USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинським військовим хочуть придбати 50 бронежилетів

23 Травня 2014 16:50
Бронежилети в Україні просто немає де закупити. Аби придбати їх за кордоном, принаймні у Польщі, необхідно пройти не одну бюрократичну годину. А час працює проти українського війська.

Волинські депутати шукають шляхів придбати бронежилети для військових 51 ОМБР, постійне місце дислокації – місто Володимир-Волинський.

Про це розповіли представники обласної влади напередодні третього пленарного засідання 25 чергової сесії обласної ради.

Зокрема, заступник голови обласної ради Ігор Гузь пояснив, що забезпечувати військових засобами захисту має Міноборони. Однак, волинським військовим депутати можуть допомогти.

Він пояснив, що придбати бронежилети в Україні не можна – їх просто немає. І хоч вже законодавчо зняли вимогу закупівлі обмундирування шляхом тендеру, та аби їх завезти з-за кордону необхідно створити «зелений коридор».

Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт повідомив, що обласна рада вже може придбати півсотні бронежилетів для волинських бійців.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, для волинських військових збиратимуть добровільні внески.

Крім того, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюкрозповів, що є пропозиція вивільнити 6,881 мільйона гривень з резервного фонду. Ці кошти підуть на виплату сім’ям загиблих військових-волинян по 100 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучанин Показати IP 23 Травня 2014 16:52
нехай та птаха відасть 250 тис. які на памятники бандері виділив.
123 Показати IP 23 Травня 2014 16:57
сьогодні на формулі пропонували за 7тис гр-розповдала знайома-шкода що яне бачила-відібралаб і віддала кому треба!!!!!!
гість до 123 Показати IP 23 Травня 2014 23:31
як не можна купити бронікі???в інтернеті є досить багато подібних пропозицій,і в 5-6 разів дешевших(тоїж якості) аніж заявляє мін-оборони
Царский подарок Показати IP 23 Травня 2014 16:57
50 жилетов на 4 тысячи волынских военных на Донбассе?
Владі до Царский подарок Показати IP 23 Травня 2014 17:23
А 51,52 і т.д.на яких не вистачить бронежилетів нехай влада відправить своїх синочків на схід
Ирина Показати IP 23 Травня 2014 17:29
"пропозиція вивільнити 6,881 мільйона гривень з резервного фонду. Ці кошти підуть на виплату сім’ям загиблих військових-волинян по 100 тисяч гривень.!- один миллион выплат, а остальные 5 куда?! считать не умеют?!
DARPA Показати IP 23 Травня 2014 20:53
Один бронежилет на особу можна вивозити з Чехії по їхньому законодавству(з супровідним сертифікатом та документами про придбаня) , люди з Кіровоградщини давно купували своїм військовим був сюжет в тсн , їх на митниці не пускали бо вони купили багато виписали документи на одну особу.
123 Показати IP 23 Травня 2014 21:02
Шо вам треба на Донбасі, хто мені скаже???
Луганск до 123 Показати IP 23 Травня 2014 22:33
Самое для меня неожиданное в ленте комментариев - первый комментарий и тринадцать плюсиков к вашему комментарию. И у меня тот же вопрос - волыняне, а нельзя нам обойтись без вашей "помощи"?
Гвардии рядовой Показати IP 23 Травня 2014 22:27
Мама, зачем ты меня в этой стране, родила?
МАма Показати IP 23 Травня 2014 22:52
А чому б не купити по одному бронежилету тим мамам ,хто викупив своїх синів від армії, купивши хвороби?Хоть совість трохи очиститься. Та й лікарі, що написали довідки, працівники військоматів. Своїх земляків можна буде обеспечити точно.
Анонім до МАма Показати IP 23 Травня 2014 23:23
А може хай купують ті що заварили цю кашу а тепер міцно тримають свою дупу на посадах і посилають дітей забезпечувати непорушність на посаді їх дуп....
Гвардии рядовай Показати IP 23 Травня 2014 23:03
Хочуть,а когда придбають?
Анонім Показати IP 24 Травня 2014 00:05
Інформація від раненого волинського військового : їх розстрілювали сепаратисти , було багато чеченців. Вбивали зі словами: "Будем вас уничтожать и молиться за вас." Не вірте ніяким хреновим коментаторам типу дончани про те, що наших хлопців зачистили правий сектор чи українські вертольотчики. Тільки поспілкувавшись з родичем-очевидцем цих подій, стверджую,що наших обстріляли сепаратисти серед яких було багато чеченців.
11 до Анонім Показати IP 24 Травня 2014 20:23
не мели дурниць... і не пиши провокацій, 30 ранених вже дали пояснення,а тобі якісь чечени ввижаються...