USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

ДТП у Луцьку: автівки зіткнулися «лоб у лоб»

17 Листопада 2015 10:28
Дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів «Фольксваген» та «Рено» трапилася сьогодні у Луцьку на вулиці Ківерцівській, – повідомляє «ВолиньPost».

Згідно з попередніми даними, водій «Фольсквагена», який рухався в сторону Ковеля, виїхав на зустрічну смугу і скоїв лобове зіткнення з автомобілем «Рено».

Двох пасажирів «Фольсквагена» та одного з «Рено» забрала «швидка».



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 10:44
На лобовому склі легковика видно сліди 2х непристебнутих голів. Задумайтесь
Анонім до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 11:24
та шо
Анонім до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 11:26
Нічого тут думати, природній відбір, якщо комусь досі не ясно, що пасок безпеки, він для ВАШОЇ ж безпеки, хай дурні б'ються головами і вилітают з авто
Роман до Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 17:21
я сам завжди пристібаюсь, але в мене товариш потрапив в серйозне дтп на великій швидкості, так його те і врятувало що був не пристібнутим і вилетів з машини...
А ще до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 11:35
краще задуматись чи варто обганяти в такому місці!!!
Дуся Показати IP 17 Листопада 2015 11:17
Чомусь люди нехтують елементарними правилами безпеки не пристібуючи ремени, вважаючи це зайвим елементом, але інколи саме ремені безпеки рятують від важких травм і сметрі......
лучани Показати IP 17 Листопада 2015 11:30
Рено на жовтий сигнал не пропустило гольф
ЕЕЕ до лучани Показати IP 17 Листопада 2015 12:16
сигнал чого?)))
лучанка до лучани Показати IP 17 Листопада 2015 12:25
ага...бо гольф мав повертати в бровку, на зустрічній смузі...