USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Податкова Волині підриває економіку і сприяє поширенню сепаратизму?

28 Вересня 2014 17:17
Податкова служба Волині своїми діями руйнує економіку України, а також сприяє поширенню сепаратизму на її території.

Таку думку озвучив під час чергової 30-ї сесії Волинської облради депутат Василь Столяр.

Народний обранець у своєму депутатському запиті звернувся до керівництва фіскальної служби та прокуратури краю, заявивши, що контролюючі органи незаконно анульовують свідоцтва платника ПДВ.

У якості підтвердження депутат зазначив фірму «Феміда Інтер». Підприємство зареєстроване у місті Луцьку на вулиці Дубнівській, 36. Проте, фактично працює за іншою адресою – саме це, зі слів Столяра стало підставою для скасування дії свідоцтва платника ПДВ фіскальною службою.

Василь Столяр запевняє, що це далеко не єдиний прецедент вчинення неправомірних дій структурою. Депутат попросив прокурора Волині перевірити її діяльність. Сам же депутат впевнений, що такі дії наносять шкоду державі:

«Я особисто вважаю, що дії податкової служби на сьогоднішній день підривають економіку країни і сприяють розвитку сепаратизму».

Зрештою, колеги Столяра підтримали відповідний депутатський запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 28 Вересня 2014 17:22
Податкова не змінилася. Деякі особи з податкової викликають власників підприємств та починають відкрито погрожувати,вимагаючи проплати наперед.
Ульяна Показати IP 28 Вересня 2014 17:27
БІЛЬША ПОЛОВИНА ФІРМ У ЛУЦЬКУ ЗАРЕЄСТРОВАНА ЗА ОДНОЮ АДРЕСОЮ, а працює за іншою,чому тоді ПП Леонтьєв С.П. не штурмують?!Це така в нас практика!
123 Показати IP 28 Вересня 2014 17:28
В податковій потрібно змінити все кирівництво!
123 Показати IP 28 Вересня 2014 17:31
Мартиняка з Єремеєвим нехай перевіряють! Так вони хабарі дають податковій справно ! Податкову у смітник!
Про до 123 Показати IP 28 Вересня 2014 19:40
Ще в них совісті хватає на вибори іти ! Стільки людей по їхній вині загинуло!
лучанин до 123 Показати IP 28 Вересня 2014 21:17
Так перший заступник начальника Луцької ОДП ГУ Міндоходів у Волинській області Дячук Віктор Михайлович працював у Континіумі головним юристом, де його Єремєєв поставив першим замом в податковій, то про які далі можна говорити перевірки
Волинянин до 123 Показати IP 29 Вересня 2014 21:56
Не в брову, а в око!!!! Все цим сказано!
Волинь Показати IP 28 Вересня 2014 18:48
А відкати при відшкодуванні ПДВ сягають 30 %. Це мільйони гривень носять в податкову фірми еремеева. мартиняка, столяра, щоб в першу чергу отримати відшкодування ПДВ.
Лучанин до Волинь Показати IP 28 Вересня 2014 22:21
Вихід Є : БЕЗПОДАТКОВЕ підприємництво!!! Партія 5.10.
Податківців зібрати Показати IP 28 Вересня 2014 20:37
коментар було видалено
На Волині Показати IP 28 Вересня 2014 20:53
Податківці ще не зрозуміли що працюють у новій країні і що тепер смітник для них начальник який і від дощу сховае і до дому підвезе
прості люди Показати IP 28 Вересня 2014 21:33
да треба їх люструвати подивіться як вони сидять тихенько і далі собі "працюють" і називають себе патріотами. люстрацію податкової Волині негайно і всіх гнати на їхніх модних машинах ПАтріоти вони
Олег Показати IP 28 Вересня 2014 21:50
Пан Столяр перший порушник податкового законодавства і автор схем не лише ухилення від податків, а й схем витягування грошей з бюджету. Тому не йому звинувачувати податківців.
олесь Показати IP 28 Вересня 2014 21:59
якби там не було но подивіться на їхні автівки і як вони живуть -начальничкі нашої податкової!!! люстрації вимагають усі там хто працює і дууууже цікаво хто і як буде відмазуватись . надіємось що майданівці правий сектор і прості люди доведуть -що так жити за державні зарплати НЕ МОЖНА аж ніяк
я Показати IP 28 Вересня 2014 22:11
та немає змін де ті зміни? коли вже дочекаємось серйозних змін і від податкової особливо зажрались вони там -на люстрацію виганяти і питати де стільки набрали?чому їхні витрати перевищують зарплати? вони ж податкова людей простих контролюють і готові за 1000 грн як вже десь щось помилився чи навіть на 200 грн. так посовають і попозорять просту людину а самі де набирають як вище писали такі автівки віли і так далі ? чому держава їх не контролює ?!
13 Показати IP 28 Вересня 2014 23:26
коментар було видалено
Арсен Показати IP 28 Вересня 2014 23:54
Всі свої гроші Столяр заробив на махінаціях з податками і відмиванням ПДВ. Це його висловлювання з опери "чия б корова мичала"
Дончанин Показати IP 29 Вересня 2014 07:46
Ребята, даже по комментариям видно, что обе стороны этого конфликта стоят друг друга. Но никто из вас не удосужился рассмотреть этот конфликт с правовой точки зрения. Так вот, кто из них более прав именно с правовой точки зрения?
Волинянин Показати IP 29 Вересня 2014 22:02
Сьгодні зробили цирк: засіданнясгромадськоі ради при ОДА. Послухали байки кандидита на керівника фіскальноі служби(правонаступник податковаі). Бідолаха іздить з Рівного на заробітки до Луцька всьго навсього за 3 тис. Грн. Автомобілем мерседес GL ,в два кінці це 160 км порахуйте бензин і все стане на своі місця!