USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Самооборона Волині» вивезла в ліс хлопця, де била і погрожувала розправою

14 Червня 2017 14:30
В інтернеті з'явилося відео, зняте в Луцьку, на якому члени «Самооборони Волині» викрали людину і відвезли в ліс, де його били, стріляли в його сторону і погрожували вбивством.

Відео-ролик так званого допиту опублікував на своїй сторінці в Facebook учасник «Самооборони Волині» Вадим Плюта, який і є автором відео, пишуть «Відомості Україна».

Як пише видання, кадри, які відображені на відео, містять ознаки низки злочинів: незаконне позбавлення волі або викрадення (ч.3 ст. 146), побої і мордування (ч. 2 ст. 126), погроза вбивством (ч.2 ст. 129). І це як мінімум. На відео, чоловіки звинувачували хлопця в нібито зв'язках з так званою «ДНР».

«Напився і їхав до Самооборони, я не знаю, що на мене найшло. Я не пов'язаний з ДНР», - розповідає потерпілий на відео, в ті моменти, коли чоловіки катують його кийком.

Увага, відео містить ненормативну лексику!
По розмові зрозуміло, що хлопець обіцяв піднімати прапори так званої самопроголошеної республіки, коли ті заявляться в місто. Але після того, як в черговий раз його вдарили, потерпілий був у відчаї, і сказав, що після цього піде в добровольці української армії. На що один з учасників «Самооборони Волині» заявив, щоб той примусово йшов до військкомату і записувався в ряди добровольців, аби змити кров'ю всю ту ганьбу, яку хлопець наговорив.

Як повідомили у ГУНП у Волинській області, правоохоронці відстежили відео на якому невідомі особи спричиняють тілесні ушкодження 28-річному чоловіку. Відомості за цим фактом поліція зареєструвала в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про скоєні кримінальні правопорушення та інші події.

Розпочато перевірку за результатами якої буде надано правову кваліфікацію діям осіб, які спричиняють тілесні ушкодження.

Нагадаємо, 10 червня представник «Самооборони Волині» Олександр Ніколайчук опублікував у себе на сторінці у Фейсбуці відео з нічного патрулювання самооборонівців.

