USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинським селянам знову «вдарили» по гаманцях

14 Квітня 2014 16:49
На Волині переробники знизили закупівельні ціни на молоко як для великих сільгосппідприємств, так і для одноосібників.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта сьогодні, 14-го квітня.

За березень закупівельна ціна на молоко знизилася з 4.5 гривні до 3.5 гривні за літр молока в сільських господарствах та з 2.8 гривні до 2.2 гривні в населення. Таку інформацію представив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко.

«Це питання викликає стурбованість. Виробники мотивують цінову політику вимогами ринку: обмеженням збуту товарів в Росію, сезонність. Головне наше завдання зараз – зупинити ту ціну на закупівлю молока, яка зараз є», - каже Юрій Горбенко.

У департаменті АПК прогнозують відмову окремих господарств від утримання корів, адже це буде не вигідно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Люди Показати IP 14 Квітня 2014 17:35
Значить чужі долари ростуть,а на українське ціна падає!!!Далеко зайдемо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до Люди Показати IP 14 Квітня 2014 19:30
ну так йоп, нова влада, прекрасне майбутнє в європу. А щоб ми такі собі прості українці не мали можливості доїхати до європейських країн, то напевно вирішили нас фінансово задавити.
Історик до Люди Показати IP 14 Квітня 2014 21:16
Є хороша українська традиція - селянські повстання.=)
Позор Показати IP 14 Квітня 2014 18:22
коментар було видалено
дідо Показати IP 14 Квітня 2014 18:28
Люди .робіть масло та сир, але не давайте даром своє молоко олігархам.
Баба Показати IP 14 Квітня 2014 19:02
З такими як ти діду наробиш масла та сиру.
АПК Показати IP 14 Квітня 2014 22:03
цікаво коли за тиждень-другий ціни для споживачів на молоко ЗРОСТУТЬ на ту ж одну гривню і з тих же міркувань, мотивуючи "....цінову політику вимогам ринку"...
пустовіту Показати IP 15 Квітня 2014 08:24
що робить знаний фермер Собуцький...........
А ви що Показати IP 15 Квітня 2014 08:24
думаєте,що селяни масло і сметану одягають,на маслі і сметані їздять маслом в школу дають,сметаною за ліки платять і т.д.!