USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку мікроавтобус в’їхав у маршрутку: 10 постраждалих. ОНОВЛЕНО

19 Червня 2016 14:46
На розі вулиць Гордіюк та Кравчука вантажний бус в'їхав в маршрутне таксі 31 маршруту. В результаті кілька людей отримали травми.

Про це повідомляє Громадський транспорт Луцька у ВК.

На місці аварії працювало чотири бригади швидких. Травмованих виймали через вікно.

Як повідомляє Патрульна поліція Луцька, близько 13.30 на вулиці Гордіюк трапилась ДТП з потерпілими.

Рухаючись по вулиці Гордіюк, маршрутка № 31 здійснювала поворот наліво на вулицю Кравчука. Назустріч на вулиці Гордіюк рухався Opel Vivaro, який зіткнувся з боковою частиною маршрутки в момент її повороту.

У результаті ДТП – близько 10 потерпілих госпіталізовано в лікарню.

На даний момент патрульна поліція забезпечує охорону громадського порядку на місці ДТП та регулює рух транспорту. Вулиця не перекрита.

Працюють слідчі.

Згідно з інформацією лікарів, у потерпілих здебільшого черепно-мозкові травми та численні посічення, які зшиватимуть. Обстеження людей тривають.

Загрози для життя наразі немає.
Відео надане користувачами сайту (18+)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 98
ЮРКО Показати IP 19 Червня 2016 14:53
Ще кілька фото з ДТП https://vk.com/club122740823
Л Показати IP 19 Червня 2016 15:01
Живу біля цього повороту. Так хотіла б просити не рекламу на білборді а оголошення для шоферів: ЗБІЛЬШІТЬ СВОЮ ПИСЛЬНІСТЬ. бУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ. Неймовірна кількість ДТП саме чомусь на цьому перехресті. Дай Бог всім бути живими. А ушкодженим поможи Боже.
Л Показати IP 19 Червня 2016 15:19
На цьому перехресті треба на білборді написати для шоферів великими буквами: БУДЬТЕ ПИЛЬНІ. ОБЕРЕЖНО. Бо живучи біля цього повороту бачу як багато та ДТП.
очевидець Показати IP 19 Червня 2016 15:37
відео аварії https://www.youtube.com/watch?v=z05L2quFBzQ&feature=youtu.be
очевидець Показати IP 19 Червня 2016 15:38
На відео видно як вони обоє хотіли проскочити на жовте світло .
Л до очевидець Показати IP 19 Червня 2016 16:35
В нас звичайно демократична держава і ніби все всім дозволено і толерантність до всього( і голубих теж). Подивилась відео. Але такі матюки ім'ям матері в таке свято велике! шановний очевидець покайтесь прямо відсьогодні і більш не хуліть. Мат це молитва диявольській силі, це призивання імен сатани хуління імені матері... Цим оскорбляється і Богородиця. Ікони в машинах і не молитва а матюки на устах. Люди кайтесь в чорноязиччі. Життя нелегке але краще молитись Бог поможе. Храни всіх Господь.
Анонім до Л Показати IP 19 Червня 2016 18:52
Підтримую.На Скількі наша молодь далека від Бога,просто жах!
Петро до Л Показати IP 20 Червня 2016 03:58
Ну і до чого тут ваше причітаніє про покаяття? Людина просто відео скинула як очевидець, а ви вже йому разом з Богогородицею купу гріхів приписуєте!
Андрій до очевидець Показати IP 19 Червня 2016 17:13
Проскочили...
777 Показати IP 19 Червня 2016 15:39
судячи по фото,не міг бус рухатися на зустріч,він вїхав перпендикулярно в бік маршрутки
А Показати IP 19 Червня 2016 15:47
Глянь відео , їх обох розвернуо .
Тарас Показати IP 19 Червня 2016 15:47
судячи з фотографій, опель не міг їхати по вулиці Грдіюк і вліпити в бік
Н до Тарас Показати IP 19 Червня 2016 22:04
Томущо автобус повернув наліво і машина в їхала їй в бік
А Показати IP 19 Червня 2016 15:57
З таким темпами скоро всі маршрутки переб'ють...
Вася Показати IP 19 Червня 2016 16:15
що мішало бусові збавити швидкість якщо там могли бути ще пішоходи
А Показати IP 19 Червня 2016 16:20
придивіться на сфітлофор начало моргати зелене значить бус литів на червоне
111 Показати IP 19 Червня 2016 16:26
бус їхав на червоне видно на відео зара всі так їздять
222 до 111 Показати IP 19 Червня 2016 16:41
