USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині колишньому фіскалу оголосили підозру у хабарництві

15 Березня 2016 11:52
На Волині податківцю оголошено про підозру у хабарництві. У рамках розпочатого кримінального провадження оголошено про підозру у хабарництві колишньому інспектору Державної фіскальної служби у Волинській області. Про це інформують у прес-службі УСБУ у Волинській області.

Співробітники Служби безпеки України у листопаді минулого року зафіксували отримання посадовцем хабара у розмірі двадцять тисяч гривень. Таку суму податківець вимагав від місцевого підприємця за недонарахування податків на більше ніж півмільйона гривень.

Інспектор підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Толя Показати IP 15 Березня 2016 11:57
Ловлять тільки інспекторів. А що високопосадовці фіскальної служби чесні справедливі, не корупціонери?
нхя не смішно до Толя Показати IP 15 Березня 2016 15:56
Чесні . Іхній оберзлодій Нассєров має хатинку в Лондоні. Наколядував мабуть.
до лучанин Показати IP 15 Березня 2016 12:20
По іеархіі тобто спочатку на першу сходинку-потім на другу -дальше 1-й поверх:- 2-й поверх. І так люди без вихідних . чи думаете що вони ці хабарники добровільно до них доляри несуть.?
Лучанка Показати IP 15 Березня 2016 13:11
Збирав гроші на лікування АТО-шника. І буде благодійна діяльність.
Ростик Показати IP 15 Березня 2016 13:37
ви подивилися б як сімейка гринюка підвищила свій добробут на волині. микола гринюк став мільйонером (і не гривневим), а синок рома і доця галя добре напихають кармани грошенятами!
Правда Показати IP 15 Березня 2016 14:21
Люди добрі, що ви хочете, а кого мають ловити, коли Яценюк заявив, що у вищх ешелонах влади корупцію подолано. Її, мабуть, там і не було.(!?!) Ні одного рішення суду. Так що переходимо до совкової системи, коли судили дядька з колгоспу за відро осипки....
555 Показати IP 15 Березня 2016 15:17
Одного зловили, а смороду і заслуг не перерахувати? Та всіх підряд податківців треба садити і помилки не буде. Там сидять нахальні і безсовісні нелюди, які обдирають своїх земляків і нищать волинський бізнес.
Мартин Показати IP 21 Березня 2016 22:23
Люди не ВСі в цій структурі хабарники.. Є достойні поваги ....поряд.ні .серед керівників є теж порядні люди...в луцькій податковій є заступник Ткачук А. Порядний податківець...більше б таких...знаю ...особисто стикався і. Чув від людей...