USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Працівники луцьких ресторанів не отримують навіть «мінімалки»

23 Грудня 2013 15:12
На Волині перевіряли заклади ресторанного та готельного бізнесу.

Про це повідомив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Волинській області Андрій Тимейчук під час відеоселекторної наради у стінах ОДА сьогодні, 23 грудня.

Зі слів посадовця, перевірили 135 закладів. Разом із тим легалізували працю 75 працівників. Також 56 людей почали отримувати зарплату згідно з законодавством, адже, як пояснив голова Волинської ОДА Борис Клімчук, у деяких рестораціях працівники не отримували навіть половини мінімальної заробітної плати.

«У нас плата по безробіттю - 960 гривень, а якщо у ресторанах платять й того менше, то значить крадуть гроші у людей або дають зарплату у конвертах», - резюмував очільник області.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Нормальний Показати IP 23 Грудня 2013 15:26
Зате, всі пруться в Європу...
ольга Показати IP 23 Грудня 2013 16:29
а Ви всі ресторани перевірили, сумнівіаюся!
Гость Показати IP 23 Грудня 2013 16:34
А Континіум.ПАККО перевіряли там роками все дається в конвертах.Але таких не перевіряють, добре табличку ділення боси мільярдери знають. Кругова порука
Олег Показати IP 23 Грудня 2013 16:36
Якби ми були в Європі там такого нема, і у нас такого б не могло бути.Така вже корупція як у нас,мені здається, зашкалює, нема ні в одній країні. Це повний жах все гниле.Покращення нема і не буде. Невже бандити так вільно владу віддадуть ні.
Анонім до Олег Показати IP 23 Грудня 2013 17:49
А на які гроші будується Порт-Сіті?? На зароблені чи на вкрадені? І вони зараз не влада)) Зато як гарно кричать: "Владу геть". Такі чесні аж бридко!
Корінний лучанин до Олег Показати IP 23 Грудня 2013 18:04
Гасло "ЗАДУШИМО КОРУПЦІЮ!" було визнано екстреміським, яке закликає до насильницького повалення існуючого ладу. Це звичайно гумор, але доля ПРАВДИ Є. Можна побороти УКРАЇНСЬКУ КОРУПЦІЮ при допомозі ЄВРОСОЮЗУ і дуже просто, якщо там ЗАМОРОЗЯТЬ РАХУНКИ наших олігархів та можновладців і про це вже відкрито почали говорити в ЄВРОПІ. ТУТ ПОТРІБНА ПРОСТО ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ! ТАКОГО ОБКРАДАННЯ ТА ПОГРАБУВАННЯ ВЛАДОЮ СВОГО НАРОДУ немає в жодній країні ЄВРОПИ! ЦЕ РІЧ ЗАГАЛЬНОВІДОМА !
))) Показати IP 23 Грудня 2013 19:36
тимейчук хабарник ще той
(((( до ))) Показати IP 30 Січня 2014 21:18
ти звідки знаєш ?
(((( Показати IP 23 Грудня 2013 21:20
Згідний на 1000%