USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волинські УБОЗівці викрили земельні махінації на сотні тисяч

20 Травня 2014 11:34
На Волині працівники УБОЗ викрили групу посадовців із філії державного підприємства по реєстру земельних угідь, які «на хвилі» земельних реформ поклали до своїх кишень сотні тисяч гривень державних коштів, повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Прокрутили злочинну оборудку керівники філії, які на власний розсуд втілювали в життя «Перехідну реєстраційну систему». Дана реформа передбачала перенесення даних про земельні угіддя із паперових носіїв інформації до автоматизованої електронної системи.

Аби пришвидшити даний процес, окрім реєстраторів, законодавством передбачалося на підставі укладання цивільно-правових договорів залучення фізичних осіб, які б за грошову оплату допомогли виконати величезний обсяг роботи.

Однак посадові особи філії весь тягар звалили на плечі своїх підлеглих. А самі в цей час оформили фіктивні договори на підставних осіб, які нібито допомагали оцифрувати дані.

Всього зловмисники найняли понад 20 «невидимих душ», за які отримували до 5 тисяч гривень щомісяця.

Наразі встановлено понад 50 епізодів злочинної діяльності фігурантів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Учасникам групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Кемерон Показати IP 20 Травня 2014 12:56
Варто зазначити, що оборудка проходила під кураторством начальника обласного земельного управління В.Василенка.
Василенко Показати IP 20 Травня 2014 12:57
Я НЕ БРАВ, ЦЕ ПІДСТАВА, ПІДЛА БРЕХНЯ
До Кемерона Показати IP 20 Травня 2014 12:57
Правильніше "під керівництвом М.Демчук за кураторством В.Василенка"
Безперервно Показати IP 20 Травня 2014 13:01
Сьогодні вони вдвох сушать голівоньки як врятуватись.
Питання Василенку Показати IP 20 Травня 2014 13:03
Питання не втому брав чи не брав, а куди подів?
Василенко до Питання Василенку Показати IP 20 Травня 2014 13:06
Та не купляв я ніякого мерседеса, і не будую будинок під Луцьком, це все Заїка
гайдамак до Василенко Показати IP 20 Травня 2014 14:11
".. і тебе полікують, і мене.....".... усіх "оздоровимо" гідно та з честю....
смішно до гайдамак Показати IP 20 Травня 2014 15:17
до чого тут василенко напевно Семенюка піар так вже посади хочеться і грошиків і мерсидеса і хатки
жабень до смішно Показати IP 20 Травня 2014 15:35
давить мене і давить
смішно до гайдамак Показати IP 20 Травня 2014 15:17
до чого тут василенко напевно Семенюка піар так вже посади хочеться і грошиків і мерсидеса і хатки
я до Василенко Показати IP 20 Травня 2014 15:10
будинок який може проїнформуєш семену ти напевно знаєш бо василенко не знає
ГУБОЗ МВС до Василенко Показати IP 20 Травня 2014 17:43
Знаючі, дайте детальніше інформацію про будівництво будинку Василенком В.М.: сільська рада, на кого оформив. Поможе слідству. Дякую
Правий сектор до ГУБОЗ МВС Показати IP 20 Травня 2014 21:47
Шукайте в Заборольській сільраді (В.Омеляник) його родичів.
Сектор до Правий сектор Показати IP 20 Травня 2014 22:28
А ще у Василенка є ділянка на марсі, свідомі марсіани надайте інформацію. Це допоможе слідству.
Василенко Показати IP 20 Травня 2014 13:08
Всього лише живу в його квартирі, а він будує будинок. І на рибалку їздим на його ставки по-черзі на кожен з чотирьох. І на дачу ву Старій Вижві
стовб до Василенко Показати IP 20 Травня 2014 15:21
на ставки то твоя привілегія їздити тобі ж зара весело живеться 23 февраля день рождения діскодівкі
Знаю точно Показати IP 20 Травня 2014 13:14
Демчук там просто підставна особа, а все замутив Василенко зі своїм кумом Гуньком з Володимира, адже всі підставні особи по володимирській філії.
знаю ще точніше до Знаю точно Показати IP 20 Травня 2014 15:31
чув дзвін но не знаю де він
Василина Показати IP 20 Травня 2014 13:29
ну от а кажете нічого не робиться))))
семенюк Показати IP 20 Травня 2014 15:07
скоро ято очолю і буду гребсти все собі на хатки. Долги тра віддавати 40 штук в києв вже завіз за посаду і тра кримінал закрити грошей позичу а потім пів області продам і здам
