USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Володимирі-Волинському заборонили благодійні внески

21 Вересня 2015 16:47
Офіційним розпорядженням № 266, від 21-го вересня 2015 року міський голова Петро Саганюк заборонив будь-які благодійні батьківські внески в закладах освіти.

Таке рішення зумовлене чисельними зверненнями громадян до міської влади. Також невиконанням керівниками освітніх закладів попередніх усних доручень мера Володимир-Волинського, - інформує БУГ.

Насамперед, розпорядження вручили завідувачам дитячих садочків, а також надіслали до управління освіти, виконавчого комітету міської ради, директорам загальноосвітніх шкіл.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Бізон Показати IP 21 Вересня 2015 16:54
Тепер ще фінансування добавте! Діти що мають їсти в школах і дитсадках?
Вчителі до Бізон Показати IP 21 Вересня 2015 21:09
А в луцку директору 15 школ на день народження по 150 грн. Збирають. Якраз десятка получиться.
рада до Бізон Показати IP 21 Вересня 2015 22:52
фінансування добавлено ще влітку
Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 17:01
Це може бути прикладом для шкіл і Луцька!!!!!!!
Анонім Показати IP 21 Вересня 2015 17:02
І садочків теж!
as Показати IP 21 Вересня 2015 17:02
Молодець а то в луцьку вкрай обнагліли теж потрібно заборонити
наболіло Показати IP 21 Вересня 2015 17:11
вони виходять з положення, благодійні внески збирають не вихователі а батьки, в особі батьківського комітету. Таким чином і вимивають гроші з батьків. Ці ремонти вже всю душу виїли, коли вже вони щось вирішать, або освіту платну, що б було ясно за що і кому платиш, або заборонити побори з батьків. А то ставлять перед фактом, за літо зробили ремонт в групі, з вас тисяча гривень. От і плануй бюджет сім"ї, особливо якщо дітей більше 1.
Вчитель Показати IP 21 Вересня 2015 17:38
Більшість оцінок і медалей в школах купуються. Ще б з цим навів порядок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Реаліст Показати IP 21 Вересня 2015 17:42
Це розумне,сміливе рішення В-волинського міського голови повинне стати прикладом для Луцька.Батьки,бабусі і дідусі чекають від Вас ,Миколо Ярославовичу ,офіційного розпорядження про припинення принизливих,ганебних поборів в школах обласного центру,які збираються *ініціативними* головами батьківських комітетів (як авансування високого оцінювання знань своїх чад) для збагачення директорів та чиновників.Дякуємо.
Местный Показати IP 21 Вересня 2015 18:21
Развод для лохов, существует закон "Про благодійну діяльність та благодійні організації" и мер не может запретить принимать браготворительные взносы, этим он нарушает закон. спустя некоторое время прокуратура подаст протест и распоряжение отменят. Зато какой пиар накануне выборов, видать у Саганюка очень плохо с рейтингом, если откровенным популизмом занимается. Голосуйте и дальше за популистов, мер будет тендеры проводить чтобы каждое разбитое стекло поменять в садиках и школах, и кран если сорвет тоже всю тендерную процедуру будут проводить чтобы его поменять.
Реаліст до Местный Показати IP 21 Вересня 2015 22:30
Стаття 53. Конституції України.Кожен має право на освіту.Повна загальна середня освіта є обов*язковою.Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної,повної загальної середньої,професійно-технічної,вищої освіти.......розвиток дошкільної,повної загальної середньої........освіти.Це-Вам ,як* законнику*,і напевно *не лоху*.
суддя до Местный Показати IP 21 Вересня 2015 22:57
закон передбачає "Добровільні внески", а не фіксовану таксу!
Волинянин Показати IP 22 Вересня 2015 00:20
Нам би у всі міста такого мера