USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Російський Сбербанк дасть Волиньобленерго 30 мільйонів у кредит

3 Березня 2016 14:19
Волиньобленерго візьме кредит у російського Сбербанку, - інформує 4 влада.

Російський банк надасть волинським енергетикам кредит на 30 мільйонів гривень. Саме цей банк став переможцем тендеру на надання кредитів банківськими установами, який провело обленерго.

Очікувана вартість закупівлі становила 30 мільйонів гривень.

Номер оголошення 238025, номер бюлетеня 392(03.12.2015) від 03.12.2015 .

Ціною пропозиції стала річна відсоткова ставка кредитування – про це замовник роз’яснює уДокументації конкурсних торгів.

У Протоколі розкриття пропозицій зазначено, що на конкурс щодо надання кредиту банківськими установами надійшло три пропозиції. Дві – від луцьких банків, і одна – від тернопільського відділення Сбербанку, які запропонували різні відсоткові ставки кредитування:

ПАТ «Укргазбанк» волинська обласна дирекція – 25,10 %;

Акціонерне товариства «Артем-Банк» Луцьке відділення №217 – 26 %;

ПАТ «Сбербанк» Тернопільське відділення №1 – 24,30 %.


Переможцем конкурсу стало тернопільське відділення російського банку – про це «Волиньобленерго» повідомляє у Звіті про проведення закупівлі.

Згідно з інформацією видання Наші гроші 75% акцій «Волиньобленерго» належить ТОВ «Укрістгаз», що зареєстроване на австрійську компанію «Ітонс холдинг гмбх». «Укрістгаз» пов’язували з оточенням Юрія Бойка та Дмитра Фірташа.

Ще 21% акцій обленерго має кіпрська «Garensia Enterprises Limited», яку ЗМІ пов’язують із Костянтином Григоришиним.

«Сбербанк» донедавна називався «Дочiрнiй банк Сбербанку Росiї». Як і раніше, він належить ПАТ «Сбербанк России», засновником якого є Центральний банк Російської Федерації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Петро Показати IP 3 Березня 2016 14:29
Слів нема................. Просто ЖАХХХХХХХХХХХХХХХХХ. одним словом ГАНЬБААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
алекс Показати IP 3 Березня 2016 14:36
вай вай брать у оккупантов кредит! стыдоба
лучани до алекс Показати IP 3 Березня 2016 15:49
А жерти український хліб та обгаджувати Україну та українців? Чемодан-вокзал-Масковія.
Волинянин Показати IP 3 Березня 2016 14:44
Це що хабар щоб не спалили? А потім приїдуть танками за грошима. Не звязуйтесь з окупантами України!!!!! Вони вбивають українців а ви в них гроші берете. Хохли хохлами.
Анонім Показати IP 3 Березня 2016 14:45
Це капец
Пр Показати IP 3 Березня 2016 15:33
Деньги не пахнут
не лучанин до анонім Показати IP 3 Березня 2016 15:38
вважай.що це вже власність росіі і що може вийти з цього сам розумієш! Торгуємо Украіною! молодці
добряк Показати IP 3 Березня 2016 15:38
а чого б не написати хто власник Волиньобленерго ,бойко-фирташ,фирташ-путінская с*чка,один з головних аферистов с газом в Україні,так шо правильно писати волиньфірташ-путлеробленерго,сам собі дав кредит а платити ми з вами будемо,як ви вже заєб,ли ур*ди
??? Показати IP 3 Березня 2016 16:16
це вже російська власність! погашати нічим буде значить банкрут от і здались путлеру
Сергей до ??? Показати IP 3 Березня 2016 22:31
Причём с т-90,точно вернём.
Юр Показати IP 3 Березня 2016 16:34
А в чому проблема? Взяли найменший відсоток. Простий розрахунок приватної фірми
до волинянина Показати IP 3 Березня 2016 16:36
не просто беруть !! ане віддав кредит і власність пернходить кому???....
олег Показати IP 3 Березня 2016 16:54
взяли кредит у кацапів значить прос**ли обленерго! бо віддати треба буде 50 козли,що скажеш все прос**ть а себе не обідять
так до юр Показати IP 3 Березня 2016 17:14
а в чиій власності обл енерго! і хто довів компанію до такого стану! і чи завтра путлер не скаже .що це його власність і і не прийде іі захищати? і ск різних компаній на украіні плюс банки є власністю росіі? завдяки дешевим кредитам? не думав...?
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 3 Березня 2016 21:49
Да уж народ . . . . . Що ви мелете . . . . Чому ви шукаєте постійно винних . . . Подивіться на наших вони довели компанію до банкруцтва а ви робите винних Росію . . . . Хто винен невістка . . . . Ми словяни ми брати навіки вони нам допомагають кредитом а ми їх об*ираємо парадокс . . . Інвестори не хочуть вкладати бабкі в Україну . . .
До руського бота! до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 4 Березня 2016 08:45
Москаль ніколи вже не буде нам братом!!! вали падла в растов!!!
ЛЮСТРАТОР АК- 7,62 Показати IP 3 Березня 2016 21:49
УСЕ ВКРАДЕНЕ В НАРОДА УКРАЇНИ ПОВЕРНУТИ В ДЕРЖАВНУ ВЛАСНІСТЬ -ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ
УНСО Показати IP 3 Березня 2016 22:19
Якщо така махінація що принижує гідність народу та нації пройде, посадовці та причетні до цієї справи будуть нести відповідальність перед Богом, зустріч надіюсь буде швидка, терпець урвався, будете пожинати плоди зради народу, стосується усіх чинів та органів влади
до слов"яни Показати IP 4 Березня 2016 16:30
ти йо... вони допомагають нас вбивати! тобі лікуватись треба а не сидіти за комп!
полішук до УНСО Показати IP 5 Березня 2016 10:30
вони не бояться нікого ! йде спланована здача Украіни московіі всіма шляхами і методами! в тч і і гундєєвською парафією