варган до семенюк Показати IP 20 Травня 2014 15:19
і буду всіх пірити в головному і костюмчики з пінчихами вбирати
123589620 Показати IP 20 Травня 2014 15:10
Василенко там ні до чого а замутила це все Демчук.Треба ж було десь брати гроші шоб утримувати альфонса а саме машину новеньку на курорти його звозити
валюнчик Показати IP 20 Травня 2014 15:27
то месть семенюка на кимінал
красноперий Показати IP 20 Травня 2014 15:29
я ще теніс награюсь і не до того.
Василько Показати IP 20 Травня 2014 15:31
Хтось би навчив Олену з Каменя якоїсь грамоти, а то як говорить не витягуючи ... з рота, так і пише.
Олена не з Каменя до Василько Показати IP 20 Травня 2014 16:01
Заздрість-це не хороше почуття!
Олена з Каменя до Василько Показати IP 20 Травня 2014 16:59
грамота до мого рота так як і ти не має ніякого відношення, як хоху так і пішу ))))
ПОВАГА до Олена з Каменя Показати IP 20 Травня 2014 19:13
РЕСПЕКТ ОЛЕНІ
ПОВАГА до Олена з Каменя Показати IP 20 Травня 2014 19:13
РЕСПЕКТ ОЛЕНІ
віталька Показати IP 20 Травня 2014 20:00
Суши весла Маня
Правий сектор2 Показати IP 20 Травня 2014 22:35
Хватить Василенка тролити, ця стаття до нього ніякого відношення немає, а роздули неначе він вчинив ці всі злочини. Якщо Він порушив закон перебуваючи на своїй посаді, то напевно відповідні органи будуть цим займатись. Про презумпцію невинуватості забули...
поправочка до Правий сектор2 Показати IP 20 Травня 2014 22:46
Презумція невинуватості )))))
Подруга Показати IP 20 Травня 2014 23:06
Ви підіть до Демчук, де вона взяла квартиру, а меблі не за гривні куплені, а золоті штори, а одяганки і взуванки, ходила на роботу як на Оскар, і машина і участки, і близькі родичі працювали під її патронатом, це хіба не карається, чи цього ніхто не бачить, а тепе усе потрібно повертати.
Для інформації Показати IP 21 Травня 2014 13:55
До речі у Демчук батько священник у Горохівському районі...
доповнення до Для інформації Показати IP 21 Травня 2014 14:18
І не навчив її самому головному......людяності і порядності !!!!
людина до подруги Показати IP 21 Травня 2014 19:00
дуже цікаво, які ж це золоті штори в Демчук? була у неї вдома і золотих штор не бачила! і знаєте люди - не вам судити і не вам вирішувати ( які родичі працювали,які машини чи земельні ділянки і т. д.) нехай цим займуться відповідні органи! батько священник? і що тепер? ну так сталось, всі люди помиляються! як би там не було, але Демчук хороша,як людина! і перш ніж говорити за чужі помилки, потрібно хоча б краєм ока глянути на свої. нехай ця ситуація буде для всіх наукою на майбутнє...
Справедливість до людина до подруги Показати IP 21 Травня 2014 20:35
якби Демчук, була хорошою людиною, то не тянула б у прірву стількох людей.Мало того, що наживалася на чужих коштах, так ще й сміливості не вистачає визнати свої помилки і покаятися......,Варто пам'ятати що людські сльози і прокльони безслідно не проходять !!!!! І саме головне, думаю їй це батько розповідав неодноразово,що наші гріхи спокутують наші діти !!!!!
Vanity Fair Показати IP 21 Травня 2014 20:40
всі пишуть якісь , будують теорії, звинувачують і так всім цікаво і весело.. а якщо задуматись, зі всього цього ярмарку, кого особисто ця проблема стосується?одну? дві людини? невже у вас проблем немає? підіть покорміть дитину, погуляйте, вишийте ікону хрестиком тощо. всім так цікаво обговорити те, як живуть і вчиняють інші.. вся суть теперішнього суспільства. я розумію, що всім цікаво, це зрозуміло, але ж зводити наклепи, обливати брудом - це низько. дочекайтесь кінця розслідування і буде видно хто винен, а хто ні.
Справедливість до Vanity Fair Показати IP 21 Травня 2014 20:49
Ви вірите що в Україні є справедливість ????
Справедливість до Vanity Fair Показати IP 21 Травня 2014 20:50
Дай, Бог, щоб покарані були саме винні люди !!!!
Іван з собачкою до Vanity Fair Показати IP 22 Травня 2014 01:06