А маршрутка тоді як їхала? Якщо бус на червоне то і маршрутка також але це не знімає вини водія маршрутки він в будь якому випадку повинен переконатись що поворт чи маневр буде безпечний.
11111 до 222 Показати IP 19 Червня 2016 18:17
Якщо на перехресті закінчуєш маневр то в тебе хтось має вїхати і по друге в місті нема що летати!
222 до 11111 Показати IP 19 Червня 2016 21:02
Якій закінчував маневр по відео видно що він як їхав так і почав повертати спішив проскочіти не притормозив і не переконався що хтось також проскочіти хоче але в нього перешкода зправа. навіть пішохід на переході має перевагу і авто повинні пропустити пішохода но більшість з них не всі дивляться по сторонах щоб не потрапити під машину а маршутка везе людей він повинен переконатись в безпеці повороту
333 до 222 Показати IP 20 Червня 2016 15:33
"і не переконався що хтось також проскочіти хоче" - стосується обох! Гнати під сотню - ускладнення дорожньої ситуації до Аварійної для інших учасників руху. Тоді хто створив аварійну ситуацію той що проскакував на умовно дозволяючий сигнал світлофора чи той який вже тривалий час летів, притому на шаленній швидкості намагався перетнути регульоване перехрестя ?
444 до 333 Показати IP 20 Червня 2016 18:57
Нове у ПДР: "умовно дозволяючий сигнал світлофора"))). Там не таке гігантське перехрестя, що можна ще заїхати на зелений, а "закінчувати маневр" на червоний. Якщо обоє їхали на зелене - вина однозначно маршрутника, якщо на "умовно жовте" - вина обох. І в будь-якому разі, чия б не була перевага у русі - обовязок водія НЕ ДОПУСТИТИ аварії. Тим більше це стосується того, хто везе інших.
99999 до 222 Показати IP 22 Червня 2016 15:38
При повороті вліво, треба пропустити зустрічний рух...або преконатися, що на зустріч ніхто не їде...маршрутчік цього не зробив, він навіть не притормозив толком на повороті
Лучанин Показати IP 19 Червня 2016 16:58
На відео видно, що маршрутка виїжджає на перехрестя на жовте світло світлофора (заборонений маневр 8.7.3. Сигнали світлофора мають такі значення: ґ) жовтий забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів; ) Так що винуваті обидва водії. Будьмо уважні.
Андрій до Лучанин Показати IP 19 Червня 2016 22:07
Все одно винуватіший водій маршрутки. При будь-якому сигналі свілофора у маршрутчика ПЛЮС лівий поворот, так що він по-любому мав би пропустити буса. Але той думав що інший зупиниться, а інший думав що той не поїде - от так і вийшло. :(
поліцай до Андрій Показати IP 20 Червня 2016 02:15
Даа. Два дібіла ето сіла. Бус тоже по ходу соточку чавив, хоча да, більше винуватий маршрутчик, всьотаки не дрова везе, в два раза уважніший має бути. Аби всі живі і здорові були.
мартин до Лучанин Показати IP 20 Червня 2016 04:06
Якби маршутчик секундо пізніше стартонув то протаранив би буса! Опель як не крути винуватий бо навіть ща 100 метрів можна побачити перешкоду і натиснути на гальма
Саша Показати IP 19 Червня 2016 17:03
корестуйтесь правилами ддд і буде все гаразд
Тарас до Саша Показати IP 19 Червня 2016 18:03
Саша, ти в школу ходив? К о р е с т у й т е с ь !!!! Ви в слові х... три помилки робите?
Саша до Тарас Показати IP 19 Червня 2016 18:28
Дай дураку дорогу
Анонім Показати IP 19 Червня 2016 17:35
І він не дрова везе а людей . Чього він проскакував перед бусом? убуса навіть часу не було зреагувати .
скептик Показати IP 19 Червня 2016 18:16
винен водій маршрутки - не надав перевагу в русі бусу
Коля Луцьк до скептик Показати IP 20 Червня 2016 01:46
З чого ви взяли??????? І пишиться буса ане "бусу"
Алла до Коля Луцьк Показати IP 20 Червня 2016 10:32
не "пишИться", а "пишЕться", а от "бусу"- правильно, відповідає в давальному відмінку на питання "чому?"
Умнік Показати IP 19 Червня 2016 18:18
Маршрутка проскакувала на жовтий, а бус на червоний. Два водії винні. Аварія сталася в 13.13...
Ваня до Умнік Показати IP 20 Червня 2016 01:50
Ви це бачили ,можете засвідчити умнік
Пенсіонер Показати IP 19 Червня 2016 18:21
