USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Субсидії отримала лише незначна частина волинян

3 Червня 2015 11:44
«Нульовим результатом» назвали в облдержадміністрації перші підсумки з призначення субсидій при сплаті за комунальні послуги громадянам – з понад 18 тисяч заявників субсидії отримали лише 3,4 тисячі громадян.

Про це йшлося під час засідання колегії облдержадміністрації 2 червня.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, за станом на 18 травня до органів соціального захисту населення в області за призначенням субсидій звернулося 18 315 громадян, 3 396 особам вже призначено субсидії.

Незадоволення таким низьким результатом висловив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, запропонувавши розпочати нову хвилю інформаційного супроводу щодо питань, пов’язаних із субсидіями.

З його слів, можливо, недостатньо попрацювали у цьому напрямку голови райдержадміністрацій, отримавши такий «нульовий результат». Він зауважив, що це призведе до проблем у питанні отримання субсидій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
людина Показати IP 3 Червня 2015 12:58
Була у тих органах -всi нерви вимотали , 10 раз вiдсилали, вже нiчого не хочется.
Анонім Показати IP 3 Червня 2015 13:14
Спрощення оформлення субсидії в своїй максимальній дії і досягло поставленої мети.
лучани Показати IP 3 Червня 2015 13:28
Не за субсидіями стояти потрібно, а шукати краще та більше роботи.
123 до лучани Показати IP 3 Червня 2015 14:16
Де???? Такий розумний. Скільки людей не має можливості себе реалізувати. З вищими освітами на базарі торгують
Іван Показати IP 3 Червня 2015 13:51
Уже зараз повідключади гарячу воду,юо не платять людт, А після травня вже ніхто не буде платити,бо це абсурд.Я говорив,що вони субсидії не дадуть. Хочуть,щоб при 1000 грн пенсії,заплатити 3000 за одну квартплату, а їсти і жити, і дихати, а ліки тисячі також вартують. Рівняють нас до олігархіва Єеремеєва і йому подібних народних обранців.Та ніхто платити не буде.
лучани до Іван Показати IP 3 Червня 2015 14:42
Бери квартирантів або продавай квартиру та переселяйся у село.
123 до лучани Показати IP 3 Червня 2015 14:47
Людина все життя прожила в цій квартирі, попрацювала на державу все життя, і в кінці отримала пенсію в розмірі 1000 грн. І Ви пропонуєте продати квартиру і переїхати в село. А в селі пенсіонеру думаєте легко прожити на 1000 грн. Давайте поважати один одного, а не радіти що у когось складне становище
лучани до 123 Показати IP 3 Червня 2015 14:58
Якщо держава тобі "должна", то звертайся до держави. А інші платники податків тобі нічого не винні. Треба жити по доходах ,а не побажанню.
123 до лучани Показати IP 3 Червня 2015 16:09
Якщо жити по принципу моя хата скраю нічого не знаю. Тоді не потрібно себе називати людиною. Потрібно дбати не тільки про свій добробут, а по добробут усіх людей в цілому. Де єдність між людьми, ми ж один народ!!!!??7
лучани до 123 Показати IP 3 Червня 2015 16:21
Совєтськими лозунгами заразився.Якщо один ледацюга та алкаш, то чого інший має страждати.
123 до лучани Показати IP 3 Червня 2015 17:51
Ви хочете сказати, що люди які отримують 1000 грн пенсіі всі алкаші. Ви сповна розуму?
xa! до лучани Показати IP 3 Червня 2015 14:56
розумнику, тебе пора звільнити щоб менше крав і призначити пенсію. поживеш.
лучани до xa! Показати IP 3 Червня 2015 14:59
Це совки тільки думають ,що добре живуть тільки злодії. Не потрібно по собі судити.
Ще рано Показати IP 3 Червня 2015 15:01
За субсидіями треба звертатись перед початком опалюв. сезону.Тому що зараз не нараховують за опалення ,гарячої води не має.Тому і не буде субсидії. Якщо при моїй з/пл. обов"язковий платіж по субсидії складає 600 грн., а мені зараз за всі ЖКПослуги нараховано 450,00. Коли ж нарахування перевищить мої обов"язкові 600,00 - тоді і буде субсидія ,тобто аж в листопаді при сплаті за жовтень . Сьогодні мають шанс отримати субсидії , в основному, пенсіонери. Так що , не морочіть людям баки своїми дурнуватими коментарями.
Це не рано Показати IP 3 Червня 2015 15:23
Це спеціально відключили гарячу воду, щоб люди отримали менші суми в квитанціях, а відповідно і не отримали субсидію.
До Івана Показати IP 3 Червня 2015 16:46
Лікуй голову, шановний. При пенсії у 1000 гривень ти будеш платити за квартиру у 50 квадратів (якщо живеш сам) і за усі послуги якими користуєшся максимум 200 гривень. Навіщо розповсюджувати брєд про 3000.
Анонім до До Івана Показати IP 3 Червня 2015 18:32
Якщо йому оформлять субсидію. А зараз ще раз і уважно перечитай статтю, в якій ти нічого не зрозумів.