USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині більшає споживання газу й ростуть борги населення

12 Січня 2017 20:09
Волиняни за минулий рік спожили на 30 мільйонів метрів кубічних газу більше, ніж у 2015 році (а це ріст у 12,7%). Разом з тим, за використане блакитне паливо населення сплатило трохи більше половини від необхідної суми.

Про це стало відомо під час засідання обласного Антикризового енергетичного штабу у Волинській облдержадміністрації 12-го січня.

Із ситуацією в регіоні ознайомив директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук.

«Підсумовуючи розрахунки за спожиті енергоносії, то за минулий рік населення спожило 282 мільйона 798 тисяч метрів кубічних природного газу, що на 30 мільйонів більше ніж роком раніше. Це зростання споживання газу на 12.7%. Щодо сплати, то ми нарахували населенню понад 645 мільйонів гривень, а сплатили люди трохи більше ніж 429 мільйонів, що становить 66.5%. Це говорить про те, що відбувається погіршення сплати населення. Ми пов'язуємо це із підвищенням ціни та скороченням кількості пільгових кубометрів», - доповів Тищук.

Так, учасники засідання звернулися через ЗМІ до волинян із проханням реструктуризувати борги, аби вони не перетворилися в непідйомний тягар.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Світлана Михайлівна Показати IP 12 Січня 2017 20:36
" ...учасники засідання звернулися через ЗМІ до волинян із проханням реструктуризувати борги, аби вони не перетворилися в непідйомний тягар...." Ви шановні зверніться до того , хто ініціював таку ціну на газ ...!!!
Іван Петрович до Світлана Михайлівна Показати IP 12 Січня 2017 21:41
А тому директору і його підопічним з чого зарплату платять? Кантора ж недержавна!Поки на всіх назбираєш, то вже державі немає що за газ повертати.
Йцукен Показати IP 12 Січня 2017 20:52
Та просто газ гівняний. Горить і ніяк не може нагріти. Менше розвидити треба!
Лучанин Показати IP 12 Січня 2017 21:01
Вже анонсують, що на наступний опалювальний період норму газу на метр квадратний площі обігріву ще планують далі зменшити з 5,5 м3 нинішніх до 4 м3 ( в попередній сезон було 7м3). Люди геть перестануть платити.
Анонім Показати IP 12 Січня 2017 21:32
треба ціну газу ще в два рази підняти. тоді точно будуть платити
Мешканець Показати IP 13 Січня 2017 09:25
Газ-це товар.Не хочеш платити,не бери.
Лучанка Показати IP 13 Січня 2017 10:01
Микола Ярославович та п.Малютіна, а що це за ціни - 30,00грн. за кв.м., Ви що всі спільно геноцид Лучан робите, в Києві менші. А за що платити, батареї холодні, спимо під двома ковдрами, проаналізуйте скарги на Луцьктепло.Сьогодні з труби гарачої води текла льодяна вода аж 8,00 ранку не нагрілася, а лічильники крутять гарячу. Де перерахунок за опалення всім по середньому за даними лічильників тепла, на виконання розпорядження прем"єр міністра Гройсмана. скільки можна знущатися над Лучанами, ціни найвищі на все, а зарплати найнищі.
Дмитро Показати IP 13 Січня 2017 10:19
"Волиняни цьогоріч спожили на 30 мільйонів метрів кубічних газу більше, ніж у 2016 році (а це ріст у 12,7%).???
Анонім Показати IP 13 Січня 2017 12:13
Цікаво, звідки взявся борг на 1 грудня 346,01грн. і чому нарахували за листопад за 2 людей 134,83 грн., якщо ціна на 1 людину в квітанції 30.267грн. Як платити, за що і кому підуть ці гроши ????????
Кук до Анонім Показати IP 13 Січня 2017 19:37
Бандюганам з волиньгазу
Анонім Показати IP 13 Січня 2017 12:17
Ще додам - за опалення з лічильником тепла наш будинок оплачуе 30,077грн. за кв.м Звідки таки розцінки???
йцукен Показати IP 13 Січня 2017 13:22
Ознайомившись з інформацією на сайті Укртрансгазу (http://utg.ua/utg/media/news/2017/01/ukrana-v-pershj-dekad-novogo-roku-spozhila-16-mlrd.kub.m.html , а саме "Нагадаємо, у 2016 році загальний обсяг споживання природного газу усіма категоріями споживачів склав 30,3 млрд.куб.м, що на 4% менше за показники аналогічного періоду минулого року."), можна зробити висновки, що Тищук та Коротя більше 30 млн. кубів газу самостійно набадяжили на Волині. А це більше 6,879*30 млн. = 206,370 млн. гривень.
Кум до йцукен Показати IP 13 Січня 2017 19:40
Хай Коротя розкаже за ліві врізки газу для своїх дружбанів.
Мешканець Показати IP 13 Січня 2017 14:34
Шановні!Читайте трохи законодавство.Перерахунок по середньому без лічильника згідно Постанови Кабміну-це коли в місті більше 50% лічильників тепла.У хваленому енергоощадливому Луцьку-30,до речі у Львові-90.Не підпадаєте.Де кредит ЄБРР:3,2 млн.євро на ІТП,де ці хвалені роботи і всі мовчать-лохотрон продовжується.А ДКП"Луцьктепло" в боргах,як в шовках і не чутно ніяких програм по енергозбереженню.А газ буде тільки дорожчати і майже 7 грн. це не межа...