Ненавиджу маршрутки. Ненавиджу саме слово - маршрутка . Ніколи не сідаю в ті корита на колесах з дятлами за кермом.
Горе Показати IP 19 Червня 2016 18:47
Водії полішуки з Маневицького, Старовижівського, Ратнівського районів. Вони звикли їздити по лісі а тут великий рух ось і наслідки..... .
Ваня до Горе Показати IP 20 Червня 2016 01:55
А ти хто????
саша Показати IP 19 Червня 2016 19:14
На відео чітко видно що відразу після удару інші авто рухалися через перехрестя по вул. Гордіюк. А значить горіло зелене світло по вул. Гордіюк.ПДР порушив водій китайської кансерви а саме маршрутки, яка була виготовлена напевне на луцькому автозаводі. Цікаво пан гунчик теж такою їздить?рівень безпеки автобуса видно на фото пошкоджень.не думаю що водій на бусі їхав в межах міста двісті. Якби рівень захисту маршрутки був би європейський то і покалічених людей було б в рази менше.
Правда до саша Показати IP 19 Червня 2016 22:39
А ти хто? Не полішук? На поліссі живши
Andriy789 до саша Показати IP 23 Червня 2016 13:23
Саме ця не на Луцьком автозаводі, а в Черкасах
саша Показати IP 19 Червня 2016 19:15
Молодець і не сідай там і без тебе м**аків вистачає.
Анонім Показати IP 19 Червня 2016 19:40
Вся Волинь, то є ПОЛІССЯ.... "Знатоки історії'"
Анонім до Анонім Показати IP 20 Червня 2016 00:17
Вчи географію і здивуєшся, що Луцьк аж ніяк не входить у Поліську зону.Північна частина Волинської області – низинна, вкрита лісами (західна частина Українського Полісся), південна лежить на Волино-Подільській височині. Із заходу на схід область перетинає смуга горбів (Любомльсько-Столинське пасмо або Волинська гряда).
Поліщук до Анонім Показати IP 21 Червня 2016 17:31
Луцьк, як раз, лежить на межі Полісся і Лісостепу. Полісся займає 3\4 площі Волинської області.
лучанка Показати IP 19 Червня 2016 19:59
При чому тут полішуки? Ви звідки - із Луцька, а в Луцьк- звідки? Всі міста населені селами, а летати так за пасажирами водіям маршруток - заборонити , самі спішите на той світ, то в ваших руках безпека і життя тих, хто в салоні.Тендери на перевезення виграють багаті (тобто злодії чи спекулянти) , а культура водіїв та їх відповідальність вкрай низенька або й зовсім відсутня. От нехай ХАЗЯЇН маршрутки проплатить лікування людей і набирає достойних водіїв, а не яких-небудь зате СВОЇХ....
Лучанка Показати IP 19 Червня 2016 22:23
Навіть якщо не враховувати світлофор, у водія маршрутки перешкода справа, тому він зобов'язаний був переконатись у відсутності перешкоди і пропустити бус. А він навіть не загальмував до повної зупинки перед поворотом. Забули геть ті маршрутчики що не дрова везуть а людей...
Назар Показати IP 19 Червня 2016 22:35
Мені здається що винен водій буса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДАІ до Назар Показати IP 19 Червня 2016 23:29
Назар.Подивись відео .Якщо ти маєш права, то тобі треба їх спалити,а якщо ні ,то вчи ПДР.
Пасажир Показати IP 19 Червня 2016 23:09
Як маршрутчику, так і водію віваро був однаковий сигнал світлофора (так як вони рухались по одній вулиці в зустрічних напрямках). Навіть при фіолетовому світлі світлофора водій маршрутки мав надати перевагу зустрічному руху або впевнитись в безпеці повороту при зупинці віваро на світлофорі.
Микола до Пасажир Показати IP 21 Червня 2016 00:25
Не факт що одинаковий сигнал світлофора. Біля цумц був світлофор років два. Там з однієї сторони вмикався червоний, а з іншої, від драм театра і в сторону волі, горів зелений. На ковельській і зараз вісить світлофон, біля спирт заводу, де так само. А от те що водій маршрутки хотів проскочити, то факт. (((
Анонім Показати IP 19 Червня 2016 23:46
Винен водій маршрутки більше ніж водій буса.
Коля до Анонім Показати IP 20 Червня 2016 01:40
Ачому водій маршрутки ??? Поясніть будьласка!!!!!!!!
Анонім Показати IP 19 Червня 2016 23:53
На мою думку просто потрібно встановити нормальний світлофор з обох сторін з стрілками і проблема пропаде
