USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Ціна на газ збільшиться вже завтра

31 Березня 2014 12:31
Із завтрашнього дня виросте ціна на газ для промислових споживачів та підприємств, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

Відповідне рішення Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) України, прийняла під час засідання в понеділок, передає"Інтерфакс-Україна".

Гранична ціна на природний газ для промислових споживачів з 1 квітня 2014 зросте на 29,1 % - з 3,113 тис. грн за 1 тис. куб. м до 4,02 тис. грн за 1 тис. куб. м, для підприємств, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів - на 64,2 %, з 2,448 тис. грн за 1 тис. куб. м до 4,02 тис. грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ , збору до затвердженого тарифу на газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання газу за регульованим тарифом).

Рішення про перегляд граничної ціни пов'язане з очікуваним підвищенням з другого кварталу ціни на природний газ, одержуваних НАК "Нафтогаз України" на кордонах країни, яка прогнозується на рівні $ 390,81 за 1 тис. куб.м.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Спасибо Показати IP 31 Березня 2014 12:44
Спасибо Майдан...
Майдан до Спасибо Показати IP 31 Березня 2014 13:19
Да на здоровье! Обращайтесь, если чо...
Лучани Показати IP 31 Березня 2014 13:34
Домайданились(((((((((((((
Проти Показати IP 31 Березня 2014 13:56
Результат очевиден! То ли еще будет...
Андрій Показати IP 31 Березня 2014 14:06
За безцінь скупили підприємства,ніякої модернізації не роблять,енергоощадних технологій не впроваджують і хочуть за копійки отримувати енергоносії.Ви тільки порахуйте скільки мільйонерів є у Волинській області,хотя до Гейтса по своїх інтелектуальних даних і по Фізичних до Кличків далеко не дотягують.
майдан 3 до Андрій Показати IP 1 Травня 2014 07:44
чого скиглити виходимо знов.газ для населення видобувається в Україні. виходить нічим латати бюджет. зарплати не підвищать газ ціна збільшиться реформ не роблять. головне тирити. на майдані тирили мільйонами тепер за населення взялись. БЮТу висіти на ствпах чи не так???
Сонячна Показати IP 31 Березня 2014 14:23
а якби знизили - кричали б - дякуєм майдан..героям слава!??? от ви ж..куди вітер війне - туди чуби хилите.....а поясочки потугіше й попрацювати..???
Віктор до Сонячна Показати IP 31 Березня 2014 14:33
Ці тобі знизять в слідуючому житті
))) до Сонячна Показати IP 31 Березня 2014 15:09
ви нарешті визнаєте, що вас використали і викинули, як м'ясо? доки не визнаєте, нічого не зміниться. забитих малих шкода більше за все. тих дєбілів, які залишились жити і не зроблять висновків - ні.