USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Скільки отримуватимуть ветерани ОУН та УПА

17 Лютого 2014 15:40
Ветеранам ОУН та УПА щомісячно платитимуть 300 гривень.

Про це повідомила директор департаменту ЛМР Лариса Боярин під час засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 17 лютого.

Зі слів Лариси Боярин, однаково цю ж саму суму отримуватимуть й представники інших категорій населення, для яких передбачені соціальні виплати. Це - учасники бойових дій, яким виповнилось 90 і більше років, ветерани Великої вітчизняної війни та сім’ї загиблих в Афганістані.

За таку пропозицію усі члени комісії проголосували одноголосно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 15:43
ШАЛЕНІ ГРОШІ !!!!!! ЦЕ НА РІК, ЧИ НА 10 РОКІВ ?
иван Показати IP 17 Лютого 2014 15:44
ниц немаю про тих хто буде отримувати ци кошти- а як из вдовами и дітьми вийни яки служили в радянському вийску ? для чого робити ризницью ? платить всим хто е громадянином украини и пройшов цей жахливий час-думайте про примериння як можна в дилити дитей на своих и чужих -смерть для всих одинакова
НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 16:20
до відома, вєтєранам вайни платять біля 2000 грн.
Юрко Залупельний Показати IP 17 Лютого 2014 16:31
Ветерани Великої Вітчизняної отримають мільярд, а ветерани ОУН та УПА отримають по ипалу...
тутешній Показати IP 17 Лютого 2014 17:08
Для чого/кого такі новини публікувати? Шоб ср*чів по більше було? Тоді ТАК!
НЕЛУЧАНИН до тутешній Показати IP 17 Лютого 2014 17:34
щоб люди не мали ілюзій стосовно бандовлади
тутешній до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 17:56
ілюзій? ще хтось ходить в "рожевих окулярих"?