USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У волинських казначеїв - рекордні суми коштів на рахунках

12 Жовтня 2015 12:26
На рахунках волинських казначеїв рекордний залишок коштів за останні 12 літ. Вони запевняють, що грошей вистачить усім, хто проситиме.

Про це йшлося під час оперативної наради голови Волинської облдержадміністрації сьогодні, 12-го жовтня, в овальному залі обласної ради.

Як розповів начальник головного управління Державної казначейської служби України в області Михайло-Мирослав Леміщак, що коштів зараз - у 5 разів більше, ніж торік.

«Загальний залишок зріс у 15 разів, що в 5 разів більше, ніж торік. Загалом, ми зараз маємо залишок більше 40 мільярдів гривень. Це - найбільша сума за останні 12 років», - звітує Леміщак.

З його слів, грошей цілком достатньо, аби забезпечити усі платіжки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучанин Показати IP 12 Жовтня 2015 12:38
40 мільярдів...? ви нічого не путаєте?
123 Показати IP 12 Жовтня 2015 12:40
Дайте на ремонти шкіл, дитячих садків, лікарень, вулиць. ДОТРИМАЮТЬ до нового року на рахунках комерційних банків за заниженими відсотками, візьмуть свій % а дальше держава забере після нового року і скаже - не вмієте розпоряджатись то ми за Вас це зробимо. НЕ ВИСМОКТУЙТЕ У ЗБІДНІЛОГО НАРОДУ ОСТАННІ КОПІЙКИ
Хвєдя Показати IP 12 Жовтня 2015 12:45
..."Загалом, ми зараз маємо залишок більше 40 мільярдів гривень." Це Волинська область має 40 мільярдів? Чи, можливо, 40 мільйонів, чи 4 мільйони???
Анонім до Хвєдя Показати IP 12 Жовтня 2015 13:46
доходи Державного бюджету України на цей рік передбачені у сумі 516 980 130,3 тис. гривень. Так що 40 000 тис. гривень це реальна сума.
ВВВ до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2015 16:22
40 000 тис. це 40 мільйонів. 40 мільярдів грн - це майже 2 млрд $, хтось щось попутав
МВФ Показати IP 12 Жовтня 2015 17:36
Нехай Яценюк та Яресько звернуться до Волинського казначейства за кредитом в один транш, а не морочать МВФ яйці:)
Анонім Показати IP 13 Жовтня 2015 16:27
це віртуальні субвенційні гроші з держ.бюдж. , які налом ми ніколи не побачимо , в кінці року спишуть і скажуть не змогли освоїти ...