USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Найбільші податкові доходи в казну Луцька дають освітяни

1 Листопада 2015 17:55
Податок на доходи фізичних осіб продовжує формувати основну частину доходів загального фонду бюджету міста. Цього року він більший, ніж прогнозували.

Відповідно до звітів, оприлюднених на сайті Луцької міської ради начальником управління фінансів та бюджету Лілією Єловою,питома вага цього податку у надходженнях склала 56,4 %.

«За 9 місяців цього року надійшло 191 мільйон 671,3 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 7,7 % більше від запланованого, а це додаткові 13 мільйонів 664,5 тисячі гривень», - доповідає чиновниця.

Згідно з її даними, основними бюджетоутворюючими платниками податку з доходів фізичних осіб є:

- Управління освіти Луцької міської ради – 10 мільйонів 827 тисяч гривень,

- ВАТ «Волиньобленерго» - 7 мільйонів 835,8 тисячі гривень,

- АТ СКФ «Україна» – 6 мільйонів 364,4 тисячі гривень,

- Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – 5 мільйонів 131 тисяча гривень,

- ДП МОЗ ЛРЗ «Мотор» – 5 мільйонів 70,7 тисячі гривень,

- Волинська обласна клінічна лікарня - 2 мільйони 706,6 тисячі гривень,

- БУ «Луцьксантехмонтаж» – 2 мільйони 88,1 тисяча гривень,

- ДКП «Луцьктепло» – 1 мільйон 939,7 тисячі гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ: У Луцьку розподілили кошти для відмови від опалення газом

Нагадаємо, за 9 місяців поточного року міський бюджет перевиконали. Так, у порівнянні з 2014 роком сума надходжень до казни збільшилася майже на 200 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Фрезеровщик Показати IP 1 Листопада 2015 18:01
Україна на " правільному шляху " - закриваймо заводи і фабрики, відкриваймо нові заклади освіти і світле майбутнє нам забезпечено !
Анонім до Фрезеровщик Показати IP 1 Листопада 2015 21:03
Да дело не в том, что открывают новые учебные заведения, а в том, что наиболее нищие по зарплате бюджетники на Волыни составляют большинство официально работающих.
777 Показати IP 1 Листопада 2015 23:32
податкова! скільки податків сплачено за здане в аренду житло??
Анонім до 777 Показати IP 2 Листопада 2015 02:32
Сначала научись различать понятия "налог" и "арендная плата", а потом лезь обсуждать тему.
Небайдужа Показати IP 2 Листопада 2015 11:00
Найвищі зарплати у працівників освіти,це ФАКТ, який тільки що оприлюднили!!!. Дайте відповідь будь ласка,чому ж тоді " плачуть" наші педагоги, що в них мінімальні зарплати? А чому такий низький рівень знань наших випускників, судячи за результатами ЗНО? Навіщо батьки здають ще на всякі цілі в школу гроші, не маючи навіть цієї "мінімальної" зарплати?
вчителька до Небайдужа Показати IP 2 Листопада 2015 14:48
тому, що вчителі всі офіційно працевлаштовані і всі податки сплачують!! А інші видають зарплату у конвертах і не сплачуть податки!!!!!!!!!!!!!!!!
До небайдужої до Небайдужа Показати IP 2 Листопада 2015 22:37
Пані, перепрошую, Ви ідіотка? Про які НАЙВИЩІ зарплати в освітян Ви прочитали??? Освітяни ОФІЦІЙНО сплачують УСІ податки, а то більше 20% НАРАХОВАНОЇ зарплати. А рівень такий низький у випускників, бо в декого батьки от такі недороблені, як Ви, що ганять вчителів, і діточки ваші в дупі мають і вчителів, і школу в цілому. До речі, судячи з Вашої безграмотності, Ваші результати в школі були на рівні стільчика. Соромно, НЕшановна!
Небайдужа до "вчител Показати IP 2 Листопада 2015 15:33
При всій повазі до Вашої професіїі до ВАС особисто , але чіткої відповіді від ВАС ми не отримали. Навіщо збираються "побори" в школах,а то не маленькі суми і кожен місяць, чи не в конверт для ВАС???
lll Показати IP 2 Листопада 2015 19:32
А чому ви здаєте.
1125 Показати IP 3 Листопада 2015 00:31
"бідні" вчителі в очі кажуть про, що за призначення на посаду заплатили. 1 вересня пройшло МАЙЖЕ без букетів. а ось на день вчителя...... і золоті ланцюги вимагали, пробачте, НАТЯКАЛИ. дійсно, багато батьків ведеться, не тому, що діти дурні чи проблемні. просто деякі "вчителі" отримують ЗАДОВОЛЕННЯ, поставивши діток "строптивих" батьків "НА МІСЦЕ"........