USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Білого хотіли не затримати, а вбити, - друзі загиблого

25 Березня 2014 21:48
У "Правому секторі" заперечують інформацію про те, що завданням спецоперації було затримання одного з лідерів Правого сектору Сашка Білого (Олександра Музичка). Вони переконують, що правоохоронці мали намір вбити активіста.

Про це в ефірі "Громадського телебачення" заявив друг вбитого, член "Правого сектору" Сергій Пандрак, - пише Українська правда.

Нагадаємо сьогодні вночі біля Рівного Сашка Білого вбили.

Зі слів Пандрака, на Білому було розірвано футболку, аби перевірити наявність на ньому бронежилета.
"Той, хто порвав футболку, стріляв йому прямо в серце. То був контрольний постріл", - сказав Пандрак.
Активіст "Правого сектору" повідомив, що Сашко Білий відмовлявся носити бронежилет. "Я офіцер, я знаю, це був контрольний постріл", - наголосив друг убитого.
За словами Пандрака, на момент спецоперації разом із Білим було три охоронці.
Крім того, він запевняє, що Білий стояв без зброї. "Свій автомат Калашникова Білий лишив у машині. Тому стояв без зброї", - заявив активіст ПС.
Він також повідомив, що на зап'ястях Сашка Білого чітко видно сліди від металевих наручників.

При цьому Сергій Пандрак зауважив, що слідів насилля на тілі не було. Він повідомив, що активісти мають відеозапис із камер спостережень.

Друг загиблого висловив здивування тим, що спецоперація проводилася у людному місці. Пандрак переконаний, що завданням спецоперації було вбивство Білого, а не його затримання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 21:57
Білий застрелився сам і в 95-му Кравченко сам себе застрілив в голову... І в країні керували одні і ті ж - помаранчево-білі.... На протиурядові розкольницькі події на Сході країни влада не реагує. Состояние и активы. В феврале 2008 года журнал Фокус в списке 130 богатейших украинцев поставил Авакова на 67-е место. Эксперты издания оценили состояние губернатора Харьковщины в $385 млн.. При этом было отмечено, что годом ранее оно равнялось $300 млн. АКБ Базис зарегистрирован Нацбанком Украины в 1992 году. Располагает филиалами в Днепропетровске и Киеве. В мае 1995-го в него влился бывший филиал Харьковского инвестиционного коммерческого банка по развитию легкой промышленности Интерстройбанк. Среди партнеров банка - АО Инвестор, АО Турбоатом, ЗАО Теплоэлектроцентраль-3, Областное коммунальное предприятие Харьковские теплосети, КП Харьковские тепловые сети, ОАО УЦЭБОТнефтегаз, ЗАО Хлебозавод Салтовский, ООО Украинская чайная фабрика АхмадТИ, Дублянский спиртовой завод, Новопокровский государственный комбинат хлебопродуктов. Базис входит в состав финансово-промышленной группы Инвестор. Учредитель и владелец контрольного пакета акций (50,55% уставного капитала банка) - АО Инвестор, основным "контролером" которого называют Авакова. По данным Фокуса, ФПГ Инвестор координирует деятельность порядка 40 разноотраслевых предприятий. В т.ч. в сфере энергетики, по производству и продаже в Украине популярной марки чая Ахмад.
правда до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 22:07
То ти не гальмуй, а далі інфу рий і викладай ВСЮ!!! Що владу у країні БЮТоголові захопили і керують всім! Турчинов (аж дві посади), Яценюк, Аваков, Парубій... Всі основні пости і мета їхнього Майдану було - звільнення ЇЇ з послідуючим посадженням на трон! А всі повірили у гасла у непідписання асоціації і пійшло поїхало аж до розподілу країни... і всіх розвели як котят! А далі - цяцькатись з вами не будуть і нового Майдану вже не буде, це їхне "дитятко" разом з США і вони всіх ... хто проти них піде!!! Хавайте далі і обирайте президентшу, ще ковтнете...
8674432 до правда Показати IP 25 Березня 2014 22:28
На трон вона не дошкандибає - дуже високо дертися при її болячках і на високих підборах. Та ще й на шляху до трону скількох людей треба буде положити. Скоріше люди їм ноги(щоб не повтікали) і руки(щоб не крали) повикручують.
кривда до 8674432 Показати IP 26 Березня 2014 10:17
Браво! А українці вже не ті, ой не ті...
1010 Показати IP 25 Березня 2014 22:05
В январе 2012 года прокуратура открыла уголовное дело по ст. 365 Уголовного кодекса Украины на Арсена Авакова по факту злостного превышения власти и должностных полномочий, повлёкших тяжкие последствия. 21 марта 2012 года Аваков был официально объявлен в розыск Интерполом.
1111 до 1010 Показати IP 26 Березня 2014 08:39
http://uapress.info/uk/news/show/19604
Игорь Показати IP 25 Березня 2014 22:06
Саша Белый - отъявленный уголовник, по которому давно зона плакала. В этой смерти нет ничего удивительного. Он и так довольно долго протянул.
Наталка до Игорь Показати IP 26 Березня 2014 10:19
А для мене він простяк, "мужик з народу", а такі мені подобалися завжди. Такий собі народний месник. Шкода його. Нехай земля йому буде пухом...
Луцьк Показати IP 25 Березня 2014 22:20
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 25 Березня 2014 22:21
коментар було видалено
дійсність Показати IP 25 Березня 2014 22:22
http://vse.rv.ua/news/1395775941-u-rivnomu-oprilyudnili-video-z-vbivstva-oleksandra-muzichka.html подивіться запис і зробіть висновки
Махновець Показати IP 26 Березня 2014 03:32
Той хто вирішив що мир наступив, помиляється!ще путінці і ті хто його підтримують привезуть януковича в київ на білому танку!Бєлого грохнули вчасно, він би не дав точно кататися танкам по рівненський землі!
Махновець Показати IP 26 Березня 2014 03:32
Той хто вирішив що мир наступив, помиляється!ще путінці і ті хто його підтримують привезуть януковича в київ на білому танку!Бєлого грохнули вчасно, він би не дав точно кататися танкам по рівненський землі!
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 06:10
Следующий Ярош!
поправка до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:13
Скоріше, Данильчук)))
сашок Показати IP 26 Березня 2014 09:12
коментар було видалено
шапкокрад Показати IP 26 Березня 2014 09:13
теперь они друг друга мочить будут, а когда перестреляют - придет янычек и все разрулит...
Igorock Показати IP 26 Березня 2014 11:49
Революція як завжди пожирає власних дітей.