«Треш із сьогоднішнього нічного чергування у складі групи швидкого реагування «Самооборони Волині». Якщо цікаво про обставини, «спар» і нащадок росіян, як він себе називає, повибивав геть усі шибки у будинку співмешканки. Порізався склом з вікон. Від надання медичної допомоги категорично відмовився. Більше того, після приїзду на виклик, наш патрульний автомобіль вчергове зазнав пошкоджень. Цього разу від дій створіння з відео: ногою вибив решітку. Далі він із пляшкою в руці кинувся на мене, намагаючись нанести удар. Я пляшку відібрав. А колега посадив його на землю», - йдеться у дописі Ніколайчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 81
Там Показати IP 14 Червня 2017 14:33
Дурних і без нього вистачає, толкових напрявляєйте
Читач Показати IP 14 Червня 2017 14:42
а це не цей хлопчина що кричав що в апалченіє піде?
Боцман до Читач Показати IP 14 Червня 2017 15:22
Дуже схожий на "корінний лучанин" ...
User до Читач Показати IP 14 Червня 2017 18:32
Ось тут переісторія цього інциденту. Зрівняйте риторику "героя" до і після. https://www.facebook.com/oleksandr.nikolaychuk/videos/1886647174918143/
Вася до User Показати IP 15 Червня 2017 12:43
то патрульні прийняли виклик та вийшли "один на один"!?!? сц*куни
Антон Показати IP 14 Червня 2017 14:43
А він погрожував їм сексуальною розправою у неприродній спосіб.
корінний лучанин Показати IP 14 Червня 2017 14:46
Слава нації! бандера живіший усіх живих.
! до корінний лучанин Показати IP 14 Червня 2017 15:19
Біжи до абреків, хай тобі скрєпу вставлять, бо в тебе вже істерика.
Лучанка Показати IP 14 Червня 2017 14:55
Хоч хтось дав цьому оленю по рогах. Молодці хлопці.
! до Лучанка Показати IP 14 Червня 2017 15:21
+++
Сухомлинський В. Показати IP 14 Червня 2017 14:59
на відео гарно продемонстровані найкращі риси самооборонівців. справжній українець має бути таким???
123 до Сухомлинський В. Показати IP 14 Червня 2017 16:08
Ну точно не сепаратистом, який "флагі піднімати хотів". Да й серед Самооборонівців є багато етнічних россіян, євреї є, інші ...
Семен Показати IP 14 Червня 2017 15:02
Це те ж саме п"яне бидло, що погрожувало поліцейським і всім лучанам, що буде їб..ти всіх в ср..ку, коли до Луцька прийдуть бойовики. МАЛО ДАЛИ!
123 Показати IP 14 Червня 2017 15:05
В нас за сепаратизм не судять і не осудять. А на Самооборону зараз куча лайна роти повідкриває.
Актівістік Показати IP 14 Червня 2017 15:08
Це не самооборона це бандіти .
Микола до Актівістік Показати IP 16 Червня 2017 13:30
100%. бо вони "активісти" і знають що їм за те нічого не буде
Наталія Показати IP 14 Червня 2017 15:19
Самооборона людей викрадає . Ось чим вони займаються .
Сергій до Наталія Показати IP 14 Червня 2017 16:09
Це НЕДОЛЮДИНА-алкоголік, який ненавидить Україну, ненавидить українських жінок і мріє всіх виїб..ти в ср..ку.
сс до Сергій Показати IP 14 Червня 2017 16:30
Те ще це животне м*дак то це факт, але це потрібно було зробити або по тихому або відео не викладувати! можливо це не все відео, і багато за кадром! але якщо хотіли вставити йому мізки то це робиться не так!
Петро Показати IP 14 Червня 2017 15:25
Де мовчить прокурватура - приходять суди Лінча. Чомусь видається що це тільки початок..
123 до Петро Показати IP 14 Червня 2017 16:10
Те бидло, що відгрібло, ще не такого заслужило. А якщо сєпари будуть й далі всім погрожувати і відчувати себе вільно, то суди лінча дійсно продовжаться...
321 до 123 Показати IP 14 Червня 2017 23:18
закон бумеранга ще ніхто не відміняв г.м.о ти рідке. Жди.
djf до 321 Показати IP 15 Червня 2017 12:07
саме не діждись
кум до Петро Показати IP 14 Червня 2017 23:08
а якщо суд Лінча прийде до тебе чудо?
Петро до кум Показати IP 15 Червня 2017 21:47
Кум підрошенка? Юґік? До тебе теж прийдуть, не дивлячись на алкоголізм і цироз печінки, спираються за ЩО тебе простих лігітімний... Підписуєшся ти непогано, тільки треба ставити ще кому. От що означає кумівство, з недостатньою освітою..
нострадамус Показати IP 14 Червня 2017 15:53
90-ті відпочивають!... :-(
Лучанин Показати IP 14 Червня 2017 16:04
Як встановили його вину??? А судді хто???? Слава "Беркуту"
