USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Україна отримала черговий транш від МВФ

6 Квітня 2017 07:00
На рахунок НБУ надійшов черговий транш МВФ в обсязі $1 млрд., повідомляє ТСН.

Транш надійшов кількома частинами у різних валютах: 367 мільйонів спеціальних прав запозичення, 200 мільйонів фунтів стерлінгів, 146 мільйонів євро та $92 млн. США.

Тим часом у Нацбанку заявили, що це є "підтвердженням успішності реформ, спрямованих на створення більш міцної та стійкої фінансової системи та економіки. Це найуспішніша програма МВФ в історії України".

Як заявляв раніше екс-віце-прем'єр Володимир Лановий, Україна повторює шлях Греції, коли намагається постійно отримувати кредити МВФ. «Життя на «голці» кредитів МВФ є шляхом, який вже пройшла Греція, шляхом до дефолту», - наголосив Лановий.

Нагадаємо, 3 квітня Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про виділення Україні мільярда доларів. Як повідомлялося, МВФ запустив чотирирічну програму кредитування України у 2015 році. У рамках програми мають надати 17,5 мільярдів доларів. Понад 6 із них Україна вже отримала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Петро Показати IP 6 Квітня 2017 07:21
Ви шо ід*оти чи що? Який на ... успіх коли гроші беруть в позику? Ви геть не розумієте що пишете? Хто буде віддавати ті всі борги
свідомий Показати IP 6 Квітня 2017 07:22
Погоджуюсь, це найуспішніша програма МВФ - таких л*хів в особі нашого населення у них ще не було. Віддавати будуть вже мабуть і наші правнуки. Залишилось ще віддати ("приватизувати" потрібними людьми) землю і атомні станції.
Анонім до свідомий Показати IP 6 Квітня 2017 11:40
ооооооооо! у світі таких лохів вагон: бразилія, аргентина, греція
Василь Михайлович Показати IP 6 Квітня 2017 07:37
Хочеться знати , що зроблено конкретно для країни і її народу за попередньо отримані транши ??? Як громадянин України я цього не бачу ні в місці де живу, не у власній сім'ї і оселі ...!!!
Кастрюлька до Василь Михайлович Показати IP 6 Квітня 2017 09:41
А я вижу. Стало намного хуже , чем при кровавом диктаторе.
Анонім до Василь Михайлович Показати IP 6 Квітня 2017 11:45
ну як, хіба не видно ознак життя по-новому ? олігархи показали частину багатомільйонних статків, людям впендючили еуропейські тарифи за комунальні послуги. АТО за місяць закінчили, зарплати чинушам та їм псам придворним підняли до еуропейського рівня.
Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 07:52
Подерибанять як завжди на трьох: Харанту, Гройсману і Гонтаревій
Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 08:47
Нічого ми віддати не зможемо-ми практично банкрути.Віддаємо ми тільки відсотки беручи знову.Це замкнуте коло.В нас єдиний ресурс-земля.Це тут обговорювалось давно і це настало.Єдиний вихід-це молода українська,некорумпована влада,яка оголосить дефолт,усуне олігархічно-бандитську свору і почне будувати разом з українцями ДЕРЖАВУ.Питання,хто нам це дозволить.Без боротьби нічого не вийде.Не знаю,чи готові ми до цього.
Анонім до Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 11:48
а хто це молода українська влада ? купка зас"анців, які прийшли під купол цирку рішати власні фінансові питання ?
Кастрюлька Показати IP 6 Квітня 2017 09:38
Перемога!!!
Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 09:44
Хіба кредити МВФ - це не порохова бочка під майбутнє країни? Адже фонд уже виділив Україні понад 7,6 млрд. дол. Хіба це поліпшило ситуацію в країні ? І що вирішить отримання чергового траншу? Ну, хіба що дозволить частково погасити борг того ж МВФ ( с ).
Степан до Анонім Показати IP 6 Квітня 2017 10:48
Загальний зовнішній борг Україні 72 млрд дол. Тобто на кожного мешканця -2000 баксів.
Анонім до Степан Показати IP 6 Квітня 2017 11:50
домовимось так. я що кому винен, то все прощаю. нехай шукають свої борги на віргінських островах, в растовє-на-дану, і т.д.
Metaller555 Показати IP 6 Квітня 2017 09:55
Ну все - війна буде продовжуватись. Гроші на неї таки прийшли...
Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 10:18
Гроші МВФ пішли в резерв НБУ.Не камазами ж їх привезли.Це електронні гроші,"віртуальні".А потім вони тими ж платежами підуть в МВФ як платіж по відсотках і вже в цьому році.
Анонім до Мешканець Показати IP 6 Квітня 2017 11:51
а майно заберуть реальне у разі дефолту