USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Адекватну відповідь» терористам пообіцяв Порошенко

14 Червня 2014 14:50
Президент України Петро Порошенко оголосив 15 червня днем жалоби за загиблими військовими.

Про це йдеться у заяві президента, яка розміщена на офіційному сайті глави держави.

Він висловив глибокі співчуття родинам українських військових та прикордонників, які загинули 14 червня під час проведення Антитерористичної операції.

"Це велика втрата не лише для родин загиблих, а й для цілої країни. Україна в скорботі, але ми рішуче продовжуємо боротьбу за мир," – наголосив Порошенко.

Президент також відзначив, що всі, хто причетний до "цинічного терористичного акту такого масштабу", обов'язково будуть покарані.

"Україні потрібен мир. Проте терористи отримають адекватну відповідь," - заявив глава держави.

Президент доручив скликати засідання Ради національної безпеки і оборони, а Кабінету міністрів надати допомогу родинам загиблих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
вік Показати IP 14 Червня 2014 15:09
Відповідь має бути одна-зупинити війну відвести всі військові формування з ДОнбасу і сісти за стіл переговорів.Тільки так,бо на Донбасі не здадуться.
Українець до вік Показати IP 14 Червня 2014 15:40
А от ні[х*я, заккрити границю і вих...рити ту нечисть до останнього, а тоді можна і поговорити.
Анонім до Українець Показати IP 14 Червня 2014 16:25
П100% підтримую!!
Свят до Українець Показати IP 15 Червня 2014 01:50
А чего же ты, диванный воин, сам не едешь под Луганск границу закрывать? Купи себе бронежелет, штаны камуфляжные с сапогами , сала побольше в мешок ( Порошенко своих вояк этим не затрудняется обеспечить) Ружьишко тебе дадут и... ВПЕРЕД , ЗА ОРДЕНАМИ!!! Вот и посмотрим, как ты с другими украинскими, что ты нечистью называешь, посражаешься... Они то, на своей земле, хоть знают за что воюют. А таким , как ты туда бы не следовало со своими порядками лезть. А то, ненароком, и в ящике обратно могут отправить...
відповідь до Свят Показати IP 15 Червня 2014 05:53
коментар було видалено
Анонім до вік Показати IP 14 Червня 2014 17:49
Никогда!
Анонім Показати IP 14 Червня 2014 15:38
У зв'язку з останніми подіями, потрібно провести масоване бомбордування Лугандона. Досить жертвувати життям українських солдат.
А Показати IP 14 Червня 2014 15:39
де-хто таку надію плекав,що Порошенко буде ПРЕЗИДЕНТОМ! А вийшло як завжди--обіцянки і більше нічого,і нічого крім обіцянок і не буде.
Джулія до А Показати IP 16 Червня 2014 10:18
Порошенко-не маг, і за такий короткий час не може вирішити ВСІ проблеми України.
Укрнет Показати IP 14 Червня 2014 15:51
Тролі парашні самолайк страшный грех волосы на ладонях вырастут
Щось не так Показати IP 14 Червня 2014 15:53
Дебыли 2 чи один саме з собою переписуэться А і Б може точніше Х , і У
фенікс Показати IP 14 Червня 2014 16:05
відповідь має бути тільки одна - знищити всіх бандитів і повернути донбасу і луганську мир і спокій.. кожен росіянин, що прийшов зі зброєю на нашу землю - має бути знищений.. кожен зрадник, що підняв зброю проти своєї землі - має бути знищений.. тільки тоді прийде мир.
Українець до фенікс Показати IP 14 Червня 2014 16:07
І тільки так, рашу на парашу
лпдмуа а простише и до фенікс Показати IP 14 Червня 2014 16:14
ми всі за
Дончанин до фенікс Показати IP 14 Червня 2014 18:38
коментар було видалено
Укрнет Показати IP 14 Червня 2014 16:32
Тролі парашні самолайк страшный грех волосы на ладонях вырастут
Лучанин Показати IP 14 Червня 2014 16:34
"Адекватна відповідь" Порошенка буде тоді, коли кожен диверсійний транспорт з путінської Росії буде знищений на першому кілометрі української території!
Лучанину до Лучанин Показати IP 14 Червня 2014 16:44
Ти прав! 1000%!!!
Дончанин до Лучанин Показати IP 14 Червня 2014 18:43