USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП біля Луцька: одне авто злетіло з дороги, інше – перекинулось. Відео

10 Липня 2018 21:52
Дорожньо-транспортна пригода сталася у селі Милуші Луцького району.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новин повідомили очевидці аварії.

Так, близько 21 години на перехресті у Милушах зіткнулися «Мерседес» та «БМВ».

Як розповіли свідки події, водій БМВ на великій швидкості зіткнувся з Мерседесом, який рухався попереду та повертав з головної дороги. Внаслідок удару БМВ злетіло з дороги та застрягло на бордюрі, а Мерседес лежить перекинутий на протилежній стороні траси.

Пасажиру, який перебував у одному з авто, викликали швидку, але він відмовився від госпіталізації.

На місці працюють слідчі, які з’ясовують обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
333 Показати IP 10 Липня 2018 22:06
Вангую шо беха на бляхах а мерс на укр. Судя по темі обидва винні но мерса запишуть як винуватця тому 24 : 4
Лучанин до 333 Показати IP 11 Липня 2018 14:37
А звідки ви взяли що винен водій Мерса, там навіть натяків немає щоб хоч щось вказувало на його провину. Хіба що в когось знайдеться відеореєстратор де чітко буде видно що він не ввімкнув покажчик поворотів. От рахунок ведете, проте вангую що ПДР ніколи в житті не читали.
333 до Лучанин Показати IP 11 Липня 2018 17:39
Тому що існує така практика в Україні, коли один йде на обгін, а другий повертає і у випадку ДТП вину складують на авто що повертає(в залежності хто повертає звісно). Не буду лізти і шукати відповідні пункти правил в ПДД, но обгін на поворотах чи перехрестях карається меншою карою ніж ненадання переваги у русі. Дорога без розмітки, знаки якщо і є то добре. Я не бачив місця ДТП і не знаю куда він так повертав, якщо до себе в двір то йому точно попа. А на рахунок поворотів це пофіг тому що вони не надають перевагу у русі. На основі чого зроблено таке шалене умозаключення про те, що я не читав ПДР? з фразиі про "він не ввімкнув покажчик поворотів" в мене склалося враження, про те, що ти один із тих, хто включає поворот і повертає.. то є так? до чого ця фраза?
до 333 до 333 Показати IP 11 Липня 2018 17:46
він не в двір повертав, а в повноцінну другорядну дорогу, доречі районного значення!!!, там по всій логіці все життя суціільна розмітка, про який обгін можна говорити???
123 до до 333 Показати IP 11 Липня 2018 19:35
Це вже вияснить слідство. Обоюдку оформлять да і все.
Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 22:12
Полішук + тді + хороша дорога......
222 до Євробидло Показати IP 10 Липня 2018 23:20
Ну не кажи, виїхати на головну дорогу не може нормально.......
до 222 до 222 Показати IP 11 Липня 2018 00:15
те що написано це брєд, мерс повертав з головної, а бмв влупило ззаду!!!
333 до до 222 Показати IP 11 Липня 2018 09:15
Нажаль навіть в такому випадку його зроблять винним. Розмітки забороняючої обгін там не бачу, знаки хз чи є, а вот при повороті водій має пропустити авто яким може створити небезпеку. Подібних аварій було багато, і практично завжди роблять винним того, хто повертає. Були навіть випадки коли дві сплошні летун взаді пересікав, і всервіно винним не був.
до 333 до 333 Показати IP 11 Липня 2018 12:42
звідки такі факти? правила для чого писані були? тим більше там перехрестя і зупинки з пішохідними переходами, коли немає розмітки то на знаки дивитися треба!
