USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку впіймали на «гарячому» продавців, які вночі збували алкоголь

20 Травня 2016 16:26
Попри заборону продавати алкоголь після 22:00, його таки продають з-під прилавка. Більше десятка таких горе-продавців затримали на «гарячому» та притягнули до відповідальності.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 20-го травня.

Звітуючи про хід виконання рішень міської ради щодо заборони продажу алкогольних напоїв в стометровій зоні біля навчальних закладів, звітував начальник управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради Олександр Козлюк.

«Рейди задля виявлення порушників проводимо регулярно. Так, цього року здійснили вже 8 виїздів. Як наслідок, склали 15 протоколів за продаж алкоголю після 22:00», - інформував посадовець.

Зауважимо, що штраф накладають на продавця й першого разу це 510 гривень, наступного може бути й до 1700 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Володимир Показати IP 20 Травня 2016 16:31
Провірте магазин ГРОНО на Молоді.
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 16:41
Собаки, коли вже вони відчепляться від нормальних продавців
Рура Показати IP 20 Травня 2016 19:11
Мкс зупинка постійно продаж
Кіт Показати IP 20 Травня 2016 21:19
Гроно пр.Молоді щоденні продажі, пяні галдьожі, крики і спавляння нужди горе пяними у дворі будинку
Викладач Показати IP 20 Травня 2016 21:20
Продукти вул.Рівненська
Фак Показати IP 20 Травня 2016 21:22
Барухи і ресторани перевірте там на винос все продаютт
34 Показати IP 20 Травня 2016 21:24
Зупинка Нивка пр.Відродженн
Викладач Показати IP 20 Травня 2016 21:25
Продукти вул.Рівненська
Ен. Показати IP 20 Травня 2016 21:29
ВИШЕНЬКА на Федорова!!! весь район закупляється алкоголем вночі тут.
Версаль Показати IP 20 Травня 2016 21:50
Перевірте магазинчик "Бруклін" напроти "Версаля" ДІСТАЛИ!!¡!!!!!!!!!
Саша Показати IP 20 Травня 2016 22:42
10ка на Гулака Артемовського
Іра Показати IP 20 Травня 2016 22:43
Гроно молоді
старец Показати IP 20 Травня 2016 23:18
а зачем вобще этот де*ильный закон? кто его автор интересно?
Змі до старец Показати IP 21 Травня 2016 08:26
Козлюк Олександ -управління розвитку підприємництва
Сова Показати IP 20 Травня 2016 23:30
Домашній на Відродження
ЯІЛ Показати IP 21 Травня 2016 01:26
Ну і шестьори... Всіх заложили..? Ще маму рідну не продали? Самі ж там отоварювалися,а тепер "наводки" даєте. С*ки продажні!
Хлоп Показати IP 21 Травня 2016 11:54
Нехай продають
Гіл Показати IP 21 Травня 2016 13:19
Домашній на Коперніка
Юрист до Гіл Показати IP 22 Травня 2016 09:58
То ти щей ябіда?
123 Показати IP 21 Травня 2016 13:20
Боровик на Львівсткій. Гроно на Молоді. Домашній на Відродження
Вилка Показати IP 21 Травня 2016 13:21
Пролукти на Рівненськвй
Валік Показати IP 21 Травня 2016 13:22
Гроно пр.Молоді,21
))))) Показати IP 22 Травня 2016 18:49
Запавка OKKO на 40-у кварталі!!!!
ТОМА Показати IP 23 Травня 2016 10:55
Чому не називаєте точної адреси? Слабо ? Пустий лепет.