Водій до Анонім Показати IP 20 Червня 2016 00:02
В УКРАЇНІ ПРОБЛЕМА БУДЕ ПОКИ НЕБУДЕ КУЛЬТУРИ
Пасажир до Анонім Показати IP 20 Червня 2016 00:10
Стрілки на окулярах
Анонім Показати IP 20 Червня 2016 00:08
Водій маршутки як моргало зелене був на перехресті і по правилам він завершує маневр а бус пересікав пішоход на червоне
Лена Показати IP 20 Червня 2016 00:13
Винен водій "Opel Vivaro"...він поїхав зі швидкістю за 80 км/год...тай щей на червоне
Юра до Лена Показати IP 20 Червня 2016 09:58
Водій Віваро завершав рух і водій маршутки мав пропустити його, винен водій маршутки
Oleg до Лена Показати IP 20 Червня 2016 11:21
За те що водій Опель Віваро поїхав на червоне і щвидше дозволенної швидкості 60 км/год в місті - заплатить штраф. А Водій маршрутки позбудеться прав на керування автомобілем, заплатить штраф, заплатить за ремонт буса, за ремонт маршрутки, за лікування постраждалих, а якщо не дай Бог, хто із постраждалих помре в триденний строк в лікарні, то сяде в тюрму...
Назар до Лена Показати IP 21 Червня 2016 23:00
Віваро подолав стометрівку за 4 секунди як всі нормальні шофера за 11 секунд і приставте в віваро яка швидкість.
Вітя до Назар Показати IP 22 Червня 2016 14:02
100м за 4сек це буде 1500м за 1хв. множим на 60хв. отримуємо 90км/год
гудків Показати IP 20 Червня 2016 00:44
Де світлофора побачити? продивився декілька раз щось він там непроглядається. також невидно чи показує маршрутка поворот. По відео в буса швидкістью 60 і не пахне, схоже що обоє рябоє. Виникає питання, чи міг бус обійти рухому перешкоду вліво?
алла Показати IP 20 Червня 2016 00:47
З відео видно, що водію маршрутки було добре видно віваро і з якою швидкістю він їхав. Нащо він пересікав, не зрозуміло?
Нестор до алла Показати IP 20 Червня 2016 04:16
Бо водій маршутки по правилах їхав, перед цим зупинившись на перехресті. А от в от водій Віваро, рухаючись по прямій міг би помітити перешкоду попереду і натиснути на гальма
Віталій Показати IP 20 Червня 2016 02:32
Водій маршрутки проїзджав на зелене , а водій буса на червоне .Вмене є запитання притому що дуже якісно показує світлофор що треба робити ????? Жати на газ ,чи нагальма!!!! Я проїзджав там це жах . У водія маршрутки є переваги .Нам водіям треба бути уважнішими тому що там можуть бути наші діти та батьки. Друзі давайте один одного поважати на дорозі!!!!!!!!!!!!!
бе Показати IP 20 Червня 2016 09:30
винен світлофор у всьому! а що він там робить? зняти негайно!-або хоч відключити)))
думка Показати IP 20 Червня 2016 09:37
а цей 31 з тої самої контори що і 47 біля Там-Таму.
Окс до думка Показати IP 20 Червня 2016 11:02
Власником автобуса за маршрутом №31 та №47(аварія біля Там Таму) є один і той самий чоловік. Обидві аварії відбулися у святкові дні. Власнику потрібно задуматися
А-2 до Окс Показати IP 20 Червня 2016 16:52
А яке свято 21 травня?
Цікаво до Окс Показати IP 21 Червня 2016 03:32
До чого тут власник? За кермом хто власник був? Просто це безвідповідальні водії яким не своє не жалко, треба головою думати і відповідати за життя тих людей яких перевозиш! Чи може власник 107 винен що саме його маршрутка заїхала в стовба, чи два роки тому бмв яке влетіло в автобус у Прилуцькому? Це життя і від цього ніхто не застрахований! А помилки кожна людина робить
Юра Показати IP 20 Червня 2016 09:54
Винен водій маршутки який не пропустив буса , підрізав і не дав завершити рух.
Соленый Показати IP 20 Червня 2016 09:54
Кто пассажирам маршрутки будет платить компенсацию за причиненный ущерб здоровью??? Хозяин маршрутки или водитель буса?? или некто неизвестный под именем господин "Никто"?
Юра Показати IP 20 Червня 2016 10:14
Винен Путін, віваро агент кремля
автомобіліст Показати IP 20 Червня 2016 10:42
Друге ДТП за участю "Богдана"...зверніть увагу на його "безпеку"...хіба таке чудо може отримати сертифікат? Бути безпечним? Заборонити іх експлуатацію