ВВ Показати IP 14 Червня 2017 16:12
Молодці, але нах те відео викладати. Тупо себе підставили.
Закон один для всіх! Показати IP 14 Червня 2017 16:25
На що дивляться правохоронні органи?! такі банд формування як "самооборона" займаються повним свавіллям, мало того що бурштин нахабно добувають, з бізнесменів вимагають дань і так далі... то вони вже почали людей в ліс вивозити... цих "псевдопатріотів" які ганьблять права людей, потрібно брати під арешт, і судити згідно з закону. Якщо громадянин "якого вивезли в ліс" займався пропагандою "сепаратизму", зривав з держ установ державну символіку, його теж потрібно судити згідно закону!!! ГАНЬБА псевдопатріотам((
djdf до Закон один для всіх! Показати IP 14 Червня 2017 17:50
Якби так звані "правоохоронні органи" виконували свої функції той потреби в таких акціях не було. Так не по закону, так можливо і не правильно, але оборотні есбеушники мовчать? поліцаї мовчать? всі н.....уя робити не хочуть, от і довелось хлопцям брати на себе функцію цих п....сів. І боюсь що це лише початок.
Андрій до djdf Показати IP 15 Червня 2017 10:08
ну то коли твій син не те скаже то хай його теж в ліс? ок.
Семен до Андрій Показати IP 15 Червня 2017 11:43
Треба думати,перш ніж відкривати ТАК рота...Навчився нормальної мови?
djdf до Андрій Показати IP 15 Червня 2017 12:11
Не те це коли він скаже що в тебе соплі течуть. А те що це чмо наговорило, мало б зацікавити органи якби вони не були лярвами.
читач до Закон один для всіх! Показати IP 14 Червня 2017 17:55
велике питання, а хто з цих двох організацій є банд-формуванням? Пеціна влада чи самопоміч? Як на мене, то саме страшне банд-формування, яке дійшло до нас з тих самих 90-х - це Пецьо і його кодло вбивць, гвалтівників і грабіжників.
сс Показати IP 14 Червня 2017 16:28
От тобі і самооборона(( Методи Лапіна
Бузулук Показати IP 14 Червня 2017 17:00
як прессекретар, повідомляю, що ті хлопці з голим торсом - то обіжені патрульні, тіко футболки зняли щоб не спалитсь, і дубиняка наШа! Нащо когось шукати?
Анонім до Бузулук Показати IP 15 Червня 2017 08:59
у тебе мізки є?
Читач Показати IP 14 Червня 2017 17:27
Сам хоч українську мову знає... просить "громче" гімн співати... теж мені патріот. Сумніваюсь, що вони самі порох нюхали, бо вчинок не гідний воїна...а ті два придурки з голими торсами, мабуть такі дупи на Авдіївці повід'їдали...Постарались, гарне відео, особливо для російських каналів...молодці, справжні українці...
Галичина Показати IP 14 Червня 2017 17:45
Нечисть! Хлопцям повага!
User Показати IP 14 Червня 2017 17:51
Самооборона - вам просто мега-повага. Бидло потрібно виховувати тільки так, бо його розвелося вже просто аж занадто, і правові методи на них не діють. Єдине, в чому я не певен, так це чи потрібні в АТО такі "герої". Цей чмошник при першій же можливості перейде на сторону ворога, до ворожки не ходи. А може ще й своїх завалить перед цим. АТО не повинно бути засобом покарання, для перевиховання потрібні інші методи.
Лучанка Показати IP 14 Червня 2017 18:05
Я в шоці з людей, які виправдовують такий вчинок. Ви себе опускаєте, вважаючи, що це нормально. В нас є право на свободу слова і бити людину за те, що вона щось не так сказала може тільки недолюдина. Молодці, більше треба? Хто ви такі, щоб судити, що цьому хлопцю треба і що він заслуговує. Закон має вирішувати, як його покарати, а не люди вирішувати це бандитськими методами. Соромно за таку самооборону, українців і Україну, яка це приймає за належне і одобрює це.
Лалалалала до Лучанка Показати IP 14 Червня 2017 21:00
Саме тому у нас ніколи не буде сєпарської мразі, бо якщо таку мразь відмазує влада, то така мразь обовязково відгрібе від простих громадян! А ЯКЩО ТАК ВЖЕ СОРОМНО ЗА УКРАЇНЦІВ І УКРАЇНУ, ЯКА ВЖЕ ТРЕТІЙ РІК ЗАХИЩАЄТЬСЯ ВІД УБЛЮДКІВ ТИПУ ЦБОГО, ТО ПРОСТО ВИЇДЗЬТЕ БУДЬЛАСКА В СУСІДНЮ ДЕРЖАВУ-ПЕДЕРАЦІЮ, І ГОРДІТЬСЯ СКРЄПАМИ !!!
вам до Лучанка Показати IP 14 Червня 2017 22:53
добре що є такі люди як ви...ми ж не звірі...хоч всі любимо Україну. Полова відсіється, а зерно залишитьться.... потрібен час.Хто чинив злочини сяде і обовязково.
Гріша Показати IP 14 Червня 2017 18:12
