Директор луцької фірми заробляв на життя фіктивними довідками
У Волинській області працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора приватного підприємства. Про це 2 червня повідомляють «Волинські Новини».
Керівник фірми упродовж минулого року вимагав та отримував хабарі від місцевих жителів за видачу їм фіктивних довідок про доходи.
Наразі правоохоронці задокументували шість фактів отримання правопорушником хабарів на загальну суму 15 тисяч гривень, – повідомляє сайт МВС.
Прокуратура міста Луцька порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 368 і частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України (одержання хабара та службове підроблення).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Постачальник електроенергії поверне громаді Ковеля понад 1,1 млн грн безпідставно отриманих бюджетних коштів
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
Підтвердили загибель військового з Волині Олега Ткаченка
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
У ВНУ відбулася зустріч із європейськими медійниками
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
Потрібно більше рухатися і менше нарікати: як живе найстарший волинянин у селі на Волині
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
Повідомили про передчасну смерть студентки ВНУ
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Заготівлі на зиму: як лучани солять і маринують огірки
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.