Коля Показати IP 20 Червня 2016 12:25
Чому романюк нічого не коментує з цього приводу? Це ж перевізники!
хі-хі до автомобіліс Показати IP 20 Червня 2016 13:32
заборонити все .всіх і негайно! Пересісти всім на підводи!
ВОдій №2 Показати IP 20 Червня 2016 14:04
Там водій маршуткі виний він мав пропустити мікроавтобус але за рульом автобуса був дуже пратівний маршручик наглий сильно нарваний.
абвер Показати IP 20 Червня 2016 14:05
З десяти пулішуків тільки одного знаю як порядну і хорошу людину
А Показати IP 20 Червня 2016 14:08
http://vk.com/club122740823?z=video151712026_456239020%2F1a8dd777f728e11699
Глядач до А Показати IP 20 Червня 2016 15:07
при розвороті поворот показати в облом чи стиль їзди вироблений роками.
А до Глядач Показати IP 20 Червня 2016 16:53
А навіщо там вже було включати поворот? Дорогу тимчасово перекрили. І навіть можливо що вони вже там не працювали
Глядач до А Показати IP 20 Червня 2016 17:38
все набагато простіше. Назвіть пункт правил що говорить про зворотнє.
іво до А Показати IP 20 Червня 2016 21:48
Я завжди вмикаю і поворот і аварійку для таких сліпих маршрутчиків, які тупо, без вмикання повороту, виїжджають із будь-якої зупинки, не дивлячись ні на що. він же МАРШРУТКА
x Показати IP 20 Червня 2016 22:08
вина двох водіїв.но маршрутчик повинен був глянути що несеться бус.а не щолкати.як можна повертати не глянувши попереду навіть якщо бус порушив проїзд на червоний
Андрій Показати IP 20 Червня 2016 22:21
Є відео регістратора там видно світлофор і видно як хтів проскочити бус це що виходить я десь в місті буду завершувати маневр і вмене хтось вїде і тюрма поставте пару вебкамер і побачите як їздять на червоне і вних входить в привичку їздити так.
Саня Показати IP 20 Червня 2016 22:27
В нас нема культури як що будуть їздити з такою швидкістю то на вулицю кравчука непроскочить ніхто задумайтесь бо в вас є ще діти які часто переходять дорогу
Не порядок Показати IP 20 Червня 2016 22:51
Для наших людей правила не існують, сьогодні стояла на зупинці навпроти аверсу, на червоне світло світлофора проїжжають авто- BMW темно синього кольору на польських номерах букви (LC), RENAULT чорного кольору, на червоних номерах, і коли буде порядок, де камери в місті, де поліція, катаються по луцьку з мигалками , а толку ніякого.
Микола Показати IP 21 Червня 2016 00:21
В Луцьку купа не синхронних світлофорів (з однієї сторони червоне з іншої зелений). Такий світлофор був біля цуму дуже довго. Так що по відео можна сказати тільки про порушення водія маршрутки, який був сигнал світлофора з іншої сторони невідомо.
Коля до Микола Показати IP 22 Червня 2016 11:33
Світлофор такий самий
лучанка Показати IP 21 Червня 2016 11:25
Як нервові і нарвані водії можуть перевозити людей!!! Мало того щей влаштовують гонки, хто перший від зупинки до зупинки доіде!!!! 17 червня водій 31 маршрутки вимагав оплату за проїзд в УБД та ще й багатодітного батька, керуючись тим, що діти з багатодітних сімей на їхньому маршруті при пред'явленні посвідчення не мають право на безоплатний проїзд !!!! Одні перевозять, а іншим дофєні закони, роблять що хочуть!!!!
A до лучанка Показати IP 21 Червня 2016 23:56
>діти з багатодітних сімей на їхньому маршруті при пред'явленні посвідчення не мають право на безоплатний проїзд Ну так на міських маршрутах воно справді не діє. Тільки на "сільських" (приміських)
Анонім Показати IP 21 Червня 2016 12:24
бидло правил не знає щей людей калічить.
ТТ Показати IP 21 Червня 2016 13:56
діючі норми життя зробило людей звірями от і коменти не співчуваючі, а озвірілі..... буде не краще, поки їмо рошен...
я Показати IP 22 Червня 2016 09:38
а як постраждалі? хто чув?
Саша до я Показати IP 22 Червня 2016 11:28
Водій віваро та один пасажир вреанімації ще п'ятеро також госпіталізовані. Стан більш менш.
Мойсей Показати IP 22 Червня 2016 10:16
Не важливо хто винний, головне не матюкатись, як було написано вище.