USD 39.50 39.95
  • USD 39.50 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Шацькому районі знайшли перші поклади бурштину

11 Серпня 2015 19:10
До Маневицього та Любешівського районів Волині, де здійснюється видобуток бурштину, скоро додасться Шацький - там знайшли перші поклади «сонячного каміння».

Про це стало відомо під час спільної прес-конференції виконувача обов’язків Міністра екології та природних ресурсів, представників місцевої влади та силових структур сьогодні, 11 серпня.

Голова волинської ОДА Володимир Гунчик заявив, що добувати бурштин треба цивілізовано, і держава у цьому процесі має мати головну роль - власника або розпорядника, адже земля і ресурси належать країні.

«Потрібно говорити про системну роботу, пов’язану з видобутком бурштину. Перші крокиуже зроблені не тільки на законодавчому рівні. Під час засідання сесії облради прийняли регулятивний акт, який практично унеможливлює незаконний видобуток бурштину. Але, поки не приймуть всіх законодавчих актів, проблема залишатиметься», - заявив посадовець.
Також зауважив, що це - велика стаття доходів у бюджет, а тому це дозволить підняти на відповідний рівень статки місцевих громад. Також підкреслив, що спільними зусиллями вдалося не допустити створення таких злочинних систем, які нині функціонують на території Рівненської та Житомирської областей, де створили цілі містечка, а «тарифи» на незаконний видобуток знав чи не кожен мешканець. Проте, це не означає, що такої проблеми не існує на Волині, тим паче, що тут знайшли нові поклади цінної корисної копалини.

«Я би не заспокоювався і говорив би відверто – проблема існує. Вона виходить за межі Маневицього та Любешівського районів. Перші поклади бурштину вже знайшли у Шацькому районі. А це говорить про те, що потрібно якнайшвидше вирішувати ці питання», - резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Всезнайко Показати IP 11 Серпня 2015 19:12
Капєц Світязю...
Лучанин до Всезнайко Показати IP 12 Серпня 2015 08:34
Дуже гарна реклама! Всі на Світязь - за буршином. Чим ще наше керівництво здивує волинян: шокуючою рекламою, чи можливо - практичною роботою?
дідо Показати IP 11 Серпня 2015 19:23
і в Камінь-Каширському риють.
золота Показати IP 11 Серпня 2015 20:15
Ну все амба, тепер і Шацьк перекопають :(
суддя Показати IP 11 Серпня 2015 20:24
Таааааак! Тепер пульмени і мельниківці замість риби та пончиків будуть землю гризти! Готуемось спостерігати як перетворяться Шацьки озера на багно!
суд до суддя Показати IP 11 Серпня 2015 21:32
Семенюк бивший правосєк напевно вже в Шацьку цей не упустить нічого напевно риє і дньом і ночью треба щоб за ним слідкували він покаже де капають бурштин в Шацьку
сб до суд Показати IP 11 Серпня 2015 22:10
ну цей вже довго не пориє його правосєкі приговорили
судді до сб Показати IP 12 Серпня 2015 00:34
він приговорений не тільки ПС скоро буде тікати назад до Ковля бо в Любомлі вже стільки наробив хлопцям які воюють на сході прийдуть бошку відібють за броніки які продавав по 8000 тисячь і більше цей Семеню наживався і наживається на біді
Анонім до сб Показати IP 12 Серпня 2015 08:00
А завтра они приговорят тебя. Просто потому что ты, например, рыжий. Будет полный шик.
Наталія до суд Показати IP 12 Серпня 2015 08:24
Напевно вже копає риє бо у місті не видно.....
день Показати IP 11 Серпня 2015 20:55
Ну що ж! Забудьте про Шацькі озера! Зроблять баюру! Бо людям не цікава природа. Бабло і все. А гунчик молодець! Треба взагалі ще й місце вказати де, шоб якнайшвидше заповідник угробили
Лучанин до день Показати IP 12 Серпня 2015 08:40
Таке враження, що наша влада піариться негативом. Можливо уже зайнятися позитивною практичною роботою. Наприклад, дати гарячу воду лучанам, забезпечити Ковель водою, а не писати, що її будуть подавати декілька годин на день (всі на річку Турію). Жах!!!
віктор Показати IP 11 Серпня 2015 21:08
Поки на Волині бардак - усім копати!!!!
до віктора до віктор Показати IP 12 Серпня 2015 10:21
в тебе в голові бардак!!!
Патріот Показати IP 11 Серпня 2015 22:06
Хватить говорити - за лопати і вперед!!
Преображенський Показати IP 11 Серпня 2015 22:22
"Пропал дом!",
шрек Показати IP 11 Серпня 2015 22:48
УРА!!!!!
патріот до шрек Показати IP 12 Серпня 2015 00:38
і тобі шрек буде не ура !!! жди п..... єц !!!!!
roman Показати IP 12 Серпня 2015 08:31
Цивілізовано-бабло кинуть керівним органам, а шацький парк перериють і зроблять смітник.... (причому усе буде законно і цивілізовано) Так само цивілізовано збирають гроші за екологію при вїзді в Шацьк - без чеків, тобто гроші в карман. АНАРХІЯ!!!!!!!!! ,
місто Л до roman Показати IP 12 Серпня 2015 09:39
Так так, з цим екологічним збором , це взагалі пц, сидить якийсь чувак і збирає бабло, куди ці гроші йдуть, на що, дуже цікаво???? Нехай редакція напише статтю куди ідуть кошти з екологічного збору!!! Дуже цікаво