USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Збирають кошти для пораненого на Майдані лучанина

24 Лютого 2014 12:14
Матеріальну підтримку потребує поранений у Києві лучанин Артем Запотоцький.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів брат пораненого Віталій Запотоцький. З його слів, Артем Запотоцький, 1980 року народження, отримав вогнепальне поранення 20 лютого на Майдані. Куля пройшла через легені, пошкодила хребет. Обставини, за яких поранили лучанина, невідомі. Наразі постраждалий перебуває у реанімації, зі слів лікарів поки операція недоцільна. Пораненому загрожує параліч.
Реквізити для перерахунку коштів:
Номер рахунку: 29244825509100, МФО: 305299, ЗКПО: 14360570, № картки: 5168757258464702 для Запотоцької Тетяни Миколаївни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
АЛЛА Показати IP 22 Лютого 2014 18:33
Дайте номер картки Приватбанку!! так значно швидше буде дiло!
через Приват24 до АЛЛА Показати IP 22 Лютого 2014 22:36
Приват24 -> Все услуги -> ПЛАТЕЖИ -> По Украине -> Реквизиты платежа Якщо є питання - справа на сайті є віджет "Помощь онлайн", або 3700 з мобільного.
Олена до АЛЛА Показати IP 24 Лютого 2014 02:08
В понеділок буде номер картки прибатбанку.
Анонім до АЛЛА Показати IP 24 Лютого 2014 15:58
Допомога для Запотоцького Артема. Приватбанк: Номер рахунку 29244825509100 мфо 305299 зкпо 14360570, номер картки 5168757258464702, отримувач Запотоцька (Жабюк) Тетяна Миколаївна
іра Показати IP 22 Лютого 2014 18:42
жаль
БЛІН! Показати IP 22 Лютого 2014 19:21
Ну він же працівник Континіуму, колега Івахіва і Єремеєва Невже вони не можуть допомогти колезі??? Кошти на купівлю заводів мають а для допомоги колеги ні?:(
санек до БЛІН! Показати IP 28 Лютого 2014 12:39
меньше питань, краще допоможіть хлопцю чим можете.
знаючий Показати IP 22 Лютого 2014 19:39
"Під час бійні у Києві снайпер важко поранив лучанина", - під таким заголовком з’явилась інформація про важке поранення Артема Запотоцького в Києві. Знаю Артема, маму, брата і покійного батька. Знав про важку подію вже через три години. Впевнений, що треноване тіло спортсмена в минулому перенесе це поранення і з Артемом все буде гаразд. В понеділок піду в банк і перерахую 1 тис. гривень. Але Пащенко, як завжди, бреше і героїзує цю подію. Брехня нікому не потрібна. Артем працює в Луцьку, а в Київ не "поїхав на війну", а просто був по роду своєї роботи і, відповідно, як усі люди, яким не однаково, якою буде доля України, навідався на майдан. Тут снайпер і вибрав його статну і високу фігуру. Пащенко що не скаже, в усьому 90% брехні. Сам там не був, спить в "тилу" під цицькою дружини, ще й займається брехнею. Володимире, навчися бути мужчиною!
до знаючий до знаючий Показати IP 24 Лютого 2014 12:47
100% Артему здоров'я !!! А Пащенко хай менше пи..ть!
алексей до знаючий Показати IP 25 Лютого 2014 03:02
Я хотел обратиться к все"знающему": а почему ты, такой "честный и правильный" просто по "роду своей работы" не "наведался на майдан", не стал с Артемом рядом- "спина к спине" ? Ведь, как я понял ты хорошо с ним знаком, если узнал через 3 часа... Артема знаю уже много лет и скажу, что друга надежней и преданней, который в трудную минуту не спасует и не предаст - у меня нет! Приложу максимум усилий и средств, чтобы Артем выздоровел и был счастлив!
Сергій до знаючий Показати IP 27 Лютого 2014 23:15
Слухай ти, ні**ена не Знаючий.... В Київ він поїхав як раз таки на Майдан. І спеціально для цього він взяв відпустку.
Інна Михайлівна [кот до знаючий Показати IP 22 Березня 2014 15:25
Пан "знаючий" ! Скажіть мені - маму Артема Запотоцького звати чи не Зінаїда ?
Інна [коткудак*] до Інна Михайлівна [кот Показати IP 22 Березня 2014 15:28
(поправила заголовок, бо не вліз)
Дмитро Новак Показати IP 22 Лютого 2014 19:59
Лучани, Артем взяв відпустку і сам (з друзями з області, двоє з них загинули) свідомо приїхав на Майдан на своєму автомобілі, а хлопці на бусі. Вони привезли їжу, гроші та талони на бензин. Ми весь час були з ними разом на Майдані, я розіб'ю голову кожному хто скаже хоч слово проти нього. Пишу під власним ім'ям і кожного з горлопанів критиканів запрошую на зустріч! Артем - герой! Земляки, прошу Вас допомогти йому та його родині. Дякую.
