нагадаємо, вчора, 20 червня, голова обласної ради Валентин Вітер звернувся до Міністра оборони України Михайла Коваля, аби волинських бійців не відправляли на Схід без засобів захисту та амуніції.

Також зазначимо, що триває набір добровольців до спецпідрозділу УМВС у Волинській області «Світязь». Нагадаємо, ця міліцейська структура створена, зі слів міністра МВС Арсена Авакова, як «відповідь диверсантам, «зеленим чоловічкам» і іншим бандформуванням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
мир Показати IP 21 Червня 2014 15:36
Нехай їде тягнибок з фярійон і клоун ляшко і непіаритись а на передову їх як пушечне мясо.
НЕЛУЧАНИН до мир Показати IP 21 Червня 2014 16:26
а ще краще партію червонож"пих комуняків у якості живого щита
мир до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 15:32
Згідний, але краще разом з сволотівцями та крикуном "очком". Тим більше що вини одинакові.
Патріот Показати IP 21 Червня 2014 15:44
хоче хтось не чи не хоче-буде наказ військового командування і поїдуть куди скажуть!
дідо Показати IP 21 Червня 2014 15:52
Йде війна з російськими фашистами,тому накази не обговорюються.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 21 Червня 2014 16:27
дідун - то пинзлюй і не каркай багато
вперед до дідо Показати IP 21 Червня 2014 16:48
А ти чого з "патріот" та НЕЛУЧАНИН сидите і строчите? На Сході вас зачекались...
НЕЛУЧАНИН до вперед Показати IP 21 Червня 2014 17:26
я тебе, гниду , за шкіру перед собою поведу. будеш замість бронежилета
ла-ла-ла до НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Червня 2014 19:08
Мало каши ти ще з'їв!!!:) Сміливості вистачає лише пургу всяку тут на сайтах строчити!!!
НЕЛУЧАНИН до ла-ла-ла Показати IP 21 Червня 2014 22:31
а що ти можеш крім ла-ла-ла ? твоя пурга - це так-собі - дрібний вис"р
Вася до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 03:10
Будеш гнати перед собою- не забудь клаву. ото всi злякаються)))
НЕЛУЧАНИН до Вася Показати IP 22 Червня 2014 11:12
вася ! пора корів виганяти. і клаву із собою не забудь
НЕЛУЧАНИН Показати IP 21 Червня 2014 16:28
створити окремий батальйон з міноборони на чолі з ковальом, відправити без амунції. нехай приклад покажуть як воювати
Дончанин Показати IP 21 Червня 2014 16:33
"В 1942 году в планшете убитого немецкого солдата родом из Гамбурга было найдено письмо от жены в котором были такие строки: " Мы все в Гамбурге до глубины души возмущены упрямством и бессовестностью русских, которые никак не соглашаются прекратить свое глупое и бессмысленное сопротивление""
Здравомислячий Показати IP 21 Червня 2014 16:35
Вчора в Луганську бойовики конфіскували авто приватбанку з 1 млн. грн. тому я мислю що Коломойський фінансує сепаратистів, бо здоровомислячий чувак не возив би міліон по місту зайнятому сепаратистами тоді коли вже кілька таких машинок конфісковані раніше. Ахметова майно практично не страждає, тому я мислю що він домовився про це. Зброя з Західної Укарїни вивозиться на Схід де буде знищена, а наш край не буде , в разі необхідності, чим захищати. Діти чиновників не мобілізовуються, лікарні з пораненими не фінансуються, зібрані кошити не розподіляються, сім'ям загиблих допомога не виплачується, бійців не визнають учасниками бойових дій, ротація призваних не відбувається, реальна підтримка з Європи чи Америки не надходить... Хлопці бережіть свої сім`ї, свій край, а Східна Україна має достатньо олігархів щоб вони розкошелились на фінансування своїх бойовиків. Слава Україні!
Дип піпл Показати IP 21 Червня 2014 16:46
Пирожик тільки повідомляє?:) То нехай сам туди їде разом з Гузем, Вітівим своїм і всю "Свободу" з собою забере!!! А чого досі не пояснів громаді чому сам взагалі в армії не був? Як люди таких обирають і терплять, через яких своїх синів і чоловіків втрачають...
Патріот до Дип піпл Показати IP 21 Червня 2014 17:15
тут йдетьс не про пана Гузя та пана Пирожика , а про відправлення у стислий строк до зони АТО сформованого з добровольців батальону тероборони. Ситуація там складна-є потреба в нарощуванні кількості особового складу!
військо до Патріот Показати IP 21 Червня 2014 19:06
Всі прекрасно розуміють про що і про кого йдеться! Ціх гнид перших на схід треба відправляти!!!
НЕЛУЧАНИН до військо Показати IP 21 Червня 2014 22:35
йдеться про товстож"пих генералів, які саботують АТО і посилають хлопців із Західної України без амуніції у мясорубку, в той час як 30-річні лоби-бєженци з даунбасу одержують допомогу і плюють в стелю
луцький до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 09:45
А ти сам до товсто... яких відносишься?:)
НЕЛУЧАНИН до луцький Показати IP 22 Червня 2014 11:13
подивись на себе в дзеркало - взнаєш
НЕЛУЧАНИН до Дип піпл Показати IP 21 Червня 2014 17:28
краще тролів кацапських туди відправити, щоб не смерділи
всім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 22 Червня 2014 11:41
Збочинець-троляка на цьому сайті НЕЛУЧАНИН!!! Повний ігнор коментів цього...!!!
Дончанин Показати IP 22 Червня 2014 08:19
"Ополченцы Безлера вывезли тела украинских вояк из Луганского аэропорта. Отвезли в Луганск 100 гробов. Весь сыр-бор из-за тел со сбитого Ил-76. Все тела поместились в прицеп с красным крестом. Позывной Гюрза: "Поставленная задача по передаче груза 200, который мы должны были забрать с Луганского аэропорта - выполнена. Прежде чем забрать груз 200 командир простоял 40 минут под прицелом снайперов с белым флагом. Наша машина стояла перед 10 минами. Нам не представилась возможность попасть на территорию Луганского аэропорта. Через 40 мин к командиру вышли в недоумении командиры ВСУ. Была достигнута договоренность о том, что груз 200 наша команда забирает из Луганского аэропорта и передаёт ВСУ в Карловке. При этом, для нас стало загадкой, что военнослужащие ВСУ Луганского аэропорта были не в курсе договоренностей между МО Украины и ополчением ДНР о передаче тел погибших военнослужащих. Благодаря диалогу командира группы, была достигнута договоренность на месте. Груз 200 был передан для доставки по месту назначения. Вопрос! Почему МО Украины не оповестил своих военнослужащих о договоренностях. 2. Складывается впечатление о том, что для МОУ судьба погибших - БЕЗРАЗЛИЧНА. Это просто МЯСО!!!Тела погибших военнослужащих УА были свалены в кучу в трехтонник с красным крестом и не подлежали транспортировке в гробах. А это чьи то дети. И их ждут матери. Хунте, министерству обороны, и прочим фашистам! - За каждую загубленную душу придёт возмездие, и отвечать будете на Божьем суде.""
гiсть Показати IP 22 Червня 2014 09:43
Цiлком згоден з Здравомислячим.
Анонім Показати IP 22 Червня 2014 17:26
дали акм і навійну жахі