USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Автомобіль, спалений у Луцьку, належить матері працівника МВС

16 Січня 2016 18:02
Автомобіль марки «BMW X5», який підпалили у Луцьку в ніч з 15 на 16 січня, належить матері працівника Територіального сервісного центру МВС України у Волинській області.

Про це повідомляють у прес-службі волинської міліції.

«О 5 ранку на лінію «102» надійшло повідомлення, що на вулиці Чернишевського скоєно підпал автомобіля. На місце події негайно виїхала патрульна поліція та слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції. Встановлено, що було здійснено умисний підпал.

Було підпалено автомобіль «BMW X5», який офіційно належить матері заступника начальника сервісного центру МВС України у Волинській області», – повідомляє начальник Луцького відділу поліції Ігор Муковоз.

З його слів, поки слідчі не встановили, чи підпал пов'язаний з виконанням працівником сервісного центру службових обов’язків.

Поліція проводить оперативно-розшукові та слідчі заходи.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Водночас зазначимо, що, як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, невідомі спалили авто BMW X5 коричневого кольору інспектору Андрію Вороніну. Свого часу чоловіка хотіли призначити заступником керівника Луцького МРЕВ.

Офіційно в Територіальному сервісному центрі міста Луцька за телефоном (0332) 25-22-82 відмовилися підтвердужвати цю інформацію, але і не спростували.

