USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Подробиці затримання осіб при пограбуванні у Луцьку

28 Січня 2017 09:57
Невідомі особи сьогодні вранці намагалися здійснити грабіж в одному із відділень банку. Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила речниця Патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук.

Поки невідомо, чи зловмисники намагалися пограбувати банк чи лише банкомат. Обставини та деталі встановлюють слідчі.

"О 4.30 ранку надійшов радіосигнал, що потрібні декілька патрульних екіпажів на допомогу у затриманні невідомих осіб на вулиці Дружби Народів. Прибувши на місце, один із екіпажів почув постріли та побачив працівників ДСО, які затримували невідомих осіб. Останні шляхом пошкодження банкомату намагалися заволодіти коштами. Чоловіків доправили до лікарні. На момент затримання загроз їхньому життю не було", - прокоментували у прес-службі поліції.

Як повідомлялося раніше, один із нападників отримав два поранення - в ногу і сідницю, інший - поранення в голову.

Зі слів Ольги Бузулук, один із невідомих мав при собі предмети схожі на гранату і пістолет. Патрульна поліція Луцька забезпечувала охорону на місці інциденту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
W17 Показати IP 28 Січня 2017 10:02
Так банк чи банкомат ???
кеша Показати IP 28 Січня 2017 10:25
Яке місто - таке і пограбування
незнайомка Показати IP 28 Січня 2017 11:13
Патрульні молодці швидко зреагували і затримали!Велике їм спасибі,тепер можна спати спокійно і знати що наша поліція нас береже!Я непреставляю щоб булоб як би граната булаб бойова,бо це все було в мене під домом я аж проснулась від того!
ага до незнайомка Показати IP 28 Січня 2017 12:14
При чому там патрульні?? Приїхали мигалками посвітили і селфі зробили??))
Правда до незнайомка Показати IP 28 Січня 2017 12:49
Патрульними там і не пахло
Андрій Показати IP 28 Січня 2017 12:02
Чого не голосите, що засосування зброї охоронцями - це перевищення службових обов*язкі, поранили бідних хлопчаків? Більше б таких затримань і розстрілів злочинців зі зброєю на місці, то і менше було б злочинів
кеша до Андрій Показати IP 28 Січня 2017 13:25
Наша поліція тільки сама себе може розстрілювати)
Андрій Показати IP 28 Січня 2017 13:57
Більше таких затримань, менше самооборони і булоб все ок.
до Андрія до Андрій Показати IP 28 Січня 2017 20:44
Без самооборони нам не прожити!!!)))))
Че Показати IP 28 Січня 2017 14:37
Ні, це виглядає так: патрульна поліція і тут вирішила свій коментар зробити
микола Показати IP 28 Січня 2017 20:40
А яке цікаве повідомлення про пограбування на сторіці ніколайчука! З виразами дупа,блін-словарний запас помічника депутата.І сюди приплів Даура))не може заспокоїтися маленький Наполеон))
Лучанин Показати IP 28 Січня 2017 20:43
А де Сорокопуд? Потрібний захист бідолашним...а нє, вних же грошей немає...
мія Показати IP 29 Січня 2017 10:34
Бачила все з вікна. Хлобці МОЛОДЦІ. А що до критики, то наші люди завжди чимось не задоволені.Затримали-погано, не затримали, то казали б, що нічого не роблять. Їм хліба не давай, аби побурчати. Так повина працювати поліція.
АНДРІЙ ДО ЛУЧАНИН Показати IP 29 Січня 2017 14:06
будеш моїх дітей готувати, будинок добудовувати, одягати мою сім’ю? не буду захищати злочинців. ти б краще на роботу влаштувався ато вештаєшся з тою саморобоною)))))САМЕ САМОРОБОНОЮ