USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Розвіднику з Волині терміново збирають кошти на авто

11 Березня 2015 18:46
Боєць з села Журавники Горохівського району Тарас Михайлов, який служить розвідником в 24 окремій механізованій бригаді, терміново потребує авто для виконання бойових завдань.

Про це повідомляє horohiv.com.ua.

Тарас Михайлов нині перебуває на передовій в Луганській області. Саме йому громадські активісти разом з місцевим Правим сектором збираються придбати позашляховик.

«Хлопець розповів, що автівки є тільки у двох взводів, а їхній позичає машину на час виконання завдань. А ситуація на фронті попри перемир’я залишаєтсья напруженою. Ми вже знайшли позашляховик за кордоном і назбирали майже 25 тисяч гривень. Всього ж потрібно 2,5-3 тисяч доларів», - поінформував лідер Правого сектору Горохівщини Сергій Заєць.

Машину активісти збираються передати на передову уже наступного тижня і просять усіх, хто може, долучитися до збору коштів.

Гроші можна переказати на рахунок 5168 7572 3867 7506 Гніровський Святослав Святославович.

Ініціатори: Заєць Сергій, Мерчук Сергій (Звіробій).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 19:21
1) Авто ХОРОШЕ можна придбати і за 1.5 ує.... 2) А командир вкурсі ;)?
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 19:25
Продайте пару кіль бурштину та буде вам машина
Гранд Показати IP 11 Березня 2015 20:41
Ті збирання то вже остогідділи Всім . Де 23 мільйони € що надало ЄС?
Майдан Показати IP 11 Березня 2015 22:24
Без проблем. Потрібно-значить назбираємо. Це наші воїни які нас захищають.
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 07:04
...Кроме того (уж совсем последний гвоздь в европейские шаблоны!), севастопольский голландец говорит, что в связи с санкциями, ударившими по голландцам, в Крыму теперь продается аргентинское мясо и он имеет возможность есть вкуснейшие стейки, которых раньше там не было. Украинским телезрителям только это не рассказывайте - а то ж для них еще больший разрыв шаблонов, установленных ТСН и 5 каналом...
Тисячі автомобілів Показати IP 12 Березня 2015 08:12
Сайт міста Тернополя / Новини / Суспільство / Тисячі автомобілів, які забрали для армії від тернопільських аграріїв, стоять на складі у Волинській області? Новини Ключові слова Тисячі автомобілів, які забрали для армії від тернопільських аграріїв, стоять на складі у Волинській області
А Показати IP 12 Березня 2015 08:25
А як добре, що з Волині льотчиків не мобілізували!!!!!
До А Показати IP 12 Березня 2015 08:55
Мобілізували, і багато.... Але літати немає на чому.
А до До А Показати IP 12 Березня 2015 09:01
То починаємо збирати на літак, бажано англійський з правим кермом?