USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Група нещодавно звільнених злочинців контролює валютників і митницю

21 Жовтня 2016 12:41
У Любомльському районі на Волині група злочинців, звільнених за законом Савченко, "тримають" валютників, митницю, а також скоюють грабежі та розбої.

Про це заявив керівник ГУ НП у Волинській області Петро Шпига під час нараді з приводу профілактики правопорушень 21 жовтня, - інформує Конкурент.

Правоохоронець скаржиться на те, що місцева громада не повідомляє про скоєні правопорушення в поліцію.

Петро Шпига наголосив на тому, що це може призвести до трагічних наслідків.

Нагадаємо, як раніше заявив начальник кримінальної поліції Вадим Троян, 700 осіб з 9000, які вийшли на свободу за «законом Савченко» (зарахування одного дня попереднього ув'язнення за два дні в термін основного покарання), затримали повторно за скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів. Триста з них - заарештовані.

Також цього року волинянин, якого звільнили за «законом Савченко», намагався вчинити крадіжкуцінних речей одразу з двох квартир. Іншого мешканця Волині, звільненого за таким же законом, затримали за вбивство двох дітей та 21-річної дівчини.

А зі слів заступника міністра юстиції Наталії Севостьянової, через цей закон на волю виходять серйозні злочинці, і це становить великий ризик. Звільнення такої кількості особливо небезпечних злочинців не на жарт налякало європейців. І, зі слів експертів, введення безвізового режиму для українців в черговий раз опинилося під загрозою. Натомість сама авторка закону вважає його правильним і справедливим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Мойша Показати IP 21 Жовтня 2016 13:01
Свят, свят ?
волинянам Показати IP 21 Жовтня 2016 13:08
ото керівник міліції, сам розписується в своїй безсилості, навіщо таке говороити, просто потрібно діяти шпиго, або у відставку!!!
Любі свині Показати IP 21 Жовтня 2016 13:09
Петя зовсім з катушок з"їхав. Ти ж головмєнт! То чого плакатись та жалітись? В тебе є ресурси , сили та засоби боротьби з бандосами- вперьод!!! При чому тут закон Савченко! Він не забирає/додає розуму та оперативної смекалки.
Активіст Показати IP 21 Жовтня 2016 13:13
От гади, і з шпигою не діляться. Ганьба!
віто Показати IP 21 Жовтня 2016 13:30
Шпиго, твоя справа не скаржитись, а ловити бандоту. Не можеш-зніми лампаси і не ганьбись. Хоча, здається, більше зганьбитись ти вже не зможеш.
Тьотя Рая Показати IP 21 Жовтня 2016 13:33
Керівник ГУ НП у Волинській області Петро Шпига , знає що таке робиться і не приймає мір , це по " нашому " ...
Своя Показати IP 21 Жовтня 2016 13:47
Це-жесть!Поліція бездіяльна!Ганьба!
Той Показати IP 21 Жовтня 2016 14:15
Савчинко ко*чана
дьодік Показати IP 21 Жовтня 2016 14:31
Це якийсь цирк - усе знає, але нхя не робить, бо "народ не жаліється". Це просто пздць, аут...
Made in Luboml Показати IP 21 Жовтня 2016 14:57
Ж*ди хочуть конкретно країну роздерибанити !!!
Андрій Показати IP 21 Жовтня 2016 15:09
група злочинців, звільнених за законом Савченко, "тримають" те, що вони донедавна тримали і доїли. А ці хлопці вже й до бурштину добираються. Скоро буде "передел".
avast Показати IP 21 Жовтня 2016 15:21
Петя, в тебе друг є, Шкіряк прізвище, такий самий бред несе як і ти. А для чого тобі законодавець права надав, щоб ти тут плакався?
напишіть хто Показати IP 21 Жовтня 2016 15:22
контролює всю митницю краіни!!!
Рикитіри Показати IP 21 Жовтня 2016 15:31
Шпига наш мент все добре! Хай всі платять!
Менти Показати IP 21 Жовтня 2016 15:40
коментар було видалено
Без слів Показати IP 21 Жовтня 2016 16:40
Петро Петрович Ви не генерал. Ви криша з рівненської не позорте звання ! Ідіть Ви краще помічником до Лапіна.....
Ая Показати IP 21 Жовтня 2016 18:48
переконаний, що понітенцярна служба потребує реформуваня. Її головним завданям є РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ покараних. Виглядає, що ті, що скоїли в минулому злочини, в час відбування покарань, не навчились і не присвоїли правил співіснуваня. Те що говорить П. Шпига від початку до кінця має руки і ноги, він лиш забув сказати хто є відповідальним за такий стан. Як приклад (чи правильний?) наведу те що робили шведи. Отже в Швеції злодіям втинали руки ... і тим способом відівчили, чи навчили НЕ КРАСТИ. Англійці за вкрадене на базарі яблуко, висилали "злочинця" до Австралії, або до канадських східних провінцій. В Ісраілі нині за дрібні злочини висилають до КІБУЦІВ це своєрідні совхози....там злочинці навчаються жити по новому.
Ая Показати IP 21 Жовтня 2016 18:53
переконаний, що понітенцярна служба потребує реформуваня. Її головним завданям є РЕСОЦІАЛІЗАЦІЯ покараних. Виглядає, що ті, що скоїли в минулому злочини, в час відбування покарань, не навчились і не присвоїли правил співіснуваня. Те що говорить П. Шпига від початку до кінця має руки і ноги, він лиш забув сказати хто є відповідальним за такий стан. Як приклад (чи правильний?) наведу те що робили шведи. Отже в Швеції злодіям втинали руки ... і тим способом відівчили, чи навчили НЕ КРАСТИ. Англійці за вкрадене на базарі яблуко, висилали "злочинця" до Австралії, або до канадських східних провінцій. В Ісраілі нині за дрібні злочини висилають до КІБУЦІВ це своєрідні совхози....там злочинці навчаються жити по новому.
Добродій Показати IP 21 Жовтня 2016 19:59
Петя всі знають, як і хто від кого кришує все в Любомлі і Ковелі. САША ДОЛАР ( ЛАПІН) ТОБІ ПІДСКАЖУТЬ
Добродій Показати IP 21 Жовтня 2016 20:41
Петя Шпига "когось" причинив раніше незаконно, а зараз "когось" вийшов на волю , ото петя і боїться. Скоро керівник ГУ НП у Волинській області буде новий, так як У Шацькому райні , голова ШРДУ жалівся Порошенку на погане життя.
саша Показати IP 21 Жовтня 2016 21:29
поліцай *раний...тебе поставили боротися з злочиністтю...а не соплі пускати........
123 Показати IP 21 Жовтня 2016 22:00
Соромно давати такі пояснення, це рівень посадової особи, висновки, а точніше наслідки ми маємо на даний час і.
Мартинюк Василь Показати IP 22 Жовтня 2016 07:58
Петро Петровичу! Доречно довести до суспільства,до свідомих громадян Ваші конкретні відмазки-відписки на факти!!!!! скоєння тяжких злочинів у Нововолинську. В деяких з них ви вказуєте, що я як заявник немаю права втручатися до цих подій .....бо немає довіренності від постраждалої особи. В десятках інших відписок за вашим підписом значиться,що викладенні факти не знайшли свого підтвердження за результатами проведення якихось перевірок. Скажу відверто --не можеш ср*ть не мучай ж*пу.