Людмила до Дмитро Новак Показати IP 22 Лютого 2014 20:31
Все правильно. Не важливо, чи був він на роботі і вийшов на майдан, чи поїхав спеціально. Не важливо був він там 3 місяці чи 3 години. Важливо те, що людину мало не вбили, що у нього 2 маленьких діток, що сімя залишилась без годувальника, що невідомо як складеться його житття, чи зможе він ходити. Тетяна тримайся! Це лихо треба пережити, а у тебе з Артемом є для кого жити - це ваші дітки.
Вадим до Дмитро Новак Показати IP 22 Лютого 2014 21:27
Друже, відправив кошти. Бережи себе.
РВ до Дмитро Новак Показати IP 24 Лютого 2014 11:08
Він взяв відпустку і був на майдані вже давно, підтверджують колеги з роботи.
Знаючий до РВ до РВ Показати IP 24 Лютого 2014 14:27
Шановні відпустку взяв він з 19 лютого
оксана Показати IP 22 Лютого 2014 21:02
я не bула на майдані. але люди,які там bули і продовжують стояти- для мене герої.ось уже третій день,як я не знаходжу соbi місця,очі заволокли сльози. ЛЮДИ ЗАГИНУЛИ ЗА НАС. В НИХ СТРЕЛЯЛИ ЗА НАС. невже ми не розумієм,що тільки коли ми bудемо людьми,коли bудемо допомагати один одному,а не думати хай інші помагають,до того часу в нас в державі нічого не поміняється. давайте жити так , щоb кров,яка пролилась не bула марною. і не заbувайте приказку: * c миру по нитке_ bедному руbаха*
Берлик Показати IP 22 Лютого 2014 21:51
Тримайся Артем
аліна Показати IP 22 Лютого 2014 22:12
Тримайся! Слава герою!
Дмитро Показати IP 22 Лютого 2014 22:42
Хочу допомогти але неправельний номер карти поповненя. Тетяна Миколаївна, напишіть вірні реквізити картки!
Олена до Дмитро Показати IP 23 Лютого 2014 13:36
ПАТ «БІЗ» 262572334801 ось це номер картки, на яку потрібно перевести гроші. Перевела все вийшло
Вадим Показати IP 22 Лютого 2014 22:51
Дуже складно платити через приват на біз. Дайте номер карти приватбанку, конверсія буде значно більшою.
юля (не Тимошенко) Показати IP 24 Лютого 2014 12:47
дайте № карти Приватбанку
Віка Показати IP 24 Лютого 2014 13:13
Артеме, я тебе особисто не знаю, але ми тебе поставимо на ноги! Тримайся, друже...
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 16:17
Допомога для Запотоцького Артема.Приватбанк: номер рахунку 29244825509100, МФО 305299, ЗКПО 14360570, номер картки 5168757258464702, отримувач Запотоцька (Жабюк) Тетяна Миколаївна
Богдан Показати IP 24 Лютого 2014 17:16
Артем ГЕРОЙ! Відправив кошти на карту ПБ.
вчителька Показати IP 24 Лютого 2014 21:34
Артем! 4 гімназія гордиться тобою. Ти-герой. Допоможемо матеріально, тримайся!!!
Юля Ігнатюк Показати IP 24 Лютого 2014 21:55
Артему - швидкого одужання, дружині - сили і терпіння, все буде добре, тримайся!!!
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 10:43
Дайте номер брата
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 10:44
Номер моб тел меншого брата Запатоцького
Анонім до Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 14:21
Номер моб. младший брат Виталий Запотоцкий: 067 332 87 91; 067 361 26 63;
вікуся Показати IP 25 Лютого 2014 20:10
Артем молодчинка, дай Бог йому здоровя,він мій кум і я ним горжуся
Елена Показати IP 27 Лютого 2014 15:32
Артём мой бывший сотрудник, я его прекрасно знаю. И знаю про травмы позвоночника не по наслышке. Прекрасный реабилитационный центр - Центр активной реабилитации инвалидов-спинальников "Відродження-АРС" (Есть стационар) рук. Марусевич Иван Николаевич 04201, Киев, ул. Минское шоссе, 10б тел./факс: 432-6987, 468-8936 e-mail: [email protected] Как я понимаю, то Артём лежит в БСП. От туда можно сразу на реабилитацию, там прекрасные специалисты. Артём, выздоравливай!!!!
Анна Показати IP 27 Лютого 2014 19:36
Люди добрі, що робиться, серце плаче за тими хто за нас голову склонив, в мережі Однокласники якась панянка Леся Литвин (Грицун) незнаю чи має відношення до Артема але шле приватні повідомлення про збір коштів Артему я звіряла номери рахунків не співвпадають, хто це баче відреагуйте, якщо це шахрайство то про це треба повідомляти, і діяти