USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Терористи в Донецьку залишаться без зарплати - СБУ затримала кур'єра

8 Липня 2014 11:11
СБУ перекрила черговий канал надходження готівки для терористів, що орудують на сході України

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу СБУ.

4 липня на блок-посту на трасі Запоріжжя-Донецьк у напрямку Донецька працівники СБУ зупинили легковий автомобіль, за кермом якого був мешканець Макіївки. Під час огляду автомобіля правоохоронці виявили на задньому сидінні дві валізи з російськими рублями.

Встановлено, що понад 5 мільйонів російської валюти 33-річний кур’єр віз з території АР Крим до Донецька для забезпечення фінансової підтримки терористичної організації – для виплати грошової винагороди найманцям за збройні напади на українських військовиків та вбивства мирних громадян.

Виявлені кошти були у банківських упаковках, на яких вказано: «Банкноты банка России».

За цим фактом слідчими СБУ зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого статтею 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Читаючий Показати IP 8 Липня 2014 12:08
Нарешті стаття (фінансування тероризму) знайшла адекватне застосування. А, то чіпляли наші доблесні прокурори на прстих нещасних смертних, які ненароком потрапляли їм у лапи. Я радий...
Лучанин08 Показати IP 8 Липня 2014 12:18
Цікаво, затримали на трасі Запоріжжя-Донецьк! Їхав він з АР Крим! Гроші в обмотці російського банку. Питання - як його пропустили на блок-постах в Херсонський області при перетині з АР Криму наші прикордонники???. Чому цим СБУ не цікавиться?
333 Показати IP 8 Липня 2014 12:33
Цікаво, а коли СБУ буде контролювати кур'єрів на трасі Ковель -Київ які возять гроші для терористів???
6666 до 333 Показати IP 8 Липня 2014 21:03
Я думаю для СБУ не новина про Ковельського сепаратиста...
111 до 6666 Показати IP 9 Липня 2014 19:06
У нас только два сепара :)
222 до 333 Показати IP 12 Липня 2014 13:40
В нас є Ваня.. . усь то він кришує мєсних міняйл, а з сепаратистів він бере в два рази більше
Анонім Показати IP 8 Липня 2014 13:51
Брехня!!
66669999 до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 13:57
Брехня що вилучили гроші?
Коля Показати IP 8 Липня 2014 16:41
Якщо на фото все валізи з затриманими грошима, то сотками і п'ятдесятками наврятлі там набереться п'ять міліонів. І навіщо вести все в рублях, коли в донецке гривні тільки ходять. Ну якщо це правда, то добре.
Юстас - Алексу Показати IP 8 Липня 2014 20:54
Капуста пошинкована