USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поранений на Майдані волинянин - на зв'язку з Ізраїлю. ВІДЕО

23 Березня 2014 16:18
Постраждалий на Майдані волинянин Артем Запотоцький висловлює надію, що скоро стане на ноги і буде ходити.

Як інформувало Інформацйне агентство Волинські Новини, інший постражадлий волинянин Олександр Гуч розповів, що після прильоту до Ізраїлю, його та Артема привезли у Єрусалимську клініку АДАССА, а інших постраждалих - у госпіталь біля Тель-Авіву.

Із Артемом ситуація залишається складною. Він, провівши всього два дні на Майдані, отримав серйозне поранення. Його тіло паралізоване від грудей до пальців ніг. Наразі хлопець знаходиться у реабілітаційному корпусі клініки АДАССА.

Артем розповідає, що тримається. Основна його ціль - видужати та повернутися до Ураїни.


Нагадаємо, брат пораненого Віталій просить усіх небайдужих надати фінансову допомогу на подальше лікування та реабілітацію за реквізитами:

Bank name (найменування банку) – Bank Hapoalim Ltd.
Branch name (найменування відділення) – Jerusalem, Israel
Branch Number (номер відділення) – 690
Swift code (код СВІФТ) – POALILIT
Account Number (номер рахунку) – 399530
Account Name (власник рахунку) – iMER Israel Ltd.
IBAN – IL28 0126-9000-0000-0399-530
For (призначення платежу) ZAPOTOTSKY ARTEM Patient Number 14-02-507

Загальна вартість лікування: 144 тисячі 481 долар США. Уже сплачено 100 тисяч доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
ііі Показати IP 23 Березня 2014 16:22
Виздоровлюй
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 16:33
а що соратники вже не допомагають?а влада?вони ж і він для них старались чи вже забули?????!!!!
Ярик до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 16:34
не злорадствуйте, а то в 100 раз вернеться
Анонім до Ярик Показати IP 23 Березня 2014 21:19
та мені геть всеодно ці майдауни вже достали
ц до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 16:36
Ти ....нуте
Пісь пісь до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 16:41
Знаючи Артема, я думаю ти б в очі йому це не сказав, А якби й сказав то мабуть з десяток зубів недощитався))))
Москаль Показати IP 23 Березня 2014 17:22
Опаньки, герой очухался... Ну теперь снова на майдан, тем более ПС обещал устроить новую бучу. Ну что ж, героям слава. Пох какая, даже если прославился как баран, которого привели за ноздри на бойню, пользуясь неспособностью трезво осмыслить происходящее, желанием срубить бабца по-легкому да пожрать халявных пирожков из холеных ручек старой жабы Виктории Нуланд. Ему бы со стыда сквозь землю провалиться, да видно урок не по уму пришелся... Именно такие, как этот "герой" в 2004-м орали, что «мы не быдло» — и выбрали Ющенко, а в 2010-м — вернулись назад к Януковичу. То есть подумали хорошенько, все взвесили… и признали, что таки быдло и бараны… А баранов либо стригут, либо режут. Тьфу, срамота. Почитайте и дальше таких и скоро на ваших улицах будет много смуглых религиозных людей из алжира и туниса как, скажем, во Франции, молодежь будет счастлива работе по сортировке мусора и чистке выгребных ям в немецких и голландских шарагах, как латыши и эстонцы. По размеру ВВП на душу населения и так уже в 2(!) раза отстаете от белорусов - 3860 против 7400$. У нищей Албании больше - 4200$ на нос! Великая Украина прямым ходом скатывается на одну полку с Зимбабве и Сомали. Слава, мля, героям! Вперде, в гейропу....
Анонім до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 17:58
Ти дурень і діти будуть дурнями
Москаль до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 18:43
Мои дети и внуки будут русскими. А твои внуки вполне могут быть забавными кучерявыми метисиками. Хохлонеграми. А, не! Афрохохлами - так политкорректно будет.
Анонім до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 18:46
не дай бог твоі діти будуть такаі дурні як ти
)))) до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 19:22
Дурнями були і дурнями помруть
Верес до Москаль Показати IP 23 Березня 2014 18:07
В тебе буде шанс йому сказати це в очі,якщо звісно не зассиш
Ір Показати IP 23 Березня 2014 17:24
Красава!!!Давай виздоровлювай!
Андрюха Показати IP 23 Березня 2014 18:38
Тьома ми тримаемо за тебе кулакі ти зможеш встать через годік в спарінг вспомним школьние годи!!!!
ок Показати IP 23 Березня 2014 19:43
якого милого той "херой" ліз на майдан.хто його просив хай і гроші дає.
Півнику до ок Показати IP 23 Березня 2014 20:17
Тож не всі такі лохі як ти))))
Чечен до ок Показати IP 23 Березня 2014 20:20
Я твой мама резал свинья
Анонім до Чечен Показати IP 23 Березня 2014 21:17
неправда мама моя жива.Чеченці нормальні люди.І нормальні чеченці підтримують Росію
ййй до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:24
Та хай буде жива.Тільки навіщо вона непотрібу наплодила))))
Філя до ййй Показати IP 23 Березня 2014 21:26
Та незвертай уваги на цього випердиша.Він тут боєц за Росію
Крим до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:31
Ой файно нормальні чечени горлянкі соплявим солдатікам оперували.Заглядение
Анонім до Крим Показати IP 23 Березня 2014 21:34
вже тих чеченців що горлянки оперували давно нема в живих.А хто ще лишився то Кадиров допоможе приєднатись типу до Доку Умарова так що не радійте.Смерть фашистам.
Феєрверк до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:39
Ну да нема.То значить Путя автобуси з мясом підриває)))
112 Показати IP 23 Березня 2014 21:20
хай залишається в євреїв бо скоро майданів погонять.
Ізя до 112 Показати IP 23 Березня 2014 21:23
Ти худими кулачками погониш?
112 до Ізя Показати IP 23 Березня 2014 21:29
ні Росія танками
Ізя до 112 Показати IP 23 Березня 2014 21:32
І з Вадиком Колисниченком танкіст ти наш?
СССР до 112 Показати IP 23 Березня 2014 21:29
Вкакаєшся дурнику
Анонім до 112 Показати IP 23 Березня 2014 21:34
слухай ти чучело як такий хорбрий вийди і скажи.
))))) до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:36
Він херой комнатний.І кашляє
112 до Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:38
кому щось казати-вам обкуреним?ви що геть вже подуріли зі своєю революцією?ганьба на весь світ.
йц до 112 Показати IP 23 Березня 2014 21:40
Ти вже путіну перед сном Зигу віддав?
Анонім Показати IP 23 Березня 2014 21:32
випадково зайшов сюди і почитав коменти.Хай людина лікується тільки зря втратила здоровя за тупе керівництво і таку ж державу яку скоро свої ж роздеруть
Цирк Показати IP 23 Березня 2014 21:35
В Криму антифашисти палять синагоги.Ну як таке може бути?
Георгієвська тряпка до Цирк Показати IP 23 Березня 2014 21:45
Бо євреї мабуть фашисти і їх дідам в спини стриляли))))
Шок Показати IP 24 Березня 2014 09:08
Які ж ви всі су*и! Введіть премодерацію, тому що цю херню читати неможливо - нелюди якісь! Де та нормальна країна візьметься - одне бидло навкруги. Артеме, одужуй - ти герой!!! За такими майбутнє України!