USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині СБУ затримала на хабарі заступника начальника управління Держпраці регіону

10 Лютого 2016 17:29
Служба безпеки України спільно з Національною поліцією та прокуратурою затримала під час отримання хабара заступника начальника управління Державної служби з питань праці у Волинській області.

Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області



Посадовець вимагав 25 тисяч гривень від місцевого приватного підприємця за видачу дозволу на експлуатацію об’єкта підвищеної небезпеки – складу паливно-мастильних матеріалів.

Розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
Dr.dred Показати IP 10 Лютого 2016 17:33
Дам вам ще підсказку, ви у мрео заскочте ще, приїзджають працівники на лексусах та х5 . Одному спалили взагалі то він сильно не париться . Все те кодло потрібно звільнити без права займати відповідні посади у держ структурах
Анонім до Dr.dred Показати IP 10 Лютого 2016 18:23
не звільняти, а садити. нехай відпрацьовують накрадене
до... Показати IP 10 Лютого 2016 17:48
прийдуть не кращі! тільки суд Лінча!!!
123 Показати IP 10 Лютого 2016 17:54
Норм так - хочу на його місце - це за які "заслуги" стільки копій Лесі Українки?
333 Показати IP 10 Лютого 2016 18:00
а ще до мнс в області і особисто до грушевінчука нехай зайдуть , там теж підписують все за гроші (благодійні рахунки і т.д.) в тому числі обекти підвищеноі небезпеки
шура Показати IP 10 Лютого 2016 18:04
У першу чергу поганою мітлою вимести усіх комерсантів, яких поналазило в державну службу завдяки пороху і фактично розвалили державне управління. Їм плювати на державу . Вони з 90-х її обкрадають, а попавши в державні структури будуть дерибанити ту нещасну державу до її повного кінця.
спецексперт по прац Показати IP 10 Лютого 2016 18:10
Перший заступник начальника — Бондарчук Юрій Теофілович Заступник начальника – Осипенко Едвін Вікторович
мент Показати IP 10 Лютого 2016 18:11
яке звільняти? конфіскувати котеджи і лексуси і віддати воїнам-захисникам а їх в АТО. пО СЕЙ ДЕНЬ ПО тУНІСАМ ТА Єгиптам літають.
вчителька Показати IP 10 Лютого 2016 18:29
В Любомлі задріпаний нач освіти вже років 15 бере хабарі і чхав він на ваші антикорупційні закони!
света до вчителька Показати IP 11 Лютого 2016 03:34
Це окрема тема... Вся проблема в тому що ніхто не хоче свідчити проти його та юриста, але будемо надіятись недовго залишилось.
колега до вчителька Показати IP 12 Лютого 2016 10:39
Якщо заплатиш Стрільчуку- спокійно житимеш, матимеш години, успішно пройдеш атестацію, а може й директором станеш (бере- долари,стегна кабанів ,шампунь і пральний порошок...)Всім вчителям цей алгоритм підходить, а учні нехай вибачають.
семен до колега Показати IP 11 Квітня 2016 14:21
може допоможете?
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 18:29
Ну і що суд щвільнить, а вони ще й ща поновлення на роботі подадуть позов, як Книш-Ариванюк
не пацик Показати IP 10 Лютого 2016 18:51
Приймаючи до уваги що я вже трохи пожив і до 1991 і після і сьогоднішнього покращення. то роблю висновок : Якщо працівники кожен день будуть ловити владних чинвників в кожній області по 10 чоловік- ім всім роботи хватить на 50 років. Це тільки по волині а по других областья таке саме покращення. Треба взяти вертоліт сфотографувати всі фазенди чиновників- нанести іх на карту потім по черзі в кабінет : нетреба лишній раз ризикувати а два питання : твое ? за що ? звідки ? і в атозак.
опа до не пацик Показати IP 10 Лютого 2016 19:38
Тільки керівники служб, які б мали цим займатися, самі в котеджах по-сусідству проживають(((
ку до не пацик Показати IP 10 Лютого 2016 20:40
Твоє - так, звідки - подарував брат (наприклад) , в нього звідки - не знаю і знати не хочу, спитайте у нього він не держслужбовець. Прийшли до брата і питають звідки, а він їм пішли ви ....... я вам нічого не винен і правильно скаже. І що тоді в автозак. В чому вина обдарованого якщо він задекларував подарунок? А щодо звільнення під заставу то шановні читайте КПК там чітко написано що суддя обираючи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ визначити суму застави щодо таких злочинів от і все.
Володька до не пацик Показати IP 11 Лютого 2016 12:19
Я раджу висуватися в голову антикорупційного бюро. Я вже віддавби голос за тебе!!!
