USD 28.20 28.30
  • USD 28.20 28.30
  • EUR 32.70 33.08
  • PLN 7.25 7.32

Іран визнав, що випадково збив український літак

Керівництво Ірану визнало, що український літак МАУ, який летів із Тегерана до Києва, був випадково збитий ракетою.

Про це повідомляє НВ з посиланням на ВВС.

У заяві зазначається, що це було зроблено через «людську помилку» після того, як літак пролетів близько до місця, що належить Іранській революційній гвардії.

Відповідальні особи понесуть покарання, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що за інформацією розвідки, український літак збили іранською ракетою "земля–повітря". Про ймовірне збиття зенітною ракетою заявив і Дональд Трамп. Натомість Організація цивільної авіації Ірану відкидала версію збиття українського авіалайнера системами ППО.

Літак Міжнародних авіаліній України (МАУ) зазнав катастрофи в районі Тегерана 8 січня, на його борту знаходилися 176 осіб, включно з членами екіпажу – громадянами України. Всі вони загинули.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 35
Правда Показати IP 11 Січня 2020 08:15
Випадково-це як?Хіба туди міг залетіти американський військовий літак.Це все напівправда,а правду ми не будемо знати.Виплатять компенсацію і потому.
Євробидло до Правда Показати IP 11 Січня 2020 09:30
Випадково це коли після ракетного обстрілу бази США ППо і ракетні установки на 24 години залишаються в бойовій готовності і збивають все що летить над повітряним простором країни. Тут друге питання - чому Україна не заборонила політ цього судна в той період часу? (так як це зробила Польша наприклад).
f до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 09:37
бубочка був на отдиху за самостійнозароблені гроші, а більше нікому...
Онаній до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 09:56
забороняє шановнйи не україна а аеропорт мав би сам іран і закрити і не випускат исуда так щ оен ен си дурниць клоун
Євробидло до Онаній Показати IP 11 Січня 2020 10:39
То ж так то ж так. Нашо Українській стороні забороняти УКРАЇНСЬКОМУ ЛАЙНЕРУ ЗА ШТУРВАЛОМ ЯКОГО УКРАЇНЕЦЬ ЯКИЙ ПІДПОРЯДКОВУЄТЬСЯ МАУ - УКРАЇНСЬКІЙ ФІРМІ - летіти над Іраном? Хай Іран забороняє... типова логіка виборця 73 %..... А ще певно Іран мав би попереддити письмово Українське МЗС що він буде ракети випускати.... а ще певно Ви шановний коли Вас поліція зупиняє і просить предявити документи то Ви кажете "прічіна астановкі, нє імєєтє права... і т.д.."??? Я вгадав?
Анонім до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 11:17
Ти порохобот,я вгадав?)))
Євробидло до Анонім Показати IP 11 Січня 2020 11:43
Я не порохобот. Я адекватно оцінюю ситуацію. Без емоцій. Тільки логіка. Тільки факти.
Лучанинн до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 17:12
За вашою логікою треба на невизначений час заборонити українським літакам літати через Іран, Ірак, Ізраїль, і взагалі весь близький схід, але ж це нереально і багатьом не вигідно.
скептик до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 12:36
точно збивають все що летить ? а ти в курсі, скільки літаків було в той час у небі над тегераном ?
скептик до Правда Показати IP 11 Січня 2020 12:08
а правда полягає в тому, що цивільний літак вилетів з цивільного аеропорту і летів за звичним маршрутом у звичний графік. як рашистські "специ" , які керували ЗРК, могли випадково збити явно невійськовий літак ?
А Показати IP 11 Січня 2020 08:30
влада України, в особі Посольства в Ірані, нічого не хоче визнати?!
скептик до А Показати IP 11 Січня 2020 11:59
вони відгрохають поминальний фуршет
Просто Показати IP 11 Січня 2020 08:51
А ну, шоколадні, що будєм ВАЄВАТЬ за неньку проти Ірану своїм Непереможним диванним військом???
