USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вартість проїзду у маршрутках Луцька хочуть зробити ще більшою

29 Квітня 2014 15:58
У міськраді знову дискутують про тарифи на проїзд у маршрутках міста. Однак, посадовці не можуть визначитись, яким же чином контролювати пасажиропотік.

Проекти рішень щодо підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі міста підготували на основі чисельних звернень перевізників, на основі поданих ними документів та розрахунків. І розглядали їх під час засідання виконкому сьогодні, 29 квітня.

Так, проїзд у автобусах, що працюють на маршрутах № 15 та 15а коштуватиме 2 гривні.

А ось за проїзд у маршрутках № 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 17а, 21, 23, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 47 доведеться викласти 2, 50 гривні.

Ще більше коштуватиме проїзд за маршрутом №9а, 12, 18, 19, 22, 24 – 3 гривні. Утім, вартість проїзду для дітей віком від 6 до 14 років залишиться незмінною - 1 гривня.

Нагадаємо, нові тарифи на проїзд у маршрутних таксі введуть у дію з 1 травня 2014 року.

Зі слів заступника Луцького міського голови з економічних питань Тараса Яковлева, у місті існує мережа маршрутних автобусів, що курсують у двох режимах – маршрутного таксі (автобус, що рухається згідно із графіком від першої і до кінцевої зупинки) й звичного автобусного режиму (автобус має певний графік руху).

Для здійснення планового розрахунку суб’єкти господарювання надали всі розрахунки щодо собівартості тарифів на кожний маршрут окремо. На підставі наказу Міністерства транспорту України відділ тарифної політики міськради здійснив перевірку цих розрахунків. Виходячи з неї, луцькі посадовці й собі вирішили скористатись досвідом декількох міст України – диференціювати тарифи.

Як пояснив посадовець, свого часу перевізники написали лист до міської ради з вимогою встановити ціну за проїзд у розмірі 3 гривні 50 копійок.

Також посадовці протягом тривалого часу дискутували з перевізниками стосовно обрахунку пасажиропотоку шляхом продажу квитків в автобусах. Однак й таким чином неможливо визначити точну кількість пасажирів маршрутки, адже послугами перевезення користуються й пільгові категорії громадян.

«На жаль, сьогодні не має такого обліку, що дозволяє точно вирахувати пасажиропотік за день», - додав Тарас Яковлев.

Разом із тим посадовець зауважив, що у положенні вказали поіменний склад робочої групи, яка займалася такими підрахунками. З його слів, до такого процесу необхідно залучити не менше 50 осіб і це лише на одному підприємстві.

Однак, член виконкому Юрій Кресак зауважив, що з одного боку варто не допустити зубожіння перевізників, бо «вони нам потрібні», однак не можна нехтувати й людьми, які не для підняття тарифів стояли на Майдані.

«Ці тарифи, які ми запропонували, є чіткими та прозорими, бо проїзд за 2 гривні з людини перевізникам збитковий. Сьогодні вартість солярки – 14, 75 гривні. Тому краще заплатити 3 гривні, аніж ходити пішки взагалі», - наголосив Тарас Яковлев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 16:07
Потрібно робити нормальні зарплати для водіїв, щоб вони не клали половину доходу в свою кишеню
Ідея до Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 17:18
Робимо простіше. В маршрутках НІКОЛИ під жодним приводом НЕ ДАЄМО КОПІЙОК. До 3 грн вони підвищити тариф не ризикнуть.
новий до Ідея Показати IP 29 Квітня 2014 18:41
і буде крайній водій.план виставляється від ціни проїзду ! Сідай за кермо тоді сам і вози себе сам .пеньок...
Авторейд Показати IP 29 Квітня 2014 16:08
Цікаво, що саме з 01/05/14 має знизитися і ціна на солярку до 12,50-13,00 грн., а саме з 01/05/14 чомусь і "підскакує" ціна на проїзд !!!!!!!!! Якась дивна оплата : чому маршрут №15 і 15а по 2 грн., а інші 2,50-3,00 грн. ??????? Чому всі не зробити по 2,50 щоб легше було Волинянам ???????!!!!!!!!!!!!!!!! До речі Ю.Кресак подивіться,що уже сьогодні ціни на АЗС по дизпаливу майже всі по 14,00грн. а не по 14,75 грн. (крім азс "ОККО" і "WOG")
Анонім до Авторейд Показати IP 29 Квітня 2014 17:16
ПОЯСНІТЬ ЧОМУ ПРИ ОДНАКОВОМУ КІЛОМЕТРАЖІ МАРШРУТ 19 БУДЕ ВАРТУВАТИ 3 ГРН А МАРШРУТ 23 2.50??????
тато до Авторейд Показати IP 29 Квітня 2014 19:23
тому що 15 і 15а виживає за рахунок значного пасажиропотоку! Бовдур!
Оксана Показати IP 29 Квітня 2014 16:18
Ще б ті маршрутчики вчасно (звертається увага особливо на №32!!!!!) і частіше їздили, а не сам собі директор і в своєму транспорті би прибирали (хоча б трохи)...переживають тільки за те, що мало вони заробляють...
Витя Показати IP 29 Квітня 2014 16:20
жах еще мало вам? люди будут нищие скоро с вашими тарифами нету у вас совисти спасибо Коли романюку что работает не на людей а на бизнес можно поменять перевозчиков и все будет нормально и людям хорошо
До Тараса Яковлева!! Показати IP 29 Квітня 2014 16:20
Звичайний режим,і режим маршрутного таксі НІЧИМ не відрізняється,крім паспорта маршрута (звичайний режим -позупинковй графік)і трафаретів.Для чого говорити про те,в чому не компетентний???
цікавий Показати IP 29 Квітня 2014 16:21
А хто це на фото з одутлуватим, набряклим обличчям, з другим підборіддям, заплив жиром? Це Яковлєв? І це у 33 роки???!!!! А що буде у 40, коли настане розквіт чоловіка?! 150 кг забійної ваги, задишка, три підборіддя, ожиріння серця, аденома простати... Ніколи не повірю, що це Яковлев. Це якась помилка. Прошу редакцію перевірити.
Остап Показати IP 29 Квітня 2014 16:23
дивно чому влада нічого не робит що ціни на бензин збільшились. Прийшли вже до влади самі то робіть щось краще а не бензин збільшився і все. А хто ж має за це відповідати? як ціна на бензин зменшиться то на проїзд теж ЗМЕНШИТЬСЯ ЦІНА!!? чи це людей в оману завжди заводити а ви в людей запитали чи їм на роботі збільшили зарплату в зв"язку з дорожчанням долара?? за що вони мають платити?
робочий Показати IP 29 Квітня 2014 16:25
дякую романюку і депутатам міської ради які чомусь нічим не впливають на перевізників а лучанам і гостям міста зовсім тепер буде життя гарне. вже зовсім зажрались усі
Микола Показати IP 29 Квітня 2014 16:26
«На жаль, сьогодні не має такого обліку, що дозволяє точно вирахувати пасажиропотік за день» - і як такий невіглас може там щось очолювати? Елементарно все вираховується! Не розумію, навіщо взагалі рахувати повний пасажиропотік разом з пільговиками, якщо для оцінки рентабельності портібно знати прибуток, який формується лише за рахунок платників. Для школярів можна окремі квитки зробити. Можна навіть для пільговиків зробити для повної картини. Вимагаємо оприлюднення розрахунків для громадського обговорення!
11 до Микола Показати IP 29 Квітня 2014 16:30
цього ніколи не зроблять.... бо цуе не вигідно для укр. бізнесу
Микола до 11 Показати IP 29 Квітня 2014 16:32
Це є невигідно для шахраїв, які називають себе бізнесменами та наживаються на людських бідах.
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 16:35
Їздити в цих грязних розвалюхах за 3 гривні?!!!! краще велосипедом!!!!
Андрій до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 17:05
Європейцям - европейські ціни, і не нийте що "спочатку зробіть європейські зарплати" 3 гривні це багато? Це всього 20 евроцентів.
марина Показати IP 29 Квітня 2014 16:57
а що вони можуть зробити хорошого для міста яковлев такий молодий а вже з себе такого "корчить" і як здачу по салону ловити -,050 копійок???????????????????
Семен Показати IP 29 Квітня 2014 16:59
Прибыль тем больше, чем больше пассажиров входит-выходит, а никак не от протяжонности маршрута. Пкажите тез 22 человека, которые садятся на сахарном и едут на сороковый. Бред.
олег Показати IP 29 Квітня 2014 17:46
вартість пального у собівартості перевезень складає 7 !!!!! відсотків
новий до олег Показати IP 29 Квітня 2014 18:45
Залий солярки в горло і катайся...А про обслуговування подумав ? Нема чим?