USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Яким авто і за чиї кошти користується для службових цілей мер Луцька

4 Лютого 2015 23:00
Міський голова Микола Романюк з лютого минулого року нібито для службових цілей використовує автомобіль, який йому безоплатно надала фірма «Бріс» ЛТД». Витрати на ремонт та пальне враховуються у видатки виконавчого комітету Луцької міської ради.

Інформацію про це поширив депутат Андрій Осіпов.

Так, він наголошує, що в жовтні минулого року з'явилась інформація, мовляв, Луцький міський голова використовує автомобіль Хюндай Соната 2012 року випуску, який не належить Луцькій міській раді.

Для отримання інформації депутат направив 4 депутатські звернення. Службовці, з його слів, у відповідь вміло штампували відписки.

Нарешті, 4 лютого надійшла відповідь (датована 29.01.2015р.). У ній йшлося, що виконавчий комітет Луцької міської ради отримав 01.02.2014 безоплатно у ТзОВ «фірма «Бріс» ЛТД" (код 21749653) автомобіль марки HYUNDAI SONATA, вартістю понад 35 000 $.

Зауважимо, згідно зі статтею 17 Закону України Про засади запобігання і протидії корупції, органам місцевого самоврядування забороняється одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуги та майно.

«Отже, Луцький міський голова як головна посадова особа територіальної громади та його заступник вчинили корупційне правопорушення (один підписав документи, а інший рік використовує автомобіль). Цікаво, чому з цього приводу мовчить створений наприкінці 2013 року відділ міської ради з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами на чолі з екс-начальником Луцької міліції Романом Крохмалем», - запитує депутат.

Додамо, угоду, як стає відомо з документу, уклали на 1 рік 1 лютого 2015 року.

