USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

15-річний лучанин стріляв з пневматичної зброї у центрі міста

10 Вересня 2016 13:27
Хлопця з пістолетом, газовим балончиком та електрошокером затримали пізно ввечері 9 вересня у Луцьку біля входу в Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Як повідомляє «Волинь24», увагу пішого патруля Нацгвардії і поліції привернули постріли з пневматичної зброї.

15-річний хлопець, як виявилося, випробовував зброю.

Правоохоронцям він пояснив, що купив зброю для самозахисту. При цьому у хлопця знайшли сльозогінний балончик "Кобра 1-Н" – саме такий, який є на озброєнні у патрульній поліції. Окрім того, і електрошокер у хлопця виявився досить потужний.

Як повідомив активіст «Самооборони Волині» Олександр Ніколайчук, хлопця доправили у Луцький відділок поліції. Туди ж прибув його батько, який «був здивованим, де то все і за що придбав його син».

«А хлопець пояснив, що завжди хотів володіти такими речами» - інформує Ніколайчук.

До речі, дитині спецзасіб вільно продали в одному зі спеціалізованих магазинів Луцька.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрували звернення з закликом дозволити цивільним жителям носити зброю.
Електрошокер
Пневматичний пістолет
Балончик зі сльозогінним газом
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Андрей Воронов Показати IP 10 Вересня 2016 14:01
Согласно действующего законодательства, что пневматика, что баллончик, что шокер (вроде до 120 000 В) не подлежат ни регистрации, ни разрешений на ношение/хранение/использование и продаются в свободном доступе. А то что в парке стрелял — дурак. Отец дома даст пилюлей и правильно сделает. Изымать не имеют права, конфисковать тем более.
Просто Показати IP 10 Вересня 2016 14:30
А ви розумієте, що ви дозволи на зброю просите????????????? Вот вам приклади!
ахаха до Просто Показати IP 10 Вересня 2016 15:44
такі да, зброя повинна бути тільки в злочинців, а то їх ніхто боятись не буде.
Ха Показати IP 10 Вересня 2016 14:51
З 18 років
абвер Показати IP 10 Вересня 2016 15:38
Пневматика, флобера та газовий балончик продаються у магазинах вільно. Носіння та зберігання також вільні!!!!!!! У чому правопорушення? Беріть за одне місце тих хто краде в народу мільйони та мільярди.
Вова до абвер Показати IP 11 Вересня 2016 00:19
Таки Ха правий З 18 РОКІВ
Лекс Показати IP 10 Вересня 2016 16:02
Все бидло і шваль, яка любить людей мочити, вже на другий день після такого дозволу буде по місту зі стволом гуляти. А вчитель, чи вихователька не носять і не носитимуть зброї. Не потрібний такий дозвіл. А як так хочеться, то носи із собою пневматику. І налякати можна і покалічити, при потребі. Просто не ходи, не смали по парку і ніхто й не докопається)
Андрей Воронов до Лекс Показати IP 10 Вересня 2016 21:11
Ижевский «Байкал» точная копия «Макарова», даже из тех же запчастей сделан. Покупай и пользуйся. Полностью согласен с вами
Вова до Андрей Воронов Показати IP 11 Вересня 2016 00:22
Рыдкісне лайно, придатне лише для відкривання пляшок з пивом.
Вова до Лекс Показати IP 11 Вересня 2016 00:23
Бидло і шваль і так зі зброєю
цукен до Лекс Показати IP 12 Вересня 2016 07:55
Вы гоните порожняк. Интеллигенцию иудо большевики в 17 ом прошлого века приговорили. К 17 ому этого дело довершат. Так что лучше быдла пока нет.