Хто така самооборона . Не визнане ніким бандоформування. Докажуть вчинками що ви патріоти. А не бандою на одного . Це що патріотично ?
Сатана Показати IP 14 Червня 2017 19:13
Ви спочатку де зарас хлопці воюють і з ким задайте питання собі!!! Якесь дибі%не буде говорити про сепарів то гладьте його по головці і він прийде до вашой хати!!!!
вах Показати IP 14 Червня 2017 21:35
які патріоти на відео!Чому не в окопах, а над алконавтом знущаєтесь? На Схід с..и, там свой патрітизм показуйте!
djdf до вах Показати IP 15 Червня 2017 12:14
А з чого висновки що вони не були на сході?
бидло Показати IP 14 Червня 2017 22:19
кончене млять...
гогі Показати IP 14 Червня 2017 22:26
Пацани все правильно зробили, і ще мало дали, урок йому запам'ятається я думаю, а якщо ні - то найдуться люди які його в тому лісі й залишать
стат Показати IP 14 Червня 2017 22:27
Статтю написала антиукраїнська наволоч, це факт.
Тара Показати IP 14 Червня 2017 22:28
Ой приколь но хлопаки красави, тільки з такого лайна на передку толку зеро....
*** Показати IP 14 Червня 2017 22:30
З одного боку може і добре зробили, що мізки йому прочистили, а з іншого в наш час інформаційної війни це відіо може бути використано по різному. Ось наприклад тут http://informator.news/zyavylosya-video-dopytu-mistsevoho-separatysta-z-lutska/ цей хлопець виглядає постраждалим, бо нема розписано всієї його історії, також не складно уявити, які коментарі до нього були б на якомусь російському чи сепаратиському каналі...
Херой Показати IP 14 Червня 2017 22:39
Всі хто кричить, що самооборона бандити, для початку подивіться ось це відео з цим "потерпілим" https://www.facebook.com/oleksandr.nikolaychuk/videos/1886647174918143/
бритва оккама Показати IP 14 Червня 2017 23:32
одна з причин смороду у Луцьку це "самооборона"...Де мої 5000???
Іван Показати IP 15 Червня 2017 02:23
В держави має бути монополія на насильство. Ніхто інший немає вчиняти насильство крім влади. Має залишитись або поліція або самооборона.
бляха Показати IP 15 Червня 2017 09:20
Очевидно, суть самооборони - оборонятися самим, що вони і роблять, коли у поліції не має повноважень тому сєпару руки відірвати, то має робити народ, адже за Конституцією носієм влади є народ. От народ і виховує, що в принципі і правильно робить. Бо після першого відео цей сєпар мав би сидіти в ізоляторі СБУ, а він вільно, плюючи народу в обличчя, ходить вулицями, а ще не дай Бог почне робити, про що кричав!!
Андрій Показати IP 15 Червня 2017 10:03
"де поліція? самооборона-це поліція?" на пал* цілу організацію. треба в суд позов подати з вимогою скасувати реєстрацію організації;
отак Показати IP 15 Червня 2017 10:16
А чим у нас займаються СБУ та УМВС ???
djdf до отак Показати IP 15 Червня 2017 12:16
ждуть хто більше заплатить
Андрій Показати IP 15 Червня 2017 11:43
так тут вони герою. а декого боялися як мишкі)) отото ХЕРОЇ
Веталь Показати IP 15 Червня 2017 11:56
що те гавно, що те, а ті хто пишуть що йому мізки вправили, ви серйозно?я думаю його погляди щодо України і патріотів ще більш стали негативни
8**) до Веталь Показати IP 15 Червня 2017 12:18
Тілько те не г*вно ?
MRG Показати IP 15 Червня 2017 13:07
Ненавиджу самооборону і правий сектор
Богдан Показати IP 15 Червня 2017 13:10
Хлопець просто ображений і неуспішний по життю. Йому головне відомстити успішнішим сусідам, дівчині, яка його не поважає. І неважливо хто йому в цьому може допомогти: сепаратисти, інопланетяни, міньйони. Всерйоз його слова сприймати непотрібно. У всіх містах є прошарок населення типу нього. Це було видно на Донбасі, коли з'явилось багато маргіналів, охочих взяти зброю. Воювати та думати вони не вміють, як і робити щось путнє. Тому швидко гинуть. А за його погрози треба було тихенько зробити йому те саме, про що він кричав. Наступного разу буде думати, перед тим як говорити дурниці.
Діма хек Показати IP 15 Червня 2017 17:51
ПОВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Діма хек Показати IP 15 Червня 2017 17:53
ТІЛЬКІ МАЛО!!!
Діма хек Показати IP 15 Червня 2017 18:01
ХАЙ МАЄ ПОВАГУ ДО УКРАІНИ АБО ХАЙ ВАЛИТЬ ТУДА ТУТ ЄГО НЕХТО НЕ ТРЕМАЄ!!!
