USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку невідомі з гранатою намагалися пограбувати банк, - ЗМІ

28 Січня 2017 09:12
У Луцьку групу осіб затримали на спробі пограбування банку.

Це сталося близько 5:00 28 січня, пише ВолиньPost з посиланням на слова активіста Олександра Ніколайчука.

"Усі наряди направляються туди. Стрілянина на Дружби народів. Спроба пограбування ПриватБанку. У зловмисників зброя та граната. Віддстрілюються. Поліція охорони відкриває вогонь у відповідь. Грабіжники поранені та затримані", - повідомив він.

Подробиці інцидент згодом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
W17 Показати IP 28 Січня 2017 09:57
А чому у затриманого спущені штани ?
17claster88 до W17 Показати IP 28 Січня 2017 10:14
у пораненого в ногу для перевязки, а в іншого щоб мозги провітрив, які в нього точно не в черепній коробці
бо до W17 Показати IP 28 Січня 2017 10:19
з переляку в туалет захотілося...
Анонім до W17 Показати IP 28 Січня 2017 13:01
опознание
Банк Показати IP 28 Січня 2017 10:24
Відразу ж наказали...
лучанин до Банк Показати IP 28 Січня 2017 11:56
опустили дуриків по повній) такий цирк вже давно не спостерігав..
незнайомка Показати IP 28 Січня 2017 12:54
Патрульні молодці швидко зреагували і затримали!Велике їм спасибі,тепер можна спати спокійно і знати що наша поліція нас береже!Я непреставляю щоб булоб як би граната булаб бойова,бо це все було в мене під домом я аж проснулась від того!
Мешканець Показати IP 28 Січня 2017 12:55
Напишіть хто грабіжники, звідки вони.
горбатий Показати IP 28 Січня 2017 14:54
коментар було видалено
горбатий Показати IP 28 Січня 2017 15:00
Не повезло пацанам. Ну всеровно риск благородное дело. Желаю им хдоровя, терпения и Босяцкого фарта.