скептик до Просто Показати IP 11 Січня 2020 12:00
сидів би ти, путєсос, і не вякав.
Просто до скептик Показати IP 11 Січня 2020 13:26
Мені какцапи і х@@ло дуже глибоко до одного місця. Просто цю ахінею що наші плітуть, смішно читати.
скептик до Просто Показати IP 11 Січня 2020 15:04
то пиши по суті і не ляпай що попало
999 Показати IP 11 Січня 2020 09:27
А як комусь із читачів дуже хочеться, щоб це була ракета, яка випущена не ЗРК Ірану, а зенітно-ракетного комплексу Росії чи російської бази чи російського підводного човна і т. д.
777 до 999 Показати IP 11 Січня 2020 10:12
хочется,это не то слово......и чтоб Путина обязательно прилепить....а по факту жуткая трагедия,а случайно или как скорей всего не узнаем....
скептик до 999 Показати IP 11 Січня 2020 12:01
так ЗРК рашистський і управляють ним в Ірані рашисти
Толик до скептик Показати IP 11 Січня 2020 13:59
Таня Чорновол тобі повідомила)))
скептик до Толик Показати IP 11 Січня 2020 15:12
навчись користуватись інтернетом
Луцьк Показати IP 11 Січня 2020 09:33
Чурки - не люди!
Лучанинн до Луцьк Показати IP 11 Січня 2020 16:38
хто такі чурки?
скептик до Лучанинн Показати IP 11 Січня 2020 17:34
подібні на тих кого папа карло вистругав
ігор луцький Показати IP 11 Січня 2020 09:34
Так все таки іранці збили.Правду важко сховати.
Проти всіх. Показати IP 11 Січня 2020 09:41
Ви примітивні примати. Загинули люди.
Псіх до Проти всіх. Показати IP 11 Січня 2020 13:39
Люди і були колись примітивними приматами поки еволюція не перетворила їх на людей.
ан Показати IP 11 Січня 2020 09:45
чому взагалі Україна відправила туди свій літак? в ірані таке робиться ! .чому не закрила повітряний простір на деякий час?
Анонім Показати IP 11 Січня 2020 10:01
Ну, ничего фантастического для меня не было услышано. По ошибке сбили. Не отказывались годами, не выдумывали ахинеи. Признали, как и должно нормальному государству.
Правда Показати IP 11 Січня 2020 10:09
А хіба тільки один український літак злітав в аеропорту Тегерана в той період.Звичайно ні.То яка до біса випадковість.Повітряний простір був відкритий,дозвіл даний з вежі аеропорту,який повинні були знати "стрільці".А вони зробили пуск і таки так, з російського ЗРК.Вони взагалі можуть щось вразити окрім цивільного великого літака,напевно ні.
999 до Євробидло Показати IP 11 Січня 2020 10:10
999 до Євробидло. А кому з наших українських чиновників треба той літак, зіб"ють так зіб"ють. Чому чиновники інших держав в місцях ведення військових дій, зразу реагують та забороняють всякі польоти тим більше цивільних суден, а нашим видно до одного місця. Так було над Донбасом, так і тут трапилось біля Тегерана в Іранській ісламській країні.
Арафат Показати IP 11 Січня 2020 10:27
Ось вам позиція справжнього глави держави - здатного визнавати свої помилки і нести відповідальність за своі дії
999 Показати IP 11 Січня 2020 11:22
Хоч один православний чиновник чи генерал чи президент православної країни визнав, щось подібне (все в тихаря делают и самолёты сбивают и бомбят другие государства), і ніколи ніколи не наберуться мужності взяти на себе відповідальність перед світовим суспільством. А ісламісти, наприклад комусь зробили "каку чи подляну", зразу тут як тут, - це ми берем відповідальність за терористичний напад або випущену ракету. Ісламістам Каран не дозволяє брехати, як наші православні брешуть, аж "гай шумить".
Андрій до 999 Показати IP 11 Січня 2020 12:34
що ти тут мелеш згадай як ісламісти недавно прирізали журналіста в турецькому посольстві.. НЕ БРЕХАЛИ????
Лучанинн до 999 Показати IP 11 Січня 2020 16:41
так у нашої ж влади, президентів, міністрів та і в більшості військового командування рідна віра не православна.