ПМ Показати IP 15 Червня 2017 19:02
Нпишіть його ім"я та прізвище будьласка
срака до ПМ Показати IP 15 Червня 2017 20:40
Сергій Куракін
Юрист Показати IP 16 Червня 2017 02:18
Це свавілля і безкарність мегапатріотів!!! Завтра будете в ліс вивозити за те, що по російськи хтось заговорив ? До відповідальності притягнути однозначно!!!! Не підтримую юного алконавта, але й так знущатись - це вже занадто !!! Ви не європейці, просто звірі!!! Ви думаєте, що проспівавши під палкою гімн, в нього з'явилась любов до України? Та будь-кого з Вас можна "зламати" в полоні під тортурами і будете співати гімн Зімбабве! Ви дикуни і "вискочки", а саме головне, колись за все заплатите, життя - бумеранг !!!
життя до Юрист Показати IP 16 Червня 2017 09:17
Не треба перекручувати, його не за мову виховують, а за конкретні вислови, подивіться відео і не захищайте негідника. Він не заслуговує ні на жалість, ні на співчуття. В раші людина твіт перепостить - і 5 років у тюрмі сидить, а в нас сєпар відкритим текстом виражає готовність до повалення державності і гуляє по вулицях, немає в органів до нього діла. Через такі органи і Крим, і Донбас в окупації. Так що правильно хлопці роблять, як більше не має кому.
Просто Гість Показати IP 16 Червня 2017 08:57
Ну как сказать... Ребятки правильно сделали на одну сторону опиз***ливание на природе еще никому во вред не пошло. Ибо не надо было кричать всякую дрянь, дурак он.. а так дурь из башки вышибут. А мало ли что а вдруг он опять нафигарится веществ и долбанет кого или что. А так превентивная вакцина от сепаратизма головного мозга. А парням немного не фартануло не тот видос выложили. Надо либо ДО либо после. И без "Докторов" а то парней засветили. Ну и если уже по всей строгости то можно спокойно его было сдать ментам. Ну после "прививки" а не в лес увозить...Ребята молодцы но не перегибайте. Народ сильно резкий у нас могут осудить такие действия. А так всё верно. Пора уже страну от это шелупони очистить. Парням из самообороны лайк) +10
МАКС ЗЕД Показати IP 16 Червня 2017 09:38
Чим відрізняється мусор від сепара ??? певно тільки формою та ксівою (посвідченням)
МАКС ЗЕД Показати IP 16 Червня 2017 09:41
Викрадення чи позбавлення волі 10 років тюрми, але ж ми в живемо в ж*п**ні, закон джунглів влаштовує мавп ?
коментатор Показати IP 16 Червня 2017 18:55
В мене просто немає слів. Люди пишаються самообороною. А мені гидко і страшно. Європейці недороблені. В каталашку всіх присутніх на відео, включно з п'яним ідіотом. Вся суть ура-патріотів в одному відео.
Андрій Показати IP 16 Червня 2017 20:06
Мегаповага хлопцям. Такий недоумок іншої мови не зрозумів би.
106 Показати IP 17 Червня 2017 23:22
Браво, VN!!! Гарна смажена сенсація. А відколи це самооборонівці почали носити чорні спортивні штани і кросівки замість камуфляжу в якості уніформи? А давайте припустимо, що цей мега патріотичний ролик зробили учасники варти порядку - вони ж патріоти, та й по чому можна визначити, хто це - самооборонівці, вартопорядківці, чи взагалі правосеки? Пошукайте уважненько, - там має бути візитка Яроша, або автограф Рижкова, або на крайняк шеврон Варти
усі на відео кончені Показати IP 19 Червня 2017 13:52
усі на відео конч*ні виродки
Анонім Показати IP 30 Червня 2017 13:59
беспредельщики еб*чие
Анонім Показати IP 30 Червня 2017 14:02
а парень по суте все говорил уефа хуефа это фашисты еб*чие
Правда Показати IP 29 Січня 2018 19:03
Ми йдемо в демократичну Європу такими варварськими методами? "Рупор Кремля" завтра покаже це відео, а ми знов будемо казати, що все це московська пропаганда і бендеровців в наших лісах немає. Братва з самооборони принизила і без того слабкий імідж країни. Для тих, хто досі не знає - бійцям самооборони платять зарплату, а в цей час в поліції нестача кадрів і в патруль беруть всіх у кого є руки і ноги, але туди "герої" чомусь не поспішають. Мабуть для них просто важко буде вивчити Закон, а ще важче його дотримуватись, адже патрульним пріусом в ліс на розваги їздити не вийде. Наслідки такі: 1.Поліція бездіє. 2. Самообороні ганьба. 3. Сєпар залишиться сєпаром, але збільшить армію однодумців.