USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

Тарифи на комунальні послуги для лучан з 1 липня 2016 року

16 Червня 2016 11:44
Тарифи на комунальні послуги для лучан з 1 липня 2016 року відчутно збільшаться. Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що НКРЕКП одноголосно підтримала підвищення тарифів на опалення для українців. Середньозважений тариф за одну гігакалорію тепла підвищиться з 534 до 1043 гривень. Але Луцьку, зокрема, цифри встановили дещо вищі.

Так, ДКП «Луцьктепло повідомляє, що під час відкритого засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 9 червня 2016 року затверджено з 1 липня 2016 року тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення.

Постанова НКРЕКП № 1101 про їх затвердження надіслана до Міністерства юстиції на державну реєстрацію та офіційне опублікування.

Для ДКП «Луцьктепло» тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення встановлено на рівні:

тариф на послугу з централізованого опалення:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1338,69 грн./ Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 30,07 грн./ м2 (з ПДВ);

тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води:

- за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання – 77,29 грн./ м3 (з ПДВ);

- за умови відсутності рушникосушильників – 71,29 грн./ м3 (з ПДВ).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Zarobitchanyn Показати IP 16 Червня 2016 11:58
Перемога ще одна і не остання!!
Анонім Показати IP 16 Червня 2016 12:15
Задовбали вже
Ілля Показати IP 16 Червня 2016 13:01
А мер міста що робить? Може таких і не треба вони ж тільки гроші деребанять наверника? Де брати гроші щоб скільки платити?
Анонім до Ілля Показати IP 17 Червня 2016 08:02
На місцевому івні заборонено встановлювати тарифи. Тільки у Києві і лише НКРЄ.
Ольга до Ілля Показати IP 17 Червня 2016 09:08
та мер тут, якраз, ні до чого. Відповідно до законодавства України ДКП "Луцьктепло" є ліцензіатом НКРЕКП . І встановлення тарифів для ліцензіатів виключне право комісії. Але що можна взяти з комісії енергетики і комунальних послуг, якою керує продавець рошеновських цукерок. Голова в нашої риби вже не просто зіпсувалась, вона смердить. Пора починати чистити , і не с хвоста, як завжди.
Ірен Показати IP 16 Червня 2016 14:02
А за що жити?
Бубочка Показати IP 16 Червня 2016 14:20
В новинах чула, що якщо немає змоги платити, то можеш відмовитись. Цікаво, чи можливо таке в Луцьку?
ІРИНА до Бубочка Показати IP 16 Червня 2016 15:38
І проблема відпаде,бо через деякий час не буде де жити.
Бубка Гоп до Бубочка Показати IP 16 Червня 2016 21:54
Канешна, а года через два твою хату за борги продадут с аукциона. К чему походу все и делается
Ольга до Бубочка Показати IP 17 Червня 2016 09:09
Від гарячої води - не проблема, можна відмовитись. Від послуги з централізованого опалення ні. технічної можливості відключити немає.
лучанин Показати IP 16 Червня 2016 14:23
Ще одна перемога влади над народом(((
Мамай Показати IP 16 Червня 2016 21:49
Дещо виші в Луцьку, та це не мало не багато а на третину більше, майже 300 грн. за гіга калорію
Ніка Показати IP 16 Червня 2016 22:15
В нас не народ, а терпіли , зате футбол збираються дивить.
Лучанин Показати IP 16 Червня 2016 22:51
Романюк з командою відробляють гроші КОНТИНІУМА - а люди для цього бидлоття ноль помножений на ноль ,а взагалі чому лучанам плакати ,що хотіли те і маєте
савик Показати IP 17 Червня 2016 09:00
а ви поскачить
Галина Показати IP 17 Червня 2016 09:52
А вода це жах якщо на сім'ю з 3-4 осіб використовується 5-6 кубів 77,29 * 6 = 463,74 тільки за воду платити жах І ще якби вона була відповідної температури а не 20-27 градусів....максимум 35 і це дуже рідко, холодною ніколи не потрібно розбавляти...
Андрій Показати IP 17 Червня 2016 10:31
Ск*тиняки!
Оптиміст Показати IP 17 Червня 2016 10:49
Я чув, що в 1861 році рабство відмінили... Все таки БРЕШУТЬ ??? Отримай платіжку за комуналку і сам засумніваєшся!