«Автомобіль обліковується на позабалансовому рахунку 0.2. Витрати на пальне та поточний ремонт враховуються у видатки виконавчого комітету Луцької міської ради», - йдеться у відповіді Осіпову з підписом заступника міського голови Юрія Вербича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Галя Показати IP 4 Лютого 2015 23:15
Та Рому Крохмаля Романюк на синекуру прилаштував. Той же в міськвідділі міліції організував систему поборів. Попросили на пенсію в 40 років, полковника з дозволу сказати. Так його куди - в міськраду, ділитись досвідом! Ніщо не характеризує керівника краще, як люди, яких він призначає.......
123 до Галя Показати IP 6 Лютого 2015 12:39
осіпов той ще борець за справедливість та правозахисник, а як сам приймав участь у рейдерських захопленнях підприємств, сумнівних аферах, не хоче розказати.
де справедливість Показати IP 4 Лютого 2015 23:28
Цікаво, а прокуратура міста і області цього не бачать?! А СБУ хіба корупцією вже не займається?! Чому ЗАКОН неписаний для вчорашніх комсомоло-банкірів та екс-губернаторів?! А Правий Сектор може хіба підставлених владою (що й нині при владі, в Києві) беркутят опускати? Осіпову -респект, сказати чесно, не чекав від нього ТАКОГО.
патріота Показати IP 4 Лютого 2015 23:30
А чия тофірма, чим займається,які питання рулить? Прізвища, адреси, явки - на шпальта.
222 Показати IP 4 Лютого 2015 23:53
Знову колян попав! Лапоть.
Укр Показати IP 4 Лютого 2015 23:58
Колгоспник це факт та таки його ырысты
з Інтернету:-) Показати IP 4 Лютого 2015 23:59
Учасниками Виробничо–комерційної фірми «Віта-Авто» у формі товариства з обмеженою відповідальністю є: 1) Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма "Бріс" ЛТД, зареєстроване Виконавчим комітетом Луцької міської ради 20 грудня 1996 року за № 1 198 120 0000 000421, код ЄДРПОУ 21749653, що знаходиться за адресою: 43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Єршова, 2; 2) Товариство з додатковою відповідальністю "Континіум-Траст-Компані", зареєстроване Виконавчим комітетом Луцької міської ради 24 березня 1994 року за № 1 198 120 0000 000894, код ЄДРПОУ 13368948. Юридична адреса: 43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Кременецька, 38.
папа Карло до з Інтернету:-) Показати IP 5 Лютого 2015 00:02
Краще я б це поліно в грубці спалив. Виходить, Єрьома Луцьк купив! А всі на Коломойського думали:-)
Державний реєстр до з Інтернету:-) Показати IP 5 Лютого 2015 09:20
Засновники цього товариства: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦПРОЕКТ- СТАНДАРТ" Код ЄДРПОУ засновника: 33731866 Адреса засновника: 43000, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДУБНІВСЬКА, будинок 23 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 853.13 ЗАПОТОЦЬКИЙ АРТЕМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 4021.87 ОНІЩЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 4500.00
Колгоспник Показати IP 5 Лютого 2015 00:01
Забрали хлопця з села а село з хлопця ни як. В утиль
патріота Показати IP 5 Лютого 2015 00:05
Був би порядним - мав би покаятися і повіситися. А так - комсомолець...
Сильна Україна Показати IP 5 Лютого 2015 00:35
Адназначна - падставілі, нєгадяї Кольку.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 00:38
А для чого директорам училищ та коледжів службові Волги? Вчителі пішком, а директорів водії на роботу, на обід, тим же службовим на рибалку.
Григорій до Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 03:49
Ну так для понту. у нас же багата країна. Можемо собі дозволити! Це в якихось злиднів шведів на весь парламент 3 службових автомобілі. У нас 1250!
Бездарям Показати IP 5 Лютого 2015 01:09
То візьміть заробіть і купіть людині яку обрали авто а то ні заробити ні дати їздити може меру Луцька їздити на коні а як вам класно чи не хочете а самі на козах а не хочете то закрийте хавали
Мудрагелю чи мудилу до Бездарям Показати IP 5 Лютого 2015 03:54
Дєйствительно! А заодно скиньтеся меру на путівку на Канари. Не буде ж він на задрипаному українському курорті відпочивати. На буратіно ще одне.... А то панімаш повідкривали "ховали"...бездарі
Кому нести до Бездарям Показати IP 5 Лютого 2015 03:57
Тиць бздиць! Хто касир, кому гроші нести на авто? Крохмалю...
Безробітні до Бездарям Показати IP 5 Лютого 2015 04:19
Заробити на авто меру пока немає де. Але поїдемо в АТО, може заплатять , то зразу ж купимо. А мо й раніше, якщо волонтери дадуть гроші на бронежилети, то ми того...Ну не будемо писати. А то знову скажуть хабар за майбутні робочі місця, які він обовязково створить і зарплату дастьтаку, щоб вистачало за компослуги заплатити, проїзд на роботу і як повезе то і на харч такий сякий залишиться.
Анонім до Бездарям Показати IP 5 Лютого 2015 11:39
Ти ворюга такий самий як і всі чинуші.Чому ми повинні пахати за копійки,щоб ви олігархи жили вольготно за наш рахунок.О Господи,де ти там.Скільки ви будете красти,бандити. Він що банкір,комсомлець не має за що купити собі машину. Ви Бога не боїтеся.
Висо Показати IP 5 Лютого 2015 01:49
Йде полювання на людину! Йде полювання!
Точно до Висо Показати IP 5 Лютого 2015 04:02
Підкинули "недоброжелателі" автомобіль типу хабар за певні послуги!
Луцьк Показати IP 5 Лютого 2015 06:56
Ось така ми народність. Жаба душить, щоб усім було погано, крім мене, війну розпочну, але сам воювати не буду і т. д. Журналісти розпалюють ворожнечу не думаючи про наслідки. За все в цьому житті приходиться відповідати і це 1000% . Осіпов це особина, яка в житті нічого не зробила для людей і держави. Таку ср*нь в шахту і не кормити
Анонім до Луцьк Показати IP 5 Лютого 2015 07:29
Не прав ти чувак, ой не прав!!!!!
Я до Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 09:35
ще як правий...Осіпов зі своїми друзями Синюком (помічник депутата), Бондаруком(депутат) і його братом кинули Західінкомбанк на десятки (!) мільйонів гривень. І не допомогли суди...Це було на стільки цинічно, грубо.. це тільки сота доля того. що гарного зробив Осіпов для волинян. І зразу прошу не перевертати мої слова, що мовби банк сам кинув людей, це є факт. Все, що зараз ми бачимо - це війна між Осіповим і Ко і Романюком і Ко за відтяпання ще якогось куска на Волині і в Луцьку зокрема. Всім відомо як ці двоє ненавидять один одного і не шукайте доброго у вчинках Осіпова.
123 до Я Показати IP 5 Лютого 2015 10:55
як ця скотобаза (осіпов,бондарук,синюк) після того шо вони понароблювали - можуть тут жити та спокійно спати????????????
анонім до ананоніма до Анонім Показати IP 5 Лютого 2015 10:51
Луцьк правий на 100%. Таких афірюг!!! - як осіпов та бондарук треба ще по всій Україні пошукати.Але шоб не було їм великої честі то це справжні чмошники які спроможні тільки на підстави та обман прикритий великою ширмою.
Сolonel до Луцьк Показати IP 5 Лютого 2015 11:17
Для тех ватников-долбо....в которые говорят что, если бы не Майндан - никакой войны не было. Просто посмотрите на дату добавлений этих фотографий: https://vk.com/album-3223620_95208996
читач Показати IP 5 Лютого 2015 08:27
....осіпова в ато......
Штефан, Луцьк Показати IP 5 Лютого 2015 08:34
Прокуратура корупції впритул не бачить. Вадім Максімов, оберпрокурор Волині прибув сюди, щоб дахувати і відмазувати, а не служити і захищати простих волинян. До цих пір тримає на посаді реанімованого, по вуха у корупційному лайні свого заступника, О.Сліпчука. Окрім факту корупції із "подарованим автомобілем" М.Романюка, він повинен ще й відзвітовуватись за бензин, матеріали і мастило. Та ще й оформляти, згідно закону, відрядження за межі області. І мало того - за межі Луцька.
102 Показати IP 5 Лютого 2015 08:55
Так саме головне ж питання - за які такі послуги?
уважний Показати IP 5 Лютого 2015 08:56
Після візиту до Луцька "де кого", щось відразу розвернулась анти-Романюкова кампанія. Хіба не дивно?:)))
оса Показати IP 5 Лютого 2015 09:28
Бородьба між ОПГ Приват та Контініум за Луцьк почалась....
оса Показати IP 5 Лютого 2015 09:33
тепер стае зрозуміло чому І Констанкевич програла вибори ....
123 Показати IP 5 Лютого 2015 11:22
Да чего вы, дятлы до мера дое......сь ?
Василь до 123 Показати IP 5 Лютого 2015 20:20
А мер у нас в якості корови з Індії? Там вони священні і недоторкані а тут..........меньше молока (в сенсі користі) і на мясо...шкуру на барабан!
питаннячко Показати IP 5 Лютого 2015 15:40
А хтось із офіційних "правозахисників" цю топ-новину прокоментує? Чи, тіпа, "в лужу пер*нули"?