USD 23.7 23.85
  • USD 23.7 23.85
  • EUR 26.25 26.43
  • PLN 6.1 6.19

ПриватБанк збільшує кредитну підтримку житлового будівництва на Волині

ПриватБанк відкрив кредитну лінію будівельній компанії ТОВ «Житлобуд–2» (місто Луцьк), яка займається житловим будівництвом і здійснює роботи на соціальних об'єктах регіону. Як повідомили в банку, кредитні кошти обсягом 7 мільйонів гривень підприємство зможе використовувати для поповнення оборотних коштів і безперебійного забезпечення об'єктів, що зводяться, будівельними матеріалами.

«Залучення кредиту ПриватБанку на доступних умовах дозволить підприємству забезпечити поповнення оборотних коштів для проведення поточних платежів, - каже генеральний директор ТОВ «Житлобуд–2» Леонід Стефанович.

Луцький ТОВ «Житлобуд-2» і ПриватБанк співпрацюють вже понад 12 років. Крім кредитування, банк надає компанії широкий спектр банківських продуктів, включаючи розрахункове обслуговування, зарплатний проект, банківські гарантії та інші сучасні послуги.

З початку 2013 року, обсяг кредитування ПриватБанком українських підприємств і компаній виріс на 11 мільярдів гривень, а кредитними коштами банку користуються вже більше 275 тисяч корпоративних клієнтів ПриватБанку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2» було створене в 1993 році і є одним з будівельних лідерів у Волинській області. На сьогодні підприємство веде будівництво та реконструкцію шкіл, дитячих садків, поліклініки, лікарні, житлових будинків та інших об'єктів соціального значення.
Реклама

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.