5.45 Показати IP 10 Липня 2018 23:20
якщо bmw на бляхах-то це деб*л помножений на 2. Факт.
Автоексперт Показати IP 10 Липня 2018 23:44
Самий слабий бензиновий - Mercedes-Benz E 200 E-class Kompressor 2001 Машина тяжка а двигун M111
до експерта!!! до Автоексперт Показати IP 11 Липня 2018 00:17
з чого ти взяв що там такий двигун?))) не сміши мої сандалі!!!
мерсовод до Автоексперт Показати IP 11 Липня 2018 06:45
Дурень. Хто тобі сказав, що М111 з компресором найслабший двигун? Цей "найслабший" двигун має 186 к.с. Для прикладу - OM613 (3.2 CDI) - 198 к.с., 3.0 TDI - 177 к.с. ОМ 613 (2,7 CDI) - 170 к.с. Двигун М111 без компресора - 136 к.с. І в ОМ 606 (3.0 Diesel) - 136 к.с. То 3 літровий дизель - їде, а 2.0 - не їде?
Експертам мерсоводам до мерсовод Показати IP 11 Липня 2018 10:27
Це все звичайно добре, вікіпедію всі знають де знайти, але до чого тут ваші коментарі якщо в цей мерс влетіла БМВ? він міг би їхати і з двигуном від ВАЗу, від цього нічого не змінилося би...а двигун там 3,2 CDI!
444 Показати IP 10 Липня 2018 23:46
21 рік водію, напевне взяв машину, досвіду мало, побачив шо може проскочить тай поїхав, не врахувавши швидкість бмв, це все з досвідом приходить, що перед тим як виїхати потрібно не лише подивитися чи далеко машина, ай на скільки швидко вона доїде. А водій бмв потенційний вбивця, Судячи по пошкодженням автомобілів, швидкість і справді мала бути дуже високою. Питання, як можна гнати на перехресті, де розвертаються маршутки, де пообидві сторони маршрутні зупинки, відповідно пішохідний перехід. Вот і зустрілися. В цій ситуації шкода батьків
до 444 до 444 Показати IP 11 Липня 2018 00:19
ще раз кажу, він повертав з головної!!! з Луцька на ліво!!!, БМВ наздогнало ззаду здійснюючи обгін по зустрічній!!!
555 до до 444 Показати IP 11 Липня 2018 07:25
Скільки вже там версій крутили, це сама адекватна(хоча мерса винесло дивно), мєнти мені говорили що мерс виїжав з другорядної і не пропустив, а водій бехі зняв номера і відмовлявся предявляти посвідчення водія, роблю висновкі що воно якось не чисто
до 555 до 555 Показати IP 11 Липня 2018 10:30
БМВ лєва, того й номерні знакі познімав, без документів вона
Онаній до до 444 Показати IP 11 Липня 2018 08:38
ну якщо так то таки да на бмв в любому випадку д*біл але чи мерс включив поворот?і в будьякому разі коил повертаєш даже з головної треба дивитис ьп озеркалам а не сліпо вмикат иповорот і робиит маневр...сам ж ціліший був би
Лучанин до Онаній Показати IP 11 Липня 2018 14:52
А тепер повільно прокрутіть свої дії починаючи з "1.ввімкнув поворот. 2.подивився в бокове дзеркало заднього виду - чисто ..." Далі як, в дрібницях? Вас не бентежить "БМВ на великій швидкості зіткнувся з Мерседесом"? Скільки в дзеркало не дивися, а "на великій швидкості" прозріти не дасть!
Очевидець Показати IP 11 Липня 2018 01:13
Обидва авто їхали в одному напрямку, мерседес повертав на ліво зі сторони Луцька! БМВ винуватець ДТП! Зверніть увагу, що БМВ практично влетів в зупинку, а мерс на пішохідній зоні лежить, могло би бути все набагато страшніше(
Алекс Показати IP 11 Липня 2018 07:59
туда долб**бам и дорога Смотреть даже не хтиться
111 Показати IP 11 Липня 2018 09:30
25 : 4. |||| +1 ВАЗ та Opel Combo в рованцях(укр). і одну не плюcовав так як не видно номерів(мерс і сеат на боженка)