USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Життя на одну зарплату: декларація військового комісара області

2 Квітня 2018 22:10
Військовий комісар Волинського обласного військового комісаріату Роман Кулик не задекларував жодних грошових активів чи предметів розкоші. У його власності – тільки 25 % прав на квартиру в Луцьку та автомобіль. А дохід чоловіка складає лише заробітна плата за основним місцем роботи.

У декларації комісара за 2017 рік вказано, що Роман Кулик разом із дружиною та двома синами володіє квартирою в Луцьку площею 65,4 кв. м.

Своєю чергою, дружина Людмила Кулик має у власності житловий будинок площею 63,5 кв. м і три земельні ділянки площею 71, 250 та 2860 кв. м в Оринині Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Військовий комісар ще у 2014 році зареєстрував автомобіль Renault Trafiс 2008 року вартістю, згідно з декларацією, у 30 тисяч гривень.
У 2017 році Роман Кулик отримав 181,886 тисячі гривень заробітної плати. Порівняно з 2016 роком його зарплатня зменшилася на 1,269 тисячі гривень. Так, у 2016 році військовий комісар заробив 183,155 тисячі гривень.

Людмила Кулик минулого року натомість одержала 105,786 тисячі гривень доходу, із яких 95,715 тисячі гривень – заробітна плата, 1,2 тисячі гривень – матеріальна допомога, 8,871 тисячі гривень – дохід від надання майна в оренду. Порівняно з 2016 роком дохід жінки зріс на 28,882 тисячі гривень. Так, у 2016 році Людмила Кулик отримала 76,904 тисячі гривень зарплатні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Уточнюю Показати IP 2 Квітня 2018 22:36
Квартира отримана безкоштовно від держави *за розбудову та розвиток Збройних сил України*
Пенсионер ВСУ до Уточнюю Показати IP 3 Квітня 2018 09:51
Ну и при чем здесь квартира? Раньше все получали от государства жилье и силовики в том числе. Это только позже перестали давать. ОЛИГАРХИ ВСЕ ОТЖАЛИ!!! Не военные, милиция и т.д. - ОЛИГАРХИ разорили нас!!!
PAOL до Пенсионер ВСУ Показати IP 3 Квітня 2018 10:02
100 %
Совість Показати IP 2 Квітня 2018 22:51
А тепер порівняйте декларації казначея, МНСника, ректорів, прокурорів, суддів, директорів комунальних підприємств ! Війна іде ! Чи є потреба далі щось говорити ?
Анонім до Совість Показати IP 2 Квітня 2018 23:46
Хіба не знали про земельні ділянки у тих, кого ставили на керівників комунальних закладів. Ось хвалена попередня влада. Атовцям нема. Ау тих по 4-10 ділянок у місті.
Агузарова до Анонім Показати IP 3 Квітня 2018 10:35
В кого? Дзвоніть на 102 Негайно!
Anonymous до Совість Показати IP 3 Квітня 2018 01:15
А міський в той час ризикує полетіти з посади, кошмарячи ОСББ своїми незаконними вимогами.
Сергій Показати IP 2 Квітня 2018 22:52
Це реально, давно його знаю.
Ого Показати IP 2 Квітня 2018 23:32
Хочу таку машину за такі гроші.Де по такій ціні продають?
Дмитро Показати IP 3 Квітня 2018 07:50
Авто 2008 року за 1200 доларів? На євробляхах?)
ШЕЛ МИМО до Дмитро Показати IP 3 Квітня 2018 09:46
Так здесь же сказано - в 2014 году. Там курс какой был? Явно не 27
Я в шоці Показати IP 3 Квітня 2018 08:58
Трохи більше тисячі доларів рено трафік серйозно? На бляхах?
Олександр до Я в шоці Показати IP 3 Квітня 2018 10:08
Ви диветесь на виставлене тут в статті фото нового Трафік і думаєте, що то фото комісарової машини ) ...не смішіть
Я в шоці до Олександр Показати IP 3 Квітня 2018 10:46
Перед тим як писати хрінь загугли як виглядає новий трафік. Покажіть де більш як за тисячу доларів купити такого візьму два. Навіть якшо він брав у 8ому році то неміг за 4 тисячв купити нового. Тут явно видно муткі
Олександр до Я в шоці Показати IP 3 Квітня 2018 15:47
Перед тим як писати хрінь - подивись який рік вказаний на декларації. І який курс долляра був тоді. Якось так
Полина Показати IP 3 Квітня 2018 09:34
У полковника Ляски з Чернівців акура за 49 тисяч гривень на укр номерах
військовий Показати IP 3 Квітня 2018 09:37
А 95-ти літнього ветерана УПА з Волині нагородили почесною грамотою Верховної Ради.Хоча б пару гривнів на ліки дідусеві виділили---ЖЛОБИ!!!
Досвідчений до військовий Показати IP 3 Квітня 2018 10:05
А Кулик тут при чому? Тут стаття про "величезні статки" комісара )))
Анди до військовий Показати IP 3 Квітня 2018 10:37
Це до верховної Ради чи до Куліка?
Анди до Анди Показати IP 3 Квітня 2018 10:37
...непонятно просто )
Мастер спорта до військовий Показати IP 3 Квітня 2018 15:52
То питання не по адресу. Кулик тут при чому? Давайте на Кулика навісим ще відповідальність за затянувшуюся весну... А чо? Він винуватий може і тут )))
PAOL Показати IP 3 Квітня 2018 10:31
Повторюсь. Роман Анатолійович - нормальна людина, достойний офіцер! а ті інформаційні вкиди - происки врагов! Подивіться на себе перед тим, як когось лаяти!!!
KVOKU Показати IP 3 Квітня 2018 14:39
Знаю цю людину досить давно......Поважаю, як грамотного офіцера і як скромну людину. Не там ви люди криминал шукаєте.
До КВОКУ Показати IP 3 Квітня 2018 21:09
Грамотні і скромні у військоматах не служать і тим більше отримують безкоштовно квартири у Луцку.У військоматах по жизні служать мазані чи блатні і стараються служити пожитєво.Тоді як в піхоті чи артилерії командири ждуть досягнення права на пенсію , як радянські військовополонені в німецьких конслагерях хліба чи волі.Так як ті військоматовські трудяги організували першу хвилю мобілізації то вони мають горіти в пеклі.
KVOKU до До КВОКУ Показати IP 3 Квітня 2018 22:06
Більшість, військовослужбовців військкоматів пройшли Ато, блатні і мазані, як ти пишешь, під обстрілами не були та у полоні не знаходились. Поцікався цією інформацією, може думка змінеться??? Без досвіду бойових дій у військовий комісаріат на даний час не потрапити... Знаю, що кажу....