USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

ДТП у Луцьку: постраждали мама з дитиною, винуватець втік

27 Жовтня 2017 20:24
Поблизу повороту на Боголюби, зі сторони вулиці Ковельської, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки та автомобіля Skoda Rapid.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини свідки пригоди, станом на 20:10 повністю заблоковано рух транспорту вулицею Ковельська в напрямку виїзду з Луцька. На місці пригоди працює три екіпажі патрульної поліції та "швидкої".

Зі слів очевидців ДТП, водій "Шкоди" здійснював поворот з вулиці Ковельської в сторону Боголюб, коли ззаду у нього в'їхав інший легковик, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок удару, "Шкода" зіткнулася з вантажівкою, яка їхала назустріч.

За кермом "Шкоди" перебувала жінка, яку разом із дитиною, що перебувала в салоні автомобіля, із травмами госпіталізували до лікарні.

Водій легковика, який протаранив "Шкоду" втік з місця пригоди. Також зазнав механічних ушкоджень автомобіль Ford Fiesta.

Наразі на цій ділянці дороги працює регулювальник, який регулює потік автомобілів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Перехожа учениця Показати IP 27 Жовтня 2017 21:03
Купили посвідчення водія і катаються))).Продають такі яксергій з конякіна
Віталій до Перехожа учениця Показати IP 27 Жовтня 2017 21:27
Малятко, до чого тут права? Сьогодні п‘ятниця, а це означає, що водій авто, що втік 100% був п‘яний.
Боб до Віталій Показати IP 27 Жовтня 2017 23:54
Ну на 100% не можна бути впевненим, навіть у собі, можеш хотіти п*рднути, а об*срешся. Так що обережніше з констатацією.
Волиняка Показати IP 27 Жовтня 2017 23:41
якщо був п"яний, треба карати немилосердно! Але з опису ситуації не зовсім все зрозуміло... ЗІ. Щодня їдучи додому виконую лівий поворот з Львівської на Цегельну і тримаю в умі, що ззаду їде "шумахєр", тому вмикаю стопи й поворотніки (звиняйте за русизм) метрів за 300. Це не виправдання когось, а просто ділюсь досвідом... ЗІ. І, взагалі, вмикати лампочки поворотів завчасно (метрів за 200-300 до маневру) вважаю виявом поваги до учасників руху, якими ми всі є.
Анонім до Волиняка Показати IP 28 Жовтня 2017 00:51
Цими діями ти вводиш в оману інших водіїв! А для дурня блимай хоч за кілометр, йому до лампочки...
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2017 23:49
Той що втік,звичайно винний! Але! Люди не повертайте руль в бік маневру до його початку! Можливо б зіткнення не було!
Андрій до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 08:34
на жаль цього в автошколах не вчать, та й мало хто про це знає, а як знає, то ігнорує.
Володимир. Показати IP 28 Жовтня 2017 03:16
До чого тут "купили права",якщо винуватець втік.А жінка-водій,багато років за кермом.Руль був прямо,тому що автівка до перехрестя не доїхала.
Володимир. Показати IP 28 Жовтня 2017 03:21
Спочатку трішки вникніть в ситуацію,а тоді коментуйте.А не просто писати що на голову прийде.
2233 Показати IP 28 Жовтня 2017 22:26
Взагалі ніхто не має права коментувати чужі ситуації і чужі життя. В кожній ситуації хтось за щось розплачується. Але нажаль наш народ тупий і нещасний коли цього не розуміє. Слідкуйте тільки за собою і тоді з вами нічого поганого не відбудеться.
Таня Показати IP 1 Листопада 2017 00:25
В аварії попала моя близька знайома. Дякуємо Богові що залишились живі. Найгірше те, що коли подивитися на атомобіль стає страшно через те, що водій утік не переживаючи чи не убив когось. Можливо потрбна термінова допомога. Йому чи їй з цим жити.