Підприємство-імпортер на Волині «мінімізувало» митних платежів майже на мільйон
859 тисяч гривень змушене було відшкодувати державі підприємство-імпортер автомобілів, яке в своїй діяльності використовувало схему мінімізації платежів до бюджету при імпорті авто.
Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.
Так, волинське ТзОВ стало фігурантом кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків службовими особами волинського СГД – імпортера транспортних засобів.
Відтак, справу прокурор скерував до Луцького міськрайонного суду Волинської області з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності керівника фірми.
Підставою для такого клопотання стало повне відшкодування завданих державі збитків у розмірі 859 тисяч гривень.
Як проінформували в оперативному управлінні ГУ ДФС Волині, за матеріалами оперативників слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області, в ході слідства аргументовано довело факт ухилення від сплати податків директором ТзОВ.
Матеріали кримінального провадження свідчать про те, що підприємство-імпортер в своїй діяльності використовувало схему мінімізації платежів до бюджету при імпорті автомобілів.
Зокрема, підроблюючи товарно-супровідні документи на транспортні засоби, шляхом зміни фактичного року випуску авто, службові особи підприємства ухилялися від сплати митних платежів, в частині акцизного збору.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.
Так, волинське ТзОВ стало фігурантом кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків службовими особами волинського СГД – імпортера транспортних засобів.
Відтак, справу прокурор скерував до Луцького міськрайонного суду Волинської області з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності керівника фірми.
Підставою для такого клопотання стало повне відшкодування завданих державі збитків у розмірі 859 тисяч гривень.
Як проінформували в оперативному управлінні ГУ ДФС Волині, за матеріалами оперативників слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області, в ході слідства аргументовано довело факт ухилення від сплати податків директором ТзОВ.
Матеріали кримінального провадження свідчать про те, що підприємство-імпортер в своїй діяльності використовувало схему мінімізації платежів до бюджету при імпорті автомобілів.
Зокрема, підроблюючи товарно-супровідні документи на транспортні засоби, шляхом зміни фактичного року випуску авто, службові особи підприємства ухилялися від сплати митних платежів, в частині акцизного збору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Шурик
Показати IP
6 Січня 2016 17:13
А хфамилия нашего героя так и останется за кадром(
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.