Я до не пацик Показати IP 10 Лютого 2016 19:05
Не знаю скільки ти там прожив, але навіть до трьох рахувати не вмієш (два питання???), проста банальна щира українська ЖАБА
не пацик до Я до не пацик Показати IP 10 Лютого 2016 22:07
чекай покращення ще 100 років.
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 19:11
Цікаво чи покажуть лице цього хабарника, і його покровителів!!!!
Ага Показати IP 10 Лютого 2016 19:50
Ми побачимо з вертольота, що жоден суддя не живе в одноповерховому будинку. Але сидів в Україні лише один...
Чудеса Показати IP 10 Лютого 2016 19:54
Це точно не Бондарчук. М=да.
Волонтер Показати IP 10 Лютого 2016 20:08
99% лікарів в державних лікувальних закладах користуючись тим, що до них людина попадає майже безпомічною - нагло вимагають за свої послуги у пацієнтів немалі гроші. / Вони навіть не розглядають це злочином / . Мову, про плату за ліки ,аналізи, різного рода "добровільні " внески не веду . Там правоохоронним органам "роботи" непочатий край ...!
Анонім до Волонтер Показати IP 14 Лютого 2016 00:59
починати з обласної лікарні. там без грошей навіть не плюнуть в твою сторону
хто знає Показати IP 10 Лютого 2016 20:24
Так Бондарчука чи Осипенка затримали? Хтось знає?
Жорж до хто знає Показати IP 11 Лютого 2016 09:38
Вчора затримали на вимаганні хабаря у 25 000 тис.грн., Хабарника/корупціонера зі стажем, заступника начальника Управління Держпраці у Волинській області - Осипенко Едвіна Вікторовича. Цікаво чому не затримали його керіаника, якій це все дозволяв і відповідно мабуть покривав, начальник Управління Держпраці у Волинській області - Давидюк Олександр Кузьмович ?
Хм Показати IP 10 Лютого 2016 20:35
Перша хабарниця в Мрео Бубела,друга Вітер і тд. Але вони не потопаючі.Гребуть лопатами. Про це всі добре знають і тримають їх.
Чел Показати IP 10 Лютого 2016 21:39
Поки не буде нормальн х зарплат доти буде ця х**ня скрізь. Не будьте космонавтами
Анонім до Чел Показати IP 10 Лютого 2016 23:35
при чому тут зарплати , прокурори при янукевичу мали підвищення в зарплаті і отримували близько 1000 доларів (8000 грн) і що це поміняло , перестали красти -ні , потрібно міняти багато молодих людей з освітою мають бажання працювати за тіж гроші , тільки біда в тому що ту всю наволоч ніхто не хоче розганяти , бо у нас е урод шоколадний якому ця система подобоеться від того і нічого не помінялося, кого з керівників режиму овоща поміняли я вже не говорю посадили нікого по області окрім голів РДА, а ви про зарплату , смішно
Ага до Чел Показати IP 11 Лютого 2016 08:59
Вже проходили з нормальними зарплатами - в свій час податківці мали захмарні зарплати, потім митники, потім ДАІвці. Але як брали так і беруть. Жадність не має меж.
Анонім до Чел Показати IP 14 Лютого 2016 01:01
судді мають нехре"ові зарплати, але гребуть аж дим іде
агов Показати IP 10 Лютого 2016 21:42
А що вже економічні підвалини корупції подолані? І "побажання " -щоб ти жив на одну зарплату- вже не актуальне?
Anonymous до агов Показати IP 10 Лютого 2016 23:23
Поживи на одну ДЕРЖАВНУ зарплату - автомата в руки взяти захочеться, от в тому і вся суть - хто не витримує - БЕРЕ... Мені поки що совість не дозволяє махінувати з держбаблом - я присягу давав Україні і її Народу, а не кишені.
Anonymous Показати IP 10 Лютого 2016 23:20
Й....№№№№№№...... А я таких грошей, працюючи на державу, в очі не бачив та в руках не тримав за НЕ ОДИН рік... От таких під...сів САДЖАТИ жорстко і без права помилування, зате з конфіскацією, і нам таки піднімуть зарплати... може.... колись...
не пацик Показати IP 11 Лютого 2016 01:18
Цю державу якщо вона ще проіснуе : то можна щн спасти ковровим бомбардуваням напалом. Десяток аферистів 25 років обдирають нарід- пошили всіх в дурні- кожен день в Украіні помирае по статистиці 500 чоловік - вони ПРОСЮТЬ: Тут непросити треба а трісти всіх підряд -поки вони ще в Украіні.