«О Боже, ви таким цікавитеся… Ми таку інформацію не даємо», – відповіла працівниця центру. На прохання передати слухавку Андрію Вороніну жінка кинула слухавку й на наступні дзвінки не відповідала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
мама вороніна Показати IP 16 Січня 2016 18:14
Але ти і *андон Андрєй...
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 18:22
все, что нажито честным тяжким трудом : куртка кожаная - две, портсигар импортный ...
Анонім Показати IP 16 Січня 2016 18:48
Невимовно шкода того Вороніна,тож так "пахав"бідолага чесним трудом,ай,яй,яй!
АС Показати IP 16 Січня 2016 18:56
В Нас все майно переписане на пенсіонерів,пенсія прийде і купить новий Х6 да і все
костя Показати IP 16 Січня 2016 18:58
він би ще на бабусю зареєстрував) ото новина, варта окремої статті, однозначно!
автомобіліст Показати IP 16 Січня 2016 20:51
Воронін, бидло з била......Хабарник. Його пропихнули в роботу МРЕВ керівництво СБУ. Якщо хтось з читачів був у МРЕВ, то Вороніна запамятав візуальн. То це те високе, жирне, сракасте та короткострижене бидло. Та й телефончик айфон 6 не поганий має. З рєшалами з МРЕВ щодня обідає. Де ж та люстрація працівників МРЕВ та відкритий оголошений конкурс набору нових людей. Де антикорупційний комітет чи бюро, а внутрішня безпека ГУНП Волинської обл., чим займається? От хай перевірють де мамуся Вороніна взяла бабло на Х5.
ОООООО Показати IP 16 Січня 2016 20:58
Ой-ой люди поспівчувайте вони ж на зарплату це купили. І в деклараціях мабуть вказали всі доходи ,от і вуийшов х5
Ігор Показати IP 16 Січня 2016 21:00
Бережи Вас Бог! Всіх чесних, порядних і працьовитих
Митяй Показати IP 16 Січня 2016 21:10
Народ з задоволенням читає такі новини і хоче побільше таких новин
Оксана Показати IP 16 Січня 2016 21:13
Не новини а один крімінал для зеків. А ще щось в Луцьку відбувається . Який хазяїн такі і новини...
Анонім до Оксана Показати IP 16 Січня 2016 21:52
Сайту, чи міста?
Куку Показати IP 16 Січня 2016 22:58
Дружина розповіла що читала на фейсбуці що йому спалили авто за те що він не хотів брати хабарі та усього рік як там працює. А я їй у відповідь: він до того як там працювати рішалою проходив певне три чи якщо не більше років у тому мрео, касу він брав там дай боже. Вони там за тим вікном сидять і роблять такий вираз обличя зайнятих справами рішал які пачками їм носять документи а простого громадянина який самотужки хоче поставити авто навіть незамічають(ублюдкі) Там кодло хабарників їх всіх потрібно звільнити і не приймати на такі посад.
спостерігач до Куку Показати IP 16 Січня 2016 23:57
не бере????? так він бульдозером гребе. дійсно куди ВБ та СБ дивляться. ах да - так він же на кожному кроці кричить що СБ його покровителі.
Ігор до Куку Показати IP 17 Січня 2016 21:13
Давай тебе туди влаштуєм. Як тобі така ідея?
Остап Показати IP 16 Січня 2016 22:58
Зверніть увагу й на інше: а чи розповідалам раніше міліція про такий випадок? Навряд чи, правла? То ж щось да змінюється?
Добрий Показати IP 16 Січня 2016 23:01
Цікаво коли Андрійко став заступником, нащо таке городити Муковозу
лучанин до Добрий Показати IP 16 Січня 2016 23:18
ну так андрюша себе давно позіціонірує замом. він як петровського добив на посаді зама то даавно хотів пересісти в кабінетік. Валєра бійся таких друзів........
Ас Показати IP 16 Січня 2016 23:51
Чому чиновники катаються на BMW? Слава Волинському Робін Гуду побільше таких хлопців які боряться зі злом нехай і таким способом,а що прокуратура не бачила хабарника?
Анонім до Ас Показати IP 17 Січня 2016 00:35
а там що інші ? ворон ворону ока не виклює
до АС до Ас Показати IP 17 Січня 2016 10:18
Прочитай функції прокуратури, а тоді ляпай.
Джек Показати IP 17 Січня 2016 10:40
Якщо вам не подобається оформляти через рішал-робіть самі.При чому він якшо начальнік п****с.А якшо він,то дайте в табло
Саша до Джек Показати IP 17 Січня 2016 13:29
Не подобається чере рішал, але коли треба самому зробити і швидко, то набігаєшся цілий день, і як завжди - номерів нема, техпаспортів нема, база не працює і т.д.!!!! От і приходиться переплачувати 1000 грн за постановку і 500-600 за зняття....
назріло до Саша Показати IP 17 Січня 2016 19:48
Згідний. А от номерними знаками розпоряджається, екс начальник ., теперішній іспектор Власюк Сергій Григорович. Який півтора року судився щоб його поновили в МРЕВ хоча б на посаду інспектора. С*отина, всетаки добився свого. І ніхто не дивиться на те що Власюка погнали з МРЕВ та міліції за те що його було притягнуто до кримінальної відповідальності за злочинени вчинені ним коли він був ще начальником. Хоча, його потім пропустили через амністію. Але амністія не є реабілітуючою обставиною. Мать моя рідна, куда ми котимся....... яка нафіг європа.
лучанка Показати IP 17 Січня 2016 11:22
Саме головне, що ніхто цих злодіїв-хабарників не садить і не люструюють ,а прикидаються вони овечками, а дураки ми, бо на це дивимось і не можемо нічого зробити. Оце недавно дивилась по Волинському телебаченню передачу з участю Шпиги.Такий жирний фейс, а говорить ангельським голоском, а у нас зарплата 2 тисячі. І,як язик повертається таке говорити.На кого розрахована його мова,на діток маленьких, а чому ніхто не рахує їх витрат, які сягають мільйони.Ну,як можна одержувати 2 тисячі, а жити з розмахом на мільйони. І це так живемо кожен чинуша,кий хоч на краєчок сів у це корито.мЦе називається я согла з ума.
День Показати IP 17 Січня 2016 12:31
Сррава в тому, що поліція, яка приїхала на виклик, говорила, що держслужбовець, який був власником Х5 не сильно переживав, і говорив, шо до літа заробить на нову. Отак от бідно живем
1111 Показати IP 17 Січня 2016 14:02
Навіть, якщо і за місяць заробить на новe авто, то історія давно показала, що на чужому горі і крадених грошах щасливого життя ще ніхто не побудував Так, що хай купує живе і думає, а життя справедливе розставить все по своїх місцях. Аксіома
Анатолійович Показати IP 17 Січня 2016 21:21
Всі, хто щось коментує, працюйте сумлінно на своїх посадах. Почніть із себе і дивіться на себе, хороші милі і пушисті) так і хочеться всіх вас на найкращих посадах бачити... Трудіться, не лінуйтесь
Знайте що нечесна Показати IP 17 Січня 2016 22:18
і нова запламениться....
Рома Показати IP 19 Січня 2016 00:21
Коли вже Муковоза знімуть??? Він крім того що на хабарах сидить, так ще і нічого не робить (від природи не здатний бути начальником, напевно) і іншим не дає робити свою роботу!!!