USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Учасникам АТО хочуть дозволити не розмитнювати автомобілі

12 Серпня 2015 15:26
В Головному управлінні Національної гвардії України погоджено ініціативу про надання дозволу членам сімей учасників АТО ввозити в Україну автомобіль для власних потреб без митного збору.

Таким чином, автомобіль буде дешевшим десь удвічі.

Про це повідомив підполковник, начальник служби військово-соціальної роботи відділу гуманітарного забезпечення управління по роботі з особовим складом Головного управління Національної гвардії Валерій Шандурський під час прес-конференції в Києві, присвяченій соціальному захисту нацгвардійців та членів їхніх сімей, - інформує УНІАН.

«Серед останніх законодавчих ініціатив, що пройшли погодження в ГУ Нацгвардії, - щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово для особистого користування провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об'ємом до 3 тисяч куб см без сплати митного збору. Таким чином, автомобіль буде дешевшим десь удвічі», - сказав Шандурський.

З його слів, також є ініціатива надавати військовослужбовцям в «особливий період» еоплачувану відпустку за сімейними обставинами з розрахунку 7 календарних днів за 100 днів безперервної військової служби.

Нагадаємо, додатковий імпортний збір, введений у лютому цього року для стабілізації платіжного балансу України, скасують з 1 січня 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Василь М. Показати IP 12 Серпня 2015 15:35
Це буде нова лазійка для ділків і тих хто має до цього доступ і вплив . Дайте учасникам АТО лишню копійку за заслуги і вони самі виберуть куди її вкласти ! Не створюйте нових спокус для чергового варіанту корупції !!!
Дмитро Показати IP 12 Серпня 2015 16:06
Шукаю учасників АТО. Пропоную поставити на ваше ім*я свіжопригнані Мною автомобілі німецької реєстрації. За 1 авто плачу 100 уе. П.С, Хто знає, якщо це приймуть - виїжджати раз на 5 днів за кордон потрібно буде?
МДА до Дмитро Показати IP 12 Серпня 2015 17:45
А хіба потрібно на автомобілях Української реєстрації перетинати кордон раз на 5 днів? :)
Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 16:09
краще забезпечте ліками, а не автомобілями
Народна довіра Показати IP 12 Серпня 2015 16:12
Пора для всіх так зробити
x до Народна довіра Показати IP 12 Серпня 2015 23:42
ЦІЛКОМ ЗГІДНИЙ!!!
лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 19:36
щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово для особистого користування................. один раз і без права продажу років на 10
Олег Показати IP 12 Серпня 2015 19:51
Поїдьте спочатку на схід а потім будете дописувати що потрібно участникам АТО. Я заслужив це право і маю намір ним скористатись.
АТОшник до Олег Показати IP 12 Серпня 2015 23:04
Підтримую
Андрій до Олег Показати IP 13 Серпня 2015 08:31
Згідний
Дощ до Олег Показати IP 14 Серпня 2015 14:35
Сто відсотків !!! Дома на дивані нічого розмірковувати що мені краще а що ні... Вперед туди, якраз недобір за мобілізацією, а потім вибирайте що і кому краще...
Віктор до Олег Показати IP 24 Вересня 2015 22:39
Згідний на всі сто!
Микола Кравчук Показати IP 13 Серпня 2015 10:50
Давати це дуже добре. Але щоб був контроль.!!!!А не щоб інші заробляли. Я не проти змінити свого зламка на щось краще. І без права продажу на певний період. Років 8. Як інвалідам. Тоді може буде толк з того!!
Микола Кравчук Показати IP 13 Серпня 2015 16:05
Давати це дуже добре. Але щоб був контроль.!!!!А не щоб інші заробляли. Я не проти змінити свого зламка на щось краще. І без права продажу на певний період. Років 8. Як інвалідам. Тоді може буде толк з того!!
п122 Показати IP 13 Серпня 2015 18:27
пожежники постійно на передовій за 2000 грн чим вони хужі
Дощ до п122 Показати IP 14 Серпня 2015 14:40
Що то за маячня про пожежникіа? І не питаняя хужі чи кращі і т.д., впевнений то взагалі порівнювати не можливо.... Хіба що людина котра не має жодного поняття що таке бути там...
Тарас до п122 Показати IP 18 Серпня 2015 13:59
коментар було видалено
Олександр Показати IP 13 Серпня 2015 22:49
А тому беркутівцю що стоіть на ізюмскому посту теж дадуть таке право? І тому гаішніку що стоіть перед словянськом тридцять діб і ні години більше, а тому пацану який рік не вилазить з пісків не дадуть бо в нього нема учасника. Бо він доброволець з спрпвжнього пс, воюючого пс
Тарас Показати IP 18 Серпня 2015 13:17
коментар було видалено
Тарас Показати IP 18 Серпня 2015 14:03
коментар було видалено
бос Показати IP 22 Серпня 2015 02:05
думаю чергова лапша але хотілось би вірити
петро Показати IP 16 Листопада 2015 21:15
Коли приймуть цей закон?