Жорик Вартанов Показати IP 11 Лютого 2016 07:15
Ну что Ван Дер Сар, предупреждал же тебе: "Не пей из копитца, козленочком станешь!"
ЕТЦ Показати IP 11 Лютого 2016 09:27
Не СБУ "затримала", а алкоголік-Кондратюк надіслав, бо вважає , що той неправильно зайняв його місце. А все інше-"ФАРС" і не більше.
Жорж Показати IP 11 Лютого 2016 09:57
Осипенко і Давидюк це позор, це зло. Гнати їх в шию з Державної служби.
ганя до Жорж Показати IP 11 Лютого 2016 10:46
Разом з безпросвітною злодійкою-Мартинюк та алкоголіками Соколовим та Кондратюком
Маша і Ведмідь Показати IP 11 Лютого 2016 10:16
Люди добрі, про що ви говорите. З цими двома Осипенко і Давидюк все зрозуміло це головні х......ки. В Управлінні Держпраці у Волинській області (колишній Держгірпромнагляд) прогнило так, що там відсотків 80% потрібно негайно замінити. Це вже давно не Держана служба це приватне підприємство так мабудь вірніше буде. Очещення влади негайно!
100% до Маша і Ведмідь Показати IP 11 Лютого 2016 14:06
Амінь
100% до Маша і Ведмідь Показати IP 11 Лютого 2016 16:05
"Пакращення", очищення та реформа вже відбулися!
полішук Показати IP 11 Лютого 2016 14:18
він не винен! він колядував!!
ЕТЦ Показати IP 11 Лютого 2016 14:59
Ви, пташино-свинячо-ковбасні, як каже Давидюк, тупорилі морди, дивіться щоб не вдавились цегляним бензином, кар'єрними карасиками, брикетними гривнями. Хоча, як кажуть москалі, "дурной пример заразителен..."
льоля Показати IP 11 Лютого 2016 15:01
Приватному підприємцю там заплатили більше?
Мда.... Показати IP 11 Лютого 2016 15:55
http://volynrada.gov.ua/order/pro-nagorodzhennya-pochesnimi-gramotami-oblasnoyi-radi-ogoloshennya-podyak-golovi-oblasnoyi--48?mini=calendar%2F2015-02
.... Показати IP 11 Лютого 2016 22:20
100% комусь перейшов дорогу, або на посаду хтось дуже хоче, зараз всіх підставляють неугодних, а тих хто дійсно гребуть то навіть не бачать....
Волинянін до .... Показати IP 12 Лютого 2016 09:27
А ще раджу ПРАЦІВНИКАМ СБУ глянути на Начальника УМВС у Області, та Прокурорів області та місті Луцька . Перед іхніми вікнами вже років 20 як прописался чорний ринок ( валютних мінял), а ім всім по барабану. Мабуть кришують.
Активіст Показати IP 12 Лютого 2016 10:35
Вчора ввечері вашого заступника начальника управління Держпраці у Волинській області Осипенка Е.В. показували по всім місцевим телеканалам. Не фото , а відео де чітко все видно, як діставав з кармана свого піджака мічені купюри. Мабуть "НАКОЛЯДУВАВ". Що ще потрібно, факт на лице. Дякую працівникам СБУ.
Таня до Активіст Показати IP 14 Лютого 2016 15:17
я думаю, що він відкупиться.....як і переважна більшість держслужбовців
Держслужбовець до Таня Показати IP 16 Лютого 2016 12:13
Переважна більшість держслужбовців отримує зарплату в 2000 грн
Таня до Держслужбовець Показати IP 6 Березня 2016 16:51
В Эдвіна теж була не велика офіційна зарплпта, але він мав регулярно хабарі. Тепер хай попробує чесно жити...і кормити 5 дітей.
Татьяна Показати IP 16 Лютого 2016 03:56
Да чистить госслужащих нужно, но так же нужно наказывать и тех кто взятку несет. Ведь в 50% случаев сами 'посетители' предлагают взятки. Ведь так не хочется работать по закону. Котупцию можно победить только одним способом всем перестать давать взятки даже узаконеные, а именно благотворительные взносы в школах, детских садах, больницах и так далее. Все зависит от нас самих.
Просто Я Показати IP 4 Березня 2016 14:38
Я думаю,що то все показуха. Ніхто нікого не посадить. І побачимо- відкупиться. Заплатить штраф- і на тому все. А з роботи звільнять? Так у них же " бізнес" Хоча добре й бізнесом керувати коли в тебе така посада. Тут тобі накриються і Турція,і Єгипет,і машини з салону,і багато чого іншого.Побачимо де будуть всі " друзі" і " куми" тепер