Ця проблема стосується багатьох людей в області, особливо тих, хто звільнився чи був скорочений за часів "правління" Маньки, всіх, на кому вона нажилася із своєю компанією, всіх, хто роками не може отримати документацію, яку все ще розробляє ця, з дозволу назвати філія ДЗК, а точніше - філія Демчучок, Бабіків, Лукасюків... Відсутність золотих шторів з лихвою заміняється пихатістю та зверхнім ставленням як до рядових працівників, так і до звичайних замовників. Дай, Боже, справедливості в Україні!
для інформації до Vanity Fair Показати IP 24 Травня 2014 15:41
ця проблема стосується всього суспільства. тому що поки на чолі підприємств та установ будуть знаходитися такі крахобори і необізнані у своїй справі люди то нічого хорошого з нашої держави не буде. все на що спромоглася демчук, так це розвалити таку потужну філію, та й ще обікрасти її. і звільнити професіоналів які там працювали бо вони ж ставали на путі у її нечистих справах
людина Показати IP 22 Травня 2014 09:10
Демчук не їздила по вісій Європі і в Дубаї і не ходила за 3000 грн в італійському взутті. Це її працівники так розважажались ! я бачу вони перевершили її!
людина 2 до людина Показати IP 22 Травня 2014 09:20
ну да, а хто б утримував її альфонса ??????в неї було інше хобі .........
Анонім до людина 2 Показати IP 22 Травня 2014 22:57
яке тобі ** діло кого вона утримувала????? ще в демчук двоє дітей може хтось забув?! яких вона сама виховала
заказчик до людина Показати IP 22 Травня 2014 19:53
Ага, за деньги, которые Мария Михайловна, брала за помощь в оформлении документов, можно было не только в Европу слетать или купить итальянскую обувь, но и Титаник построить..Она умнее, деньги, наверное закапывала
людина до заказчик Показати IP 22 Травня 2014 22:55
ага))) закопувала) карту скарбів показати????
Анонім до заказчик Показати IP 22 Травня 2014 23:00
коментар було видалено
Подруга до всіх кого Показати IP 22 Травня 2014 09:10
Пишногруда "панянка" напевно уже давно вдає з себе бездомну і ніщу, щоб нічого було віддавати державі, але ж Бог усе бачить і Бог накаже по справедливості це точно, і за все...
совість Показати IP 22 Травня 2014 09:23
люди ви взагалі адекватні,що залишаєте такі коментарі? Це наскільки низько треба впасти, щоб в такий спосіб обливати людей брудом! якщо вам щось не подобається, то підіть людині в очі скажіть! Фу ...як це низько і гидко, грош вам ціна! краще не позортесь! чи вам дуже подобається ритись в чужій брудній білизні?
Знайомий М.М. Показати IP 23 Травня 2014 11:28
А що хіба для того щоб виростити і виховати дітей потрібно обманювати, грабувати державу і ненавидіти людей? Люди коди котимося ??????
Анонім до Знайомий М.М. Показати IP 23 Травня 2014 12:07
люди-пліткарі сходіть в церкву ,будь ласка, поставте за себе свічку!!! ви не хвилюйтесь за когось, а хвилюйтесь за себе ! це ж як потрібно бути гнилим і без душі, щоб анонімно виливати бруд??? вас цього батьки навчили? то честь і хвала таким як ви, а потім говорите,що суспільство в нас таке, та подивіться ж на себе, у вас хоч якась гордість є? таке враження, що випадок Демчук - один на всю планету!!! ви взагалі розум маєте? і як ви не розумієте - що кожен отримає те на ,що заслуговує ! ваша черга теж колись буде ! будьте розумніші і не показуйте свою гниль!
колега до Анонім Показати IP 24 Травня 2014 09:26
а чого навчили батьки демчук? зверхності, пихатості ,зневажливого ставлення, не вміння брати на себе вину і вирішувати якісь проблеми, обзивання своїх колег ? тепер вдає з себе нещасну ,та хто ж їй вірить? актриса ще та.кого вона може виховати????
знаю правду Показати IP 23 Травня 2014 21:44
Хвала і честь демчук, яка накрала грошей і вдає невиновну.напевно і на ню прийшла розплата. І на рахунок анонімності, чого ж ти не представишся і не підеш і не покаєшся?
Анонім до знаю правду Показати IP 24 Травня 2014 07:50
навчись грамоти
Анонім Показати IP 24 Травня 2014 09:12
а на рахунок анонімності -це вам різній гнилі тільки тут залишається писати, бо моралі не хватає в голові! а покаяння ( це так для загального розвитку) повинно бути між Богом і людиною! і не вам вирішувати хто і коли має каятись!!
небайдужий волинянин Показати IP 18 Січня 2015 19:30