USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку власниця 20 квартир боргує півмільйона за тепло

9 Липня 2015 18:37
Лучанка, яка має у власності 20 квартир вже вісім років не платить за їх опалення. Нині її борг складає понад 500 тисяч гривень. І це тільки за опалення її численних квартир в обласному центрі.

Про це повідомляє Press-центр.

Нагадаємо, нещодавно перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев сказав, що через борги комунальне підприємство «Луцьктепло» можуть визнати банкрутом.

Злісну боржницю вже знає все місто, кажуть у ДКП «Луцьктепло». Там припускають, що жінка заборгувала не лише їхньому підприємству, а й за іншу «комуналку».

Нагадаємо, 20 травня лучанам відключили гарячу воду, оскільки ДКП «Луцьктепло» боргує НАК «Нафтогаз» за газопостачання.

ЧИТАТИ ЩЕ: МІСТО БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ: ЩО ДУМАЮТЬ ЛУЧАНИ ПРО СИТУАЦІЮ НА «ЛУЦЬКТЕПЛІ»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ВОВК Показати IP 9 Липня 2015 18:42
Так хто ж ця нещасна ? Все місто знає, а я не знаю, прізвище в студію !
Анонім до ВОВК Показати IP 9 Липня 2015 19:17
Кредитниця (?!) За яку зараз УСІ мають заплатити.
з Луцька Показати IP 9 Липня 2015 18:49
А хто, бля, ця закакана пані? Бідні платять, з дачки привезуть відро полуниці, стоять на милицях на ринку, продають і платять за послуги. Чому прізвище цього гидоття на озвучити в ЗМІ, не розвісити на кожній вулиці? Чому з-за таких сьогодні бідота, яка чесно платить, миється в тазику?
Анонім Показати IP 9 Липня 2015 18:53
Хто така? не Голєва часом?
смерть москалям Показати IP 9 Липня 2015 18:54
Нехай дозволяють індивідуальне опалення і тоді такого не буде. Тоді подумав чи платити чи мер знати. Ато роблять з нас лохів деручи в ТРи шкіри.
Анонім до смерть москалям Показати IP 9 Липня 2015 21:31
и сколько твоя этажка простоит лет , при разбалансировке температурного режима.
дідо Показати IP 9 Липня 2015 18:56
Луцьктепло знає , а судити не збираються.
іван Показати IP 9 Липня 2015 19:45
напевно Кушнір
семен до іван Показати IP 10 Липня 2015 01:32
вона-вона.. але більшість квартир на підставних осіб. тут потрібно накласти арешт на власника і арештувати майно. після цього вилучене майно продати і роздати гроші на погашення боргів по компослугам та банкам. але якась с*ка її кришує.. А лучани тим часом миються у холодній воді.. Бо ушльопок мер має на своїй віллі автономку.. і йому нас*ать на одномістян.
Луцьктепло Показати IP 9 Липня 2015 20:20
Луцьктепло виграло суди, але виконавча служба не може стягнути борг, бо та майна немає, а квартири в іпотеці
титушко до Луцьктепло Показати IP 9 Липня 2015 22:18
майна не мае , а 20 кввартир то не майно ,а так стринги залежалые.и йттить если квартиры в ипотеке, значить их хозяин банк до конца ипотети.значит через суд луцьктепло должно искать майно настоящих владельцев квартир ,или кишка тонка или законов больше нет
турист Показати IP 9 Липня 2015 21:03
Це не інформація, а базарний вісник, журналісти, Ви хто? Де прізвище і прізвища посадових осіб Луцьктепла, які завдають збитки міській громаді своєю бездіяльністю
Луцьктепло до турист Показати IP 9 Липня 2015 21:46
Збитки міській громаді завдали єремеєв і К, киричук і козачик! А кришує всю схему романюк та ще вішає всю відповідальність на мешканців. Провести розслідування на що витрачалися кошти буратіно не хоче, бо і так знає скільки мільйончиків вкрадено. А лучани мучаться без гарячої води. ДОПОКИ терпіти будемо?
Ля Показати IP 9 Липня 2015 21:06
Точно Кушнір!!!!!!
Лучанин Показати IP 9 Липня 2015 21:36
Як простих людей ,то повивiшують списки боржникiв в кожному будинку,а ця що-особлива?
Антон Показати IP 9 Липня 2015 21:38
Из-за десятка таких миллионеров страдает весь город!!!
Власниця квартир Показати IP 9 Липня 2015 22:23
Це мої 20 квартир і я за них не плачу,бо не користуюся теплом у тих квартирах та й договорів на теплопостачання й інших комунальних послуг я ні з ким не заключала. Заключила в житті лише один договір і той із адвокатським бюро,тому і вам всім раджу знайти собі хороших юристів,щоб супроводжували вашу діяльність. Всім мир
Василь до Власниця квартир Показати IP 10 Липня 2015 13:29
Наташа. Нащо та мова ? Ти ж доросла дівчинка. Відносно адвокатського бюро, то це пиль. Ти обійшла всіх адвокатів м.Луцька. І всіх кинула. Це як в анекдоті, тільки навпаки.: кого молода не кинула ? Молодого....!!! Його ще встигне....) Пака падруга.
Андрій Показати IP 9 Липня 2015 22:41
Кажуть, що мільйонери дуже скупі люди. Маючи 20 квартир - 500 тисяч це копійки, а заплатити шкода. До речі, підкажу мільйонерам - згідно усім законам життя 10 відсотків від мільйонів мусово віддавати, інакше життя свою десятину забирає саме.
159 Показати IP 10 Липня 2015 18:21
Цікаво вона субсидії на всі 20 отримає?????????????????
Оля Показати IP 21 Серпня 2015 11:55
Вона ця непотріб здає ці квартири квартирантам відбиває десятки тисяч не платила і не буде платити.Щей,напевно,точно має субсидіїї, а нас в дупі мала.І ми не можемо справитись з одною дурою все місто.Забрати і продати ці квартири,відключити тепло, відрізати труби все можна зробити,як захотіти. одна дура взяла надурює весь ЛУцьк-це просмто жах. Прізвище підемо і спалимо її квартири,виходу нема,якщо в нас не країна, а Гондурас.Давайте будемо вся неплатити,як вона, А